DE na masterach - czym, z kim i jak graliśmy

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ciemniaki na DMP

Post autor: Młody Pajak »

Wiem że za te marne 35p się to opłaca ale w tedy możesz dodać 3 harpie :D. W sumie się opłaca ten 4lvl mimo wszystko :D.

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Ok troszke pozna relacja, ale dopiero co wrocilem z 0-rówki PW i nie mialem kiedy napisac.

Gralem DE na magii:

lord focus, perla
mala czar DS
mala 2 DS
bsb standard z PoK
assasin KB + cloak
15 harpii
10 DR
13 warriorow
12 bg
4 bolce
7 shadow

1) z Danonami teamu z Szafa-poznań 2:18
w 2 tury nie bylo psow (ze strzelania + bg zabili), a bloodzio wylecial w 3 i dostal 3 rany. Niestety zjebalem i nie cofnalem bolca glebiej w las, przez co taktycznie zaszarzowal na maszyne wbijajac sie w warriorkow z lordem magiem/bg z 2ma malymi. Do konca bitwy pozostal w walce i przez pozostale 3 pelne tury przemielil wszystko.

Przecenilem takze swoje mozliwosci i zaszarzowalem 7ka shadow z 2nd weaponem i 5 harpii na 5 flamerow bez S&S.
Rowniez przeciwnik troszke mial farta bo bsb+5 dr z boku walczylo z bsb na jugerze w piechocie, ale typ zdaj liderke na 1+1 przez co bsb ostal sie na 1 ranie, a potem dostalem szarze lataczy na dr ><

2) z DE mirror (hydra, coki zamiast shadow) 14:6
Pech z mojej strony spowodowal ze tylko tyle. Mialem 2 mistcasty na duzej czarce przez co rzucala potem malego misla+confl. tylko a miala duzego i WoF.

Bitwa bez historii. 3 oblane glupoty bsb, zabicie harpii + dr, potem bg i cokow. z 6ciu wall of fire w kuszoli z 2ma magami i assasinem ujawnionym weszly tylko 2, ktory i tak nie zabily assasina. z calej armii zostal 1 kusznik, 2 coki, lord i bolec (przez kuszola nie 15:5)

3) z Danonami tylko na khornie + flamerki. 4 piechty, 2 cowboje na jugerach, bloodzio, 3 psy. 19:1

Wylosowalem 2 duze misle, 2 kuznie + 3 male kuznie. Ifka w kuznie z bloodzia --> wbite 3 rany w pierwszej turze. snajper bolec zabil kowboja, bloodzio kampil przed 2ma bolcami ale pozostale przez 4 tury nie wbily zadnej rany.

W ostatniej turze odginalem 10tke piechoty czarodziejka na 1 ranie, przez co ocalilem warriorow z lordem, assasinem, magiem i sztandarem .

4) z O&G 15:5 albo 16:4
Pelno mistcastow, harpie zabijaja park maszynowy. stopa na ifce rozwala 2 dr, shadow, bolca i polowe gwardii. Z armii zostaje duzy shaman + 15 goblinow + menglil na ranie. (jak sie nalicza w takiej sytuacji pkty?)

5) z lizakami na slanie. 11:9

Kampienie, cofanie sie, rozwalanie syfu DR, shejdami i harpiami. assasin solo rozwala priesta a potem stedzia. BSB przez pol gry wbija 2 rany + obsluge na 2gim stedziu. Z calej armii zostal canon, 1 skinek, 2 templi i slann. U mnie malo strat.

Gdybym zabil z 4 bolcow + magii w ostatniej turze 2 templi i 1 skinka byloby conajmniej 13:7 ><

Turniej uwazam za udany, szkoda tylko ze wbilem 1/3 punktow calego teamu przez co dalekie 4X miejsce ;/

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Fajnie sie gra vs Demony DE :D A juz totalny konkret to jak nie ma hydry, tylko 4 bolczyki - selawi :D

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Z demonami w pierwszej bitwie bylby win/remis gdyby nie jeden blad ktory przesadzil o calej bitwie ;/

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wiadomo - ja z grania na duzej magiczce zrezygnowalem wlasnie ze wzgledu na Perle, ktora jest obowiazkowa, a niekiedy bardzo wadzi. Anyways 'w drugiej turze nie mial juz psow' rox. Choc ja zazwyczaj psy niszcze w walce - jedne smokiem, a drugie staram sie lyknac od boku shadami z ninja. POK wiadomo - misja na flamery :] Ogolnie przyjemnie sie gra.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Barbara własnie dla tego ze on nie miał Smoka musiał rozwalać psy boltami :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jak mi uwolnią drugą hydrę, to też będę mógł opisywać epickie zwycięstwa nad demonami :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

swieta_barbara pisze:Wiadomo - ja z grania na duzej magiczce zrezygnowalem wlasnie ze wzgledu na Perle, ktora jest obowiazkowa, a niekiedy bardzo wadzi. Anyways 'w drugiej turze nie mial juz psow' rox. Choc ja zazwyczaj psy niszcze w walce - jedne smokiem, a drugie staram sie lyknac od boku shadami z ninja. POK wiadomo - misja na flamery :] Ogolnie przyjemnie sie gra.
tak tak Kalafior potwierdzi jak rozgniatasz Demony :D

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wszedzie mnie cytuja - wypas ^^

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

No patrz ... jesteś facetem podajesz się za kobiete ( to tak jak byś był tranzwestytą :mrgreen: ) Ludzi i tak Cie kochają i cytują ;)

Jankiel kto był tak okrutny i Ci uwięził hydre? ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

|RaV|
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: |RaV| »

domyślam się ze Balancing Patch ;)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

BRrrr.!
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Aga, moze bys podpiela watek i wzorem innych dzialow zmienila temat na "DE na masterach"? Fajnie bedzie wymieniac sie doswiadczeniami - nowa swiecka tradycja :]

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

masz rację - tak zrobiłam. WG naszej nowej tradycji od dziś będziemy tu sobie snuć nasze masterowe bajeczki :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

proponuję tytuł: "czemu znóf się nie udało podbić świata ?" :lol2:

Ż.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Żaba pisze:proponuję tytuł: "czemu znóf się nie udało podbić świata ?" :lol2:

Ż.
Hehehehe!...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Żaba pisze:proponuję tytuł: "czemu znóf się nie udało podbić świata ?" :lol2:

Ż.
Nie ma szans [-X Ponieważ ja już zaniedługo go podbije :twisted:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

GarG pisze:
Nie ma szans [-X Ponieważ ja już zaniedługo go podbije :twisted:
i tu widać, kogo najbardziej wciąga gra DE. Bezczelny, pewny siebie, arogancki...prawie jak Jankiel :mrgreen:
"czemu znóf się nie udało podbić świata ?"
Żabciu, miej litość... :cry:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Yudokuno pisze:
"czemu znóf się nie udało podbić świata ?"
Żabciu, miej litość... :cry:
ja myślałem, że specjalnie dla jaj tak napisał :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

też tak myślałem... :wink: to prowokacja artystyczna...
ale jeśli moja "zabawa z językiem" kogoś rani to natychmiast zedytuje posta :mrgreen:

Ż.

ODPOWIEDZ