Zareklamuj Szczurki

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zareklamuj Szczurki

Post autor: ANtY »

Nic takiego nie ma, jak mówiłem. Są elitarne szczury (stormvermini) ale i tak przy naszych warriorach wysiadają. Mają Monków z 3 atakami ale siła i ww słabe. Strzelanie za to stoi i jak coś do niego jedzie to nie dojedzie :P tak na małe pocieszenie.

PS: Ty PG wstrętny.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

To szczurami sie przez WoCh przejedzie jak przez masło? Bo ostatnio to mi w 2 rattlingi i oddział kuszników DE nie mogli Knightów zdjąć :twisted:

Nie no tego PG to ja sobie wypraszam! Przecież nie planuje zmiany na VC albo DoC tylko ściurasy. Ale im tu więcej czytam tym mi bardziej chęć na szczury odchodzi :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

pewnie ciągle wypadały dublety.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Jak byś ładnie się bokiem 10 cali przed działem ustawił to zapewniam cię że by nie przeżyli :D ( skaveni mają jeszcze pro GR a już nie wspominając o rat ograch) Jak by na ratlingu wypadła 6,5 6,4 ;)

p.s Skaveni mają swój niepowtarzalny klimat (zresztą jak większość armii), dysponują masą strzelania (nie są tak nudne jak krasnoludy) większość modeli jest fajna, i to co u nich lubię są nieprzewidywalne
Ostatnio zmieniony 30 sie 2009, o 23:12 przez Mr. Hyde, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nie no tego PG to ja sobie wypraszam! Przecież nie planuje zmiany na VC albo DoC tylko ściurasy. Ale im tu więcej czytam tym mi bardziej chęć na szczury odchodzi
Kurde już miałem zmieniać na Demony ale mi figsy nie pasowały... zobaczymy co wyjdzie ze szczurami.
Taaa... :D

Do ratliga to nawet bokiem nie trzeba się ustawiać. Najlepsze są jednak chwile, gdy w twojego samotnego lorda tzeentchowego za 400p wali latarka przez las z siłą 10 i wyrzuca 4 czy tam 5 zranień. Po prostu cudo. :evil:

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

to była dobra akcja ;) a siła była chyba 8 a na to ile ran dostanie wyrzuciłem 4 ;)

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ty Anty nie bądź taki do przodu z tym cytowaniem bo Cie z tyłu zabraknie :P

I żeby było jasne. Ciągle mnie trafiali. Ale save robi swoje :P i tak btw to przed ostrzałem to chroni mnie mark Tęczy i Burning Sztandar :twisted:
Najwyżej ściurasy będą 3 armią jak tylko z dziewczyną skończymy składać DE :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

On i tak ma tylko 3 W :(

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Uhuh, ale offop się tu zrobił.
Jeśli Ci się szczurki nie podobają to ich nie kupuj, proste.
To, że jest nas niewielu jest właśnie fajne, egzotyczne wręcz na turniejach.
Jeśli co drugi kupi sobie szczurki będzie tak jak z demonami, "Jeezzuuu, znowu Skaveny"
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

dokładnie. Teraz szczurów na turniejach jest jak na lekarstwo, a za pewnie po nowym booku będzie 500% więcej "prawdziwych skaveńskich graczy"... Niektórym proponuje zdrowsze podejście do tej gry

pozdrawiam

Awatar użytkownika
geb
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: geb »

No nie, Panowie, nie róbcie z siebie takiej "Elyty". Ja np. po prostu uwielbiam armie hordowe. Co do VC to jestem miłośnikiem Brama Stockera knigi i filmu Coppoli, swego czasu, pamiętam (to jeszcze na początku lat 90') ,że była rewelacyjna planszówka "Wampir" a i w międzyczasie wampirki działały mi na wyobraźnie (ale nie shity spod znaku "Twilight") więc się zastanawiam... Ale całość armi VC mi jakoś nie podchodzi. Mają klimatyczne jednostki np. Black Coach albo fell bats czy Dire wolfs (ale modele są takie so - so) ale właściwie tylko one, no jeszcze wargulf. Nie chce mi się jednak ładować kasy we wszystko co eteryczne i kościste bo panom z GW skojarzyło się z wampirami. A Skaveni, no to jest rasa z klimatem od szpiku kości po mokry szczurzy nos... Nad bejcą się zastanawiałem (te setki clanratów i co gorsza slaveów) ale to takie jest... no nie wiem, bezduszne? Choc efekty mogą byc rewelacyjne (vide armia orków w dziale Galeria)

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

I ja kiedyś zacznę zbierać szczury ale na razie kończę Helfy. Tylko pytanie mam czy mają wyjść nowi asasyni, bo ci obecni mają masakryczne figurki(w pozytywnym znaczeniu :) ) i nie wiem czy kupować ich już teraz czy mogę w spokoju kompletować elfy.
A skoro jest już offtop o vc to powiem że nowi wcale mi się nie podobają. Kiedyś wampiry miały klasę, a teraz GW zrobiło z nich zwyczajne bestie(figs mannfreda von carsteina jest obrzydliwy :evil: ) Koniec offtopa :mrgreen:

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Hmm, to bestialstwo można wytłumaczyć. Otóż najpierw były to spokojne, szlachckie wampiry, ale z biegiem lat głód stawał się silniejszy, i tak oto narodziły się bestie biegające tu i tam, przy okazji wypijające ludzką krew :mrgreen:

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

hehe :P forza skavenblight! ave rogaty szczur! psyt psyt

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Dziękuję za to ave, dzielny towarzyszu Gremlin. Jestem z tobą :D

Awatar użytkownika
Kalidor
Plewa
Posty: 7

Post autor: Kalidor »

Wlasnie przegladalem na GW figurki poszczegolnych armii..i jak tu nie kochac Skavenow ;) najbardziej wypasione figurki:D
I've killed a milion pretty souls but I couldn't kill you..

ODPOWIEDZ