Konwersje

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konwersje

Post autor: Arbiter Elegancji »

Być może niektórzy już widzieli, ale chyba nikt tego na nasze forum nie wrzucał. Rewelacyjne (IMO ofc :wink: ) szczyrze główki od MAS:
Obrazek
http://www.shop.microartstudio.com/nezu ... rrency=PLN
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

główki zajebiste! już sobie zamówiłem 30 sztuk do kolejnych konwersji :> mogliby wydać te główki wcześniej zanim zacząłem konwertować swoich toxicratów ;( zaoszczędziłbym czas no i wyglądają o wiele lepiej i naturalniej niż moje wypociny ;(
świetni na globków! jeśli skirmisz będzie mógł się ruszyć i strzelić (rzucić) to globki wrócą do gry :>
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010, o 13:31 przez Kefas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Heh, Kefas jak tylko zobaczylem te główki to pomyślałem że zajebiście by pasowały do twojej armii :)
Mam nadzieję że długo nie będziemy musieli czekać na update w twoim temacie :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Myth pisze:Mój piec
Obrazek
I mój dzwon
Obrazek

Takie tam zdjęcia poglądowe z turnieju, jak już zrobię jakieś lepsze, to założę własną galerię na forum ;-) Oba modele wykonane przez Jasif's Mini Studio ;-)

zajebisty piecyk i dzwon! Wreszcie będzie sie na czym wzorować żeby zrobić zamiennik dla tych żydowsko drogich modeli

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Tylko, że te żydowsko drogie modele są jednymi z najzajebistrzych modeli GW :P

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dzięki Matusz :-) Jasif się postarał, modele są naprawdę udane i wszystkim się podobają. Co więcej, mam oba za naprawdę niską cenę, przyznam szczerze, że zbierając skavenów po prostu muszę na czymś przyoszczędzić, bo czekają mnie jeszcze strasznie duże zakupy... ;-) Tak jak napisałem za jakiś czas ogarnę swoją armię i zrobię jakąś porządną galerię, na razie organizuję sobie czas w pracy tak, by móc coś pomalować i nie wylecieć :P No i jak już rozprawię się z photobucket, to wrzucę trochę więcej zdjęć z różnych ujęć.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

zgadzam sie z Mythem co do drożyzny w naszych armiach szczurzych...a patrząc na to, co nam oferuje 8th edit, to będzie trzeba się dozbroić w dodatkowe figsy...Także ja sam będę szukał chyba alternatywy dla dzwonu wśród tańszych opcji. Mogę prosić o jakieś namiary do twórcy tych drewniaków?
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Heh, taka prawda :-)

Wykonawcą jest Jasif, który równocześnie jest użytkownikiem tego forum, kryje się pod tym samym nickiem, jakby co to mogę podać jakiś numer kontaktowy gdyby PW zawiodło czy coś takiego ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Więcej zdjęć moich wózków, niestety słabsza jakość, mam nadzieję, że da się coś dostrzec jednak ;-)

Dzwonek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piec:
Obrazek
Obrazek

Oba razem dla porównania:
Obrazek

Oba wózki mają naklejone metalowe blaszki, dzwon na szczycie przy pulpicie, a piec na przodzie, więc bohaterowie siedzą tam sobie na magnesach. Enjoy despite poor quality ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ja chyba swój piecyk zrobię z zapałek ;)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Aj, wiem, że nie jest to może szczyt marzeń modelarza, ale oba modele są naprawdę dobre, do tego podobają się ludziom i nie budzą żadnych wątpliwości u przeciwników, czyli wszystko jest jak by powinno ;-) Z czegoś trzeba być zadowolonym :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Moim zdaniem brakuje faktury na drewnie a tak to konstrukcje całkiem udane. Może po za dość nienaturalną pozycją tej kuli przy furmance:)

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Pozycja kuli jest jak najbardziej poprawna. Przypomnij sobie jak byles maly i bujales sie na openie zawieszonej na lancuchach. Rozbujany na maksa, spadajac zaraz po przelamaniu punktu szczytowego, wlasnie tak wygladales.

Brawo Myth (i Jasif ;). Widze ze serce juz zamontowane <ok> (przepraszam ze tak dlugo). Modele sklecone bardzo zgrabnie. Nie wiem czy delikatna roznica w rozmiarze byla zamierzona, ale pasuje zajebiscie - wiadomo kto na stole jest bossem a kto murzynem ;) Zastanow sie czy nie daloby rady troche podniczyc konstrukcji - np. naciecia na drewnie od toporow jak w szosto-edycyjnym dzwonie. Moglby byc fajny dodatek, bo czysta balsa (deseczki) robia IMHO za 'czyste' wrazenie. Jeszcze raz duze brawa :)

PS: No i zabieraj sie do malowania jak najszybciej ;P Albo przynajmniej posprayuj tego pingponga ;P

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dzięki Cosmo za dobre słowo :-) Efekt z wymiarami nie był zamierzony, wyszedł spontanicznie i jestem z niego bardzo zadowolony ;-) Oba wózki są ponacinane na drewnie, po prostu nie widać tego tak bardzo na zdjęciach (sam sie bardziej tego domyślam niż to na nich widzę ;-) ). W razie czego postaram się dodać ich więcej oczywiściej, żeby nie wyglądało to aż tak schludnie ;-)
A z malowaniem własnie ruszam, chcę mieć sporo gotowe na turniej, nawet moją dziewczynę do tego zaprzęgnę :D W końcu przygotować 100 slaves do bejcy, że o reszcie armii nie wspomnę, to jednak trochę roboty jest...
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

No to ja mam pytanie modelarskie dotyczące Skavenów. Takiego jednego pana termintorka zwanego Ikit Clawem, kupujemy w wersji bez sztandaru (!) Więc tu moje pytanie jak to zrobić:P Z GSu poprostu:P? Może z bits sztandatów np wyciąć:P :D

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Luciu pisze:No to ja mam pytanie modelarskie dotyczące Skavenów. Takiego jednego pana termintorka zwanego Ikit Clawem, kupujemy w wersji bez sztandaru (!) Więc tu moje pytanie jak to zrobić:P Z GSu poprostu:P? Może z bits sztandatów np wyciąć:P :D

jest dużo sposobów... może plasticard?

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Zawsze możesz zrobić sztandar z grubego papieru (cienki papier nasiąknie wodą i się pomarszczy)

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Kefas pisze: jest dużo sposobów...
Dużo czyli jakich? Bo plasticcarda nie wiem skąd na razie wziąść a z papieru to tak średnio chyba:S

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Mój kolega robi świetne sztandary z papieru do 40k i jedynie to trzeba uważać żeby ich nie porwać :D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Można zrobić z papieru pokrytego cienką warstwą kropelki. Sam czasami tak robię choć wymaga to wprawy, bo kropelka musi byś nałożona cienko i równo.
Można też zrobić tak jak Helion:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 7&start=60
on robi sztandary z T-shirtów. Widziałem efekt na żywo i jest całkiem zadowalający.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