Ryneczek

Miłośnicy jeszcze mniejszych ludzików i realiów WW2
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Ryneczek

Post autor: Krassus »

Mam trochę Brytyjczyków na sprzedaż:

3 Typhoony - jeden pomalowany, dwa zaczęte (brak kalkomanii) - 100zł

pluton piechoty - pomalowany, zrobione podstawki - 40zł

pluton HMG - 4 Vickersy + Command Team, brakuje Piata (ale ten raczej w tym plutonie jest zbędny) - zaczęte malowanie - 25zł

pluton ciężkich moździerzy 4,2" - brakuje Piata (potrzebny jak wyżej) pomalowane, zrobione podstawki - 30zł

2 działka 6-funtowe + Command Team - pomalowane, zrobione podstawki - 40zł

Cena za całość - 200 zł.

Preferuję sprzedasz całości.

Dla chętnych zdjęcia na maila.

OFERTA NIEAKTUALNA!
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

Jak by ktos mial cos do amerykanow niemcow lub rosjan to chetnie przygarne badz wymienia na jakies figurki do molota albo 40 k

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Jeśli ktoś jakimś cudem miałby Włochów to proszę o PM, kupię praktycznie wszystko z piechoty :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

W Polsce jedna osoba gra Włochami (no chyba, że ktoś się gdzieś ukrywa) i na pewno nie ma nic na sprzedaż.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

No to będzie druga ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

A to bardzo dobrze. :)
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Ja chciałem zacząć grać Włochami. Dlaczego ta armia jest tak niepopularna?

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Ja widzę dwa powody tej sytuacji. Po pierwsze związane jest to z niewielkim środowiskiem graczy FoW. A po drugie większość graczy preferuje grę którymś z podstawowych państw (Niemcy, USA, Rosja, Wlk. Brytanii). Ja obok Anglików mam też Węgrów i nie wiem, czy ktoś poza mną gra Węgrami. Mało popularni są też Włosi, Rumunii, Finowie, Estończycy, Czesi, Francuzi, Polacy itd.

Włosi są świetną armią. Bersaglieri są bardzo mocną piechotą, a włoska pancerka jest jedną z mocniejszych na Mid-War.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Na sprzedaż idą:

- dwie 6-funtówki + command team
Obrazek

- dwie haubice 75mm + command team + observer team
Obrazek

Cena za całość - 50zł.

Dla zainteresowanego mogę figurki zabrać za sobą do Poznania na turniej 8 sierpnia i przekazać komuś z Poznaniaków, Warszawiaków albo Wrocławian.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Sprzedane.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Sprzedam nietknięty blister radzieckich Maksimów. Cena do uzgodnienia.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

sprzdam:

amerykańską rifle company
czołg m11

za 100 zł
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Witajcie.

Niestety chyba kończę przygodę z FoWem, po zamknięciu SŚ to była chyba kwestia czasu. Bardzo fajnie się grało i spotkałem wielu bardzo fajnych ludzi lecz armie do 3 systemów przy moim rzadkim zaglądaniu do warszawy to dla mnie jednak za dużo. Nie chce aby coś było u mnie i kurzyło się bez potrzeby. Może ktoś lepiej wykorzysta moją armie.


Do sprzedania mam:
amerykańską kompanię zmechu w składzie:
hq + bazooka z half trackiem z .50 cal i jeepem z aa mg (piechota pomalowana, halftrack częściowo pomalowany, jeep spodkładowany)
pełen pluton zmechu z 5 halftrackami (piechota pomalowana, pojazdy częściowo, half tracki mają 3x aa mg i 2x .50 cal)
pełen pluton zmechu z 5 halftrackami (wszystko częściowo pomalowane, half tracki mają 3x aa mg i 2x .50 cal)
4 teamów z heavy weaponami do zdejmowania ckmów z half tracków, 2x goście z .50 cal i 2x goście z m1919

w wersji 2 dywizji pancernej (C/V) jest to 635 pkt

amerykańską kompanię pancerną w składzie:
2 shermany z hq (w pełni pomalowane, jeden czołg ma kosiarkę na magnes)
5 shermanów m4a1 z armatą 76 mm jeden czołg nosi na wieży nazwę czołgu Lafayette Pool'a (w pełni pomalowane)
5 shermanów m4a1 z armatą 75 mm (w pełni pomalowane)
5 shermanów m4a1 z armatą 75 mm (częściowo pomalowane)

