Jednostki podstawowe

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Jednostki podstawowe

Post autor: Breslauer »

Na co stawiacie jeśli chodzi o podstawy naszych wspaniałych armii Chaosu?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ja stawiam na warriorów, konne marudy i pieski, ale to chyba żadna nowość poza warriorami.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Maraski piesze,psy,warriorzy:)
Troszkę nietypowo,że tak powiem:)

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ehh klimaciarze :D (takim zazdroszcze, nie mają parcia na wygrywanie tylko na zabawe z grania)
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

No ja gram (jak to się mówi-Wochem na piechocie :mrgreen: ) i zaliczyłem tylko 3 przegrane.
No ale wracając do tematu...
Niedługo przetestuję wieeeelki kloc łoriorów Tzeentcha z BB(gram vs krasiom lub skavom),zobaczymy jak się spisze.
Aaaa ktoś z was używa na większą skalę marasów konnych? Dla mnie to gorsze(droższe?)psy :D

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jak im dasz flaile to mogą inne fasty pocisnąć.

3 przegrane na 2 gry?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

No jak możesz :oops:
A tak na serio na troszkę więcej (z 20+?)
Ciężko mi się przyzwyczaić do nowego Chaosu(zacząłem na hordach a demony hmph....jakoś mnie nie wkręciły:),a w hordach też nie używałem konnych marasków :roll:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Occ pisze:No ja gram (jak to się mówi-Wochem na piechocie :mrgreen: ) i zaliczyłem tylko 3 przegrane.
No ale wracając do tematu...
Niedługo przetestuję wieeeelki kloc łoriorów Tzeentcha z BB(gram vs krasiom lub skavom),zobaczymy jak się spisze.
Aaaa ktoś z was używa na większą skalę marasów konnych? Dla mnie to gorsze(droższe?)psy :D

jeśli chodzi o maruderów konnych to polecam z mark of khorne i flaile, a jak pkt starczy to wodza... naprawde zadziwiającą ma skuteczność... łamie wszystko od boku po za czymś z asf... od przodu też ładnie sobie chłopaki radzą... psy fajne do skrinowania tylko do pewnego stopnia... nawet knight'y bały by się przyjęcia 8A koni i 8A z 5S, robi wrażenie psychologiczne a psy to psy (upss... bojowe ogary :wink: )
Chaos_Warrior pisze:Na co stawiacie jeśli chodzi o podstawy naszych wspaniałych armii Chaosu?
używam wszystkiego, warriorsów jak mam ochote zagrać na 2 klockach flakujących do tego marudersi jako straszne 3 szeregi ( robi wrażenie nie ma co ) ewentualnie psy do khornowej piechoty, jak konica to konni marudersi plus jakieś psy ( ale psy tylko przy khornie )... jedyne czym niegram w choasie to monstery wszelakiej maści po za wierzchowcami i spawn ( w pewnym sensie to dalej człowiek tylko letkko rozlany lub napakowany itp. itd. zależy od maści boga ) :) Ave mortal's

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Nie mogę się przekonać się do konnych marasków,zdychają mi od pierdnięcia :D
Zważywszy na to,iż gram zazwyczaj z krasiami,biedaki są wystrzeliwani jak kaczki :)
Ale no cuż,nie każdy przeciwnik ma dorfy.Z podstawowych jednostek najbardziej lubię pieski.
Kochane zmutowane jamniki mają na koncie takie epickie akcje jak"brawurowy screen moich chosenów przed wrednymi organkami kurdupli".
Zdychają,a ja się ciesze :twisted:
No i hej,kosztują całe 6p.!
Podobnie z marasami pieszymi-cuuuudowni 4pkt(5 tak detalizując) szmaciarze,idą do wroga,nie panikują(MoS?) i jak się do niego dorwą to nei ma zmiłuj :) A tak na serio,są zdecydowanie użyteczni.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ale jak konne maraski zdychają to nie szkoda, bo kosztują 100 punktów, a w zamian dojechać mogą knighci, najlepiej to psami screenować konne marudy, a konnymi marudami knightów, którzy screenują dragon ogry :D

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie no ze skrinem DO to przesadziłeś :twisted:

marudrersi giną na potęge ale nie każdy w naszej armi musi mieć chaos armour 8)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

No i wypróbowałem łoriorów z Mot i BSem.
Przejęli na klatę dpków z noblem i zagonili :shock:
Mały oddzialik jak najbardziej polecam

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Również stawiam na Warriorów :twisted: ELITA :twisted:

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Jeszcze zobaczysz Occ, dostaniesz kiedyś z 10 na artyleryjskiej z organek w warriorów, to Ci się odechce wystawiania klocka za 300pkt. minimum. Obiecuję Ci ostre wrażenia w shooting phase w następnej bitwie - i ani Blasted Standardy, ani marki Ci nie pomogą! HA! Precz z wyznawcami Chaosu! Już kapłani run pobłogosławili mi pociski do dział/balist/katapult by leciały wam prosto w paskudne, zmutowane mordy!
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: żyraFFa »

Nie bądź taki hej do przodu, bo cie broda wyprzedzi ;)

a tak poważnie to proponuję 15 - 20 z MoT i blasted banner, albo na armie w stylu goblinow z 2nd weapon, szał bannerem i piętnem nurgla :D
Jest moc :D

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

bah moje Legiony Chaosu tyle razy jeździły na nartach z elfich kości po zmasakrowanych krasnoludzkich truchłach,że robiły sobie mistrzostwa w slalomach.
A tak na serio,ahw-nie.Tarcze/Halabardy-tak;)

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

dla mnie jedyne cory to konne marudy - flaile i throwing speary

Psy daje 2-3 oddzialy do zaslaniania knightow - ale ostatnio stwierdzam ze najlepiej przydaja sie do blokowania cwiartek. Do tego konni magowie w nich bardzo dobrze sie spisuja.

jesli cos strzela do nich a nie do knightow innych oddzialow, to tym lepiej

Warriorzy to dla mnie wielka pomylka, jesli juz to kloc 20+ marud z muzykiem, sztandarem i dwurakami na dopchanie...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Co kto lubi,z najtami faktycznie konni są synegriczni.

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Jak konfigurujecie konnych maruderow?
Jest sens ladowac siekierki. Czy wersja flail+MoS bije pozostale na glowe?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ja gram wersją za 106 pkt MOS flail toporki i daje jeszcze light armour wielokrotnie save 5+ mnie uratował przed salwa jakiś łuczników co pozwoliło choćby maszyne rozjechać

ODPOWIEDZ