Pomóżcie w wyborze

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomóżcie w wyborze

Post autor: Arbiter Elegancji »

Grofar pisze:Reszta forumowiczów myśli podobnie, czy tylko ich to kompletnie nie interesuje? ;)
masz już thundów, teraz warto zlożyć kuszoli; rozpa zyska na wszechstronności. i CG na strzelcach zbędny (ewentualnie tak jak pisal Klafuti zostawić muzyka).
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

możesz mieć 10 warriorów a na nich wystawiony oddział 100 Longów
niechcący odkryłeś tajemnicę turniejowego wystawiania warriorów:
10 używana jako krasnoludzki fast , niezbędna do wystawienia 20stki Longów :D

Awatar użytkownika
chronoss
Warzywo
Posty: 14

Post autor: chronoss »

Grazbird pisze:możesz mieć 10 warriorów a na nich wystawiony oddział 100 Longów
niechcący odkryłeś tajemnicę turniejowego wystawiania warriorów:
10 używana jako krasnoludzki fast , niezbędna do wystawienia 20stki Longów :D
Wow nie wiedziałem, że to jakieś ściśle tajne/poufne :) Dzięki za uchylenie rąbka tajemnicy ;) Co do turniejów to jeszcze długa droga przede mną. Na razie zagrałem parę potyczek w ramach BoPC.

Slowikio
Plankton
Posty: 4
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Slowikio »

Witam szacownych długobrodych. Niedawno zacząłem zbierać krasie i mam standardowe w tym wątku pytanie, co dokupić do armii. Na razie posiadam:
Tane,
Runesmith,
Deamon Slayer,
25 worriorów,
po 16 kuszników i gromowładnych,
15 hammerersów,
1 działo,
3 longów

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

hamków do 20stki i longów do 20stki
za 2 tygodnie wchodzi nowa edycja i ciężko przewidzieć, co będzie ekstra a co będzie plewne.
chociaż kusznicy i longi będą i tak potrzebni :D
no i armaty :D

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

Niezależnie od zmian w 8 mej edycji na pewno przyda ci się bsb i więcej artylerii najlepiej klopa i organy . To na pewno ci się przyda i nie ma opcji że wyjdzie z użycia . Do tego dopełnij piechotę do 20tek .
Raczej w corach wciąż będą królować strzelcy i Longbeardzi , choć tu nie dam 100% pewności.
No i poczekaj do nowej edycji (niecałe 2 tygodnie) i wtedy wróć z pytaniem gdyż będziemy mieli pełny widok na opłacalność jednostek.
runepriest pisze:
Jankiel pisze:Stary, to co ja zabiję szarżą smoka i dopakowanych z kotła rycerzy Ty sobie wskrzesisz w jedną turę. I tak, jest to straszne.
oj tam oj tam, wystarczy nie szarżować to nie wskrzesi ^^

Slowikio
Plankton
Posty: 4
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Slowikio »

Dzięki za poradę. W takim razie wstrzymam się jeszcze trochę z kupnem armybooka.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

armybooka i tak mozesz zakupic gdyz jeszcze troche czasu minie nim GW wyda nam nowego.
chodzi o to, ze glowny rulebook sie zmieni z 7ed na 8ed. a wraz z nim wyjda erraty do AB poszczegolnych armii.
tak wiec krasnoludzka ksiazke smialo mozesz kupowac.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Siema.
Mam zamiar zacząć grać Kraśkami ale nie wiem co mam kupić. Będę grał przede wszystkim z DE i Lizakami.
Myślałem na początku o kupieniu 10 kuszoli i 10 Thunderersów. Potem chciałem kupić 20 warriorów i jakieś maszynki.
Macie jakieś sugestie co do 8ed. ? ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

bierz kuszników, thundów, wojowników i długobrodych. To będzie przydatne na 100%. Reszta według uznania. W sumie teraz nie widzę jakichś szczególnie słabych jednostek, które nie miały by racji bytu więc na wszystkim można zagrać :) no ale erraty mogą jeszcze zmienić ten obraz...
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Kubon na turnieje mogę ci pożyczać;) bo mam trochę dwarfików słabiej z maszynami
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Dzięki za rady Rakso ;)
Dzieki Pingu za propozycję ale i tak puki nie ogarne zasad krasnali i nie nakupie jakiejś ilości figurek to na turki będę nadal pykał WE :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

ODPOWIEDZ