Engine of the Gods WIP ( EDIT 7.10.09)

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Re: Engine of the Gods WIP

Post autor: RAFIX »

co z tymi fotami bo doczekać się nie mogę

kilka pytań
sam robiłeś podstawkę czy kupiłeś
jakie kolory użyłeś na skórę tego dinozaura

R.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Podstawka Micro Artowa

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ciemno juz i foty slabe by byly , poczekam do jutra i przy swietle dziennym zrobie.
Kolor skory to snot green calosc , cieniowanie necrotite green (odpowiednik scorpion green w palecie GW) , a nastepnie do tego dodawany sunburst yellow , okolo 3 warstw.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zeby nie bylo , ze jestem goloslowny :) De facto do skonczenia zostaly sztandary z skavenami , zlote elementy na szmatach na platformie , kolki od tych szmat i docieniowanie tarcz - niby malo ,ale ta wykonczeniowka jest upierdliwa. Gdzieniegdzie sa wyjscia za linie czy plamy od innych kolorow , ale takowe bede niewelowal jak juz calego skoncze.

ZDJECIA BEZ FLESZA



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



ZDJECIA Z FLESZEM



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasquit
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Lustria

Post autor: Kasquit »

Nie no respekt =D> =D> =D> :mrgreen: , figurka jest piękna, podstawka i figurka na 100/10 pkt.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

A dla mnie ten stedzio za czysty i za plaski jakos ...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Alister pisze:A dla mnie ten stedzio za czysty i za plaski jakos ...
Twoja stara jest płaska śląska plewo :P

Nie no ziemko wypasik :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Raptor broisz , broisz , ale czasem jak cos powiesz to rekompensujesz wszystko ;)

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

No przeciez sie nie bede zachwycal jak nie zachwyca ;)
To nie lekcja polskiego ze Slowackim (co wielkim poeta byl, a 2009r rokiem Slowackiego jest).

A chodzilo mi o to, ze kolorek skory stedzia (przynajmniej na zdjeciu) z gory na dol ma taki sam oddcien. Wole jak sie zmienia ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Masz racje Alister , nawet to TT nie jest :D Cieniowania tam tez nie ma , ide go do Dota wrzucic ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

jak dla mnie to sam wash jest

a tak wogle to fajna świnka tylko te zdjęcie słabe bo jak widziałem skinki gdzieś tutej to ich skóra była wiele lepsza

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wash oooh damn :D:D:D Dobrze , ze ja wiem jak jest i jak wyglada na zywo ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

O ile sam silnilk wyglada swietnie (bardzo ladne zloto i kamienie szlachetne, swietna kolorystyka) , to od patrznia na stedzia az oczy bola... Przynajmniej nikt nie bedzie mogl powiedziec, ze nie zauwazyl jaszczura. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ziemko pisze:Raptor broisz , broisz , ale czasem jak cos powiesz to rekompensujesz wszystko ;)
Dzięki :P

@Alister- jesteś ubogi jak twoje lizaki.

@Runepriest- masz wadę wzroku?
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Ziemko pisze:Wash oooh damn :D:D:D Dobrze , ze ja wiem jak jest i jak wyglada na zywo ;)
To zamiast chrzanić że na żywo wygląda lepiej może byś mu strzelił zdjęcie pokazujące to niewidoczne puki co cieniowanko?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Myslisz , ze gdybym potrafil robic dobre foty to bym ich nie zrobil? Dobra enough , mi to zwisa , nikogo nie mam zamiaru przekonywac , ile jest warstw i jak naprawde wyglada , myslcie co sobie chcecie... Jeszcze mi brakuje hasla , ze bejca byl robiony :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Ziemko z całym szacunkiem ale dajesz te zdjęcia tu żeby je pokazać naszemu światu, ale musisz się też liczyć z krytyką. Wyśmiewanie opinii innych jest trochę... nie na miejscu, zwłaszcza jak na admina nieprawdaż? :wink:

Co do samej figurki to engine budzi zachwyt, złoto jest piękne, gemy wyszły bardzo dobrze jednak kuleje ten stegadon... On naprawdę wygląda płasko. Zwłaszcza duże części ciała jak uda ale także sama głowa. Jest tam tyle zakamarków, guzów i szczelin że spokojnie mógłbyś zrobić lepsze przejścia. Jak na skinkach taka skóra wygląda świetnie bo są drobne, tak na tej świni poziom zwierzaka od "sprzętu" mocno odstaje.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Alez mi wcale nie chodzilo o cieniowanie, ilosc warstw itp. itd, tylko o to, ze skora Twojego stedzia z zalozenia ma ten sam kolor wszedzie i malujesz tylko cienoiowanie.
Na tak duzym modelu az prosi sie o jakies przebarwienia tu i ówdzie.

Zreszta ... krytykowac bede jak w koncu swoje stadko krówek pomaluje.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja nie wysmiewam opinii innych , ja sie tylko smieje sam do siebie z niektorych stwierdzen. Jakbys malowal model ok 30h nalozyl na niego 5 warstw , a po czym uslyszal , ze go tylko zwashowales , tez bys sie zirytowal...

Ja wiem jak on jest wycieniowany i jak wyglada na zywo , chcialbym zebyscie mogli tez zobaczy i wtedy oceniac do woli , ale niestety nie ma takiej opcji , wiec jedyne co moge zrobic zeby go Wam pokazac to wkleic foty niestety nieodzwierciedlajace rzeczywistosci.

Przebarwienia do mnie nie przemawiaja , mam swoja wizje malowania calej armii i tego mam zamiaru sie trzymac , najwazniejsze , ze mi sie to podoba :)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jakbys malowal model ok 30h nalozyl na niego 5 warstw , a po czym uslyszal , ze go tylko zwashowales
Do tego są to często opinie ludzi którzy, za przeproszeniem przysłowiowe "gówno" wiedzą o malowaniu. Ręce opadają, nic tylko wyśmiać takiego delikwenta :wink: .
Obrazek

ODPOWIEDZ