Tfurczość BEM - Damselka 29.07

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Re: Tfurczość BEM - NG Netters 2.07

Post autor: Rizzen »

Świetny ten z kobzą, to oryginalny model, bo nie znam tak dobrze tej armii?
Jeśli to z innej firmy to proszę o namiar, bardzo mi się podoba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No i konkretnie ;) Nie wiem jak wyglądał oddział wcześniej, ale teraz na pewno ładnie będzie się prezentował na stole ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Rizzen pisze:Świetny ten z kobzą, to oryginalny model, bo nie znam tak dobrze tej armii?
Jeśli to z innej firmy to proszę o namiar, bardzo mi się podoba :)
Nie mam zielonego pojęcia ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Demonetki, poziom TT, podstawki - śnieg z popiołem.
Sru:
Obrazek

KLIK KLIK
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Rizzen pisze:Świetny ten z kobzą, to oryginalny model
Tak, to oryginalny model poganiacza ze squig herd'a.

@bem
Niezłe tempo :)
Figurki starannie pomalowane, choć może nieco 'blado', przydałby się jakiś kontrast.
Co do podstawek, to nie podobają mi się. Wyglądają, przynajmniej na zdjęciach, jak rozpaćkany gips.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

te figurki mówią pocieniuj nas:P albo przynajmniej jakaś bejca bo strasznie blade są.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Tempo niesamowite. Jestem pod jeszcze większym wrażeniem :o. Dobór kolorów jak zwykle mi isę bardzo podoba =D> Jeżeli jest to TT to i tak na całkiem niezłym poziomie patrząc po zdjęciach. Przydałoby się więcej cieni na skórze i włosach ale to nie koniecznie bo zrobiłby się TT+ ;P

Podstawki jak słusznie przedmówca zauważył nie powalają. Może kwestia dodania na nie jakiś rzeczy? Śnieg jest puszysty zazwyczaj i nie wygląda jak kałuża. Popiół z reguły na tle śniegu daje ogromny kontrast... patrz popiół po fajkach w zimie ;)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Skóra miała być blada, więc zaczęłam od elf flesh i skończyłam na skull white. Jeśli chodzi o podstawki, to pierwszy raz robiłam śnieg - następnym razem będzie lepszy ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ładne kolorki i niezłe tempo: pracujesz szybciej niż 10 Chińczyków na 2 zmiany :wink: , ale byś przywaliła na nie fioletowy wash, toby się z włosami nie zlewały. Sztandar jest jednym z najlepszych elementów, w przeciwieństwie do podstawek.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kolorystyka fajna, ale kontrast za mały. No i skóra zlewa się z włosami. Co nie zmienia faktu, że cały oddział razem robi wrażenie :) I to tempo!

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

skróta bardzo fajna :) ale np. jakiś fioletowy wash na nią :)? więcej kontrastu bo za blada
kaftaniki/zbroja zlewa się ze szmatami
za różowo jak dla mnie :) nie wyglądają jak groźne demonice które są sennym koszmarem erotomana lecz jak tania galerianka za dużo RuShoFFego ;* ;)
więcej tego ładnego niebieskiego(seledyn/cyjanowy?) ja tam się na nazwach kolorów nie znam :mrgreen:
nóżki utaplane w śniegu :mrgreen: śnieg kumpel łądny robił mieszając wikol z sodą ;) dobry jest też choć drogi "modeling snow" chyba GW

ogólnie ładne ale nie groźne :)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mi tam kolorystyka się podoba ale tak jak pisali poprzednicy - brakuje kontrastów. Jak zobaczyłem fotkę pierwszy raz to myślałem, że to figurki przygotowane pod bejce ;) Daj jakieś washe i będzie wyglądało bardzo fajnie :)

Co do śniegu to spróbuj opcji wikol+soda, wymieszaj, nałóż na podstawki, posyp po wierzchu sodą, żeby śnieg ładnie błyszczał i będzie gites. Szybko, tanio i skutecznie.
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Niezłe blondyny 8) , przydałoby się troszku śnieg poprawić i lekko podkreślić skórę.W formie zaprezentowanej na stół - git.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Demonetki jak z Hannah Montana :wink:

Ogólne wrażenie: bardzo fajne; podstawki (brzegi) mniej mi się podobają.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No moim zdaniem też zbyt kolorowe, mało kontrastowe, choć odważna kolorystyka ;)
Jednak podstawki coś nie tak... Trzymam za słowo, iż następnym razem będą lepsze.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No niestety, ta Twoja praca kompletnie mi nie pasuje.
Totalny brak kontrastu, co daje efekt plaskosci zarowno na skorze i wlosach.
Fiolet w miare dobrze wyszedl.
Podstawki sa najgorszym elementem figurek.

Stac Cie na wiecej Bem!!!

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

mi te demonice tez sie nie podobaja - wygladaja, jakbys pociagnela je podstawowymi kolorami - patrz trąby i banner w command grupie.

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

no mi tez sie srednio podoba...

moim zdanie sporo by smienilo dodanie "3 koloru" na modelu, bo teraz jest tak: bardzo jasna skora zlewajaca sie z wlosami + rozowa/fioletowa reszta... uwazam ze przemalowanie szmatek na ten kolor co sztandar ozywilo by je... dobrze by bylo tez odciac jakos wlosy od ciala bo faktycznie bardzo sie zlewaja...
a gdyby to nie byl TT to mogla bys sieknac jakies tatuaze albo inne centki na ciele :)

a podstawki to juz zupelnie inna bajka, sorry ale wg mnie sa fatalne :P ogolnie nie lubie sniegu a w Twoim wydaniu to juz wogole... wygladaja jak by byly mazniete na bialo, plaskie i puste... a jest na nich tyle miejsca ze mozna by cos pokombinowac... jakies bitsy wystajace spod bardziej puszystego sniegu... albo nawet jakies tam kamienie/galezie sporo zmienia...

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Tyle ode mnie:
Gryphonne Sepia na włosy, rozjaśniane bleached bone z białym 3:7.
Ogryn flesh na skórę + rozjaśnienie elf flesh z bleached bone 5:5.
Popraw ten śnieg! Jest fatalny :? .
;)

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

tedzio pisze:Tyle ode mnie:
Gryphonne Sepia na włosy, rozjaśniane bleached bone z białym 3:7.
Ogryn flesh na skórę + rozjaśnienie elf flesh z bleached bone 5:5.
Popraw ten śnieg! Jest fatalny :? .
;)
dodam tylko, że patrząc na zdjęcie strasznie skóra zlewa się ze śniegiem, może to wina foty tylko;
więcej kontrastu
a malowanie ekspresowe i tt jest przynajmniej dobre w porównaniu do niektórych armii jakie widziałem :wink:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

ODPOWIEDZ