w wersji 2 dywizji pancernej (C/V) jest to 1635 pkt

wsparcie do obu kompanii w składzie:
5 stuartów m5a1 (w pełni pomalowane)
pełen pluton zwiadu 3 rifle teamy, 1 bazooka, 1 rifle command, 2 jeepy, halftrack mg (piechota w pełni pomalowana oprócz jednego teamu, pojazdy zaczęte malowanie)
pluton artylerii zmechanizowanej 3 priesty, 1 half track, dowództwo, staff team, obserwator w shermanie) (wszystko pomalowane oprócz half tracka)
pluton artylerii zmechanizowanej 3 priesty, 1 half track, dowództwo, staff team, obserwator w shermanie) (pomalowana piechota reszta częściowo)
pluton inżynierów, są to chłopaki zrobieni z figurek plutonu zmechanizowanego, zmontowałem im 2 hmg z m1919, mają możliwość wymiany hmg na rifle teamy, wersja bez transportów (wszystko pomalowane)
AOP samoróbka (w pełni pomalowane)

w wersji 2 dywizji pancernej (C/V) jest to 1200 pkt

razem wszystkie figurki można wystawić jako armie za 3470 pkt

podręcznik Turning Tide (okładka jest w kilku miejscach zadrapana, kilka stron jest częściowo podartych na krawędziach wynik kopiowania podręcznika)
okładka na książki z zestawu kolekcjonerskiego D-Day. Mogą się w niej zmieścić dwa grube podręczniki (takie jak Turning Tide)

Do tego dorzucam stary podręcznik Cobra

Oddziały zostały zmontowane na podstawie list z podręcznika Turning Tide.

Aktualnie zagubił mi się gdzieś aparat więc nie dam zdjęć, to co pomalowane jest na poziomie TT, oddziały są pooznaczane, kalkomania przyklejona, lakier matowy nałożony (dzięki temu kalkomania wygląda jak by była namalowana). Sprzedaję tylko wszystko, możliwa jest sprzedaż kilku osobom na raz. Cena jaką bym chciał za to wszystko to 1200 zł, jeśli się znamy to możliwa sprzedaż na raty.
W wargamerze trzeba by za te figurki zapłacić jakieś 1800+ zł.

Nie śpieszy mi się ze sprzedażą, ale jak znajdę aparat i trochę czasu to pewnie domaluje wszystko i wrzucę na e-baya. Jest też szansa, że za jakiś czas po prostu się rozmyślę i nie będę chciał sprzedawać.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Sar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Sar »

Na sprzedaż !
To co poniżej:

BBX11 British Rifle Company
150zł - jeden pluton i HQ zaczęte malowanie(podstawowe kolory) reszta w podkładzie czarnym.

BBX09 Royal Artillery Battery 150zł - 2 lub 3 standy przyklejone reszta nie ruszona

znaczniki niemieckie wermahtu bez kości za 25zł

pytania na priva proszę kierować

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Wymienię na dowolne modele do FOW:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=56&t=31836

Artemis - RYK
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Artemis - RYK »

Zaczynam grać Niemcami, mam na razie pluton MG42, a potrzebuję właściwie wszystkiego:
- Dowództwa z panzerschreckiem
- Dwóch czy trzech plutonów piechoty
- Moździerzy i moździerzy rakietowych
- Dział przeciwpancernych i przeciwlotniczych
- Transporterów opancerzanych i czołgów

Piszcie na PW.

zitarix
Plankton
Posty: 2

Post autor: zitarix »

Witam serdecznie chciałbym sprzedać:

2 modele StuG G z podstawki 25 zł za sztukę
3 modele Daimler Dingo 35 zł całość
3 modele sherman z podstawki 30 zł za sztukę
2 modele Daimler I 25 zł za sztukę
1 model BR350 Staghound 30 zł

Do zakupu dorzucam książeczkę z zasadami z podstawki
Chcę je sprzedać najlepiej wszystkie więc negocjacje są jak najbardziej możliwe. Można się umówić na odbiór osobisty w Krakowie, lub założę aukcje na allegro.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Po co sprzedajesz. Właśnie weszła 3 edycja a scena FoW w naszym kraju się rozwija bardzo prężnie. Turnieje są praktycznie co 2-3 tygodnie gdzieś w kraju. Do tego 5 masterów. Jeśli cena modeli pojazdów jest za duża dla ciebie to napisz mi pm a coś poradzę.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

zitarix
Plankton
Posty: 2

Post autor: zitarix »

Chcę sprzedać bo jak dla mnie rozwija się średnio co widać po samym zainteresowaniu sprzedażą. Za 2 stówy bym to wszystko puścił jakby ktoś się znalazł

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Bo te modele są do dość specyficznej formacji jaką jest zwiad zmechanizowany.

Osobiście znam dwie osoby grające tym w naszym kraju (jeden z Poznania i jeden z Warszawy) i nie jest to łatwa armia do prowadzenia. Poza tym ceny masz wysokie (jeśli za 1 dingo ktoś płaci 5 zł, za daimlera 7 zł a za staghounda 10 zł to się nie dziw że nie kupi u Ciebie).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ODPOWIEDZ