[Galeria]Bretonnia Papy Nurgla - WIP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

[Galeria]Bretonnia Papy Nurgla - WIP

Post autor: Sakwan »

Temat organizacyjny armii dostępny w forum przeznaczonym bretce.

Przedstawiam Wam, pierwsze ulepy do mojej armii Bretonnii. Commandy, bohów i ważniejsze jednostki będę wklejał osobno, a reszta regimentów będzie zbiorowa.

Dla jasności. Te mutanty nie są świadome, kto obdarzył je takimi "nagrodami" dlatego w armii będą dominować normalne barwy, herby bretonni, a tylko na nielicznych panach będą wymalowane/modelowane "trzy kule".

Obrazek

Prawa dłoń wbrew pozorom ma wyrzeźbioną pięść.
Nadlewy z laski zniknęły.
Laska robi za broń 2h - ale to info raczej dotyczące Mordheimowego znaczenia tego modelu. Mianowicie będzie on robił za Brutala z Carnival of Chaos
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

jeśli ma być to broń dwuręczna to najlepiej obróć lewą dłoń o 90 stopni, tak żeby ta druga dłoń tez ją trzymała
a tak to fajna, przyjemna dla oka konwersja
naprawdę pasuje do carnival of chaos
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

szykuje się ciekawa armia ale jeszcze za mało pokazałeś żeby coś więcej powiedziec. Ten ulepek całkiem fajny. Czekam na rozwój prac bo pomysł mi się podoba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Pomysł ciekawy. Chcemy więcej :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

No i tak o to patrzajcie! Póki wam oczta nie wykapią....
najpierw muzyk:
Obrazek


A tu macie standard bearera do regimentu i lorda:
Obrazek
Obrazek

PS. Nie mam już siły do tego Imageshack... :?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

IS jest spoczko! jak całą armię zrobisz w takim klimacie i jeszce to pomalujesz ładnie to będzie bardzo fajna armia!

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Super, nie zapomnij tylko o usunięciu nadlewów. [-X
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Bluźnierczo :mrgreen: Dawaj więcej :)

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Fajne konwersje. Tylko co ten sztandarowy na przy ustach? On pizze je? :?: :-k
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

wertyg pisze:Tylko co ten sztandarowy na przy ustach? On pizze je? :?: :-k
To miało być coś w rodzaju "trąbko-macki" wyrastające z polika :D . Ale jak widać nie do końca mi to wyszło.

#edit:

Na razie bez foty (ale już kolejny pan do MaA - Carnival Master, gotowy).
Doradźcie coś na mutacje szeregowym chłopom, bo nie mam pojęcia ani głowy co dać im za mutacje. Przepyrałem Księgę Spaczenia do WFRP2 i inne podręczniki ale nic sensownego i subtelnego nie znalazłem. Jak ktoś byłby na tyle pomocny to niech zarzuci jakimiś pomysłami/opisami/fotami czy czymś ;)
ObrazekObrazek

pajotrek
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: pajotrek »

Część może nie mieć rączek a mackę owijającą broń. Za miast nóżki też jakąś mackę. Podziurawione tarcze. Porwane szmatki.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Subtelny jeden róg, albo jakaś rana/wrzody są całkiem wymowne ;)

EDIT: dobrym pomysłem jest śluz i 3 wrzody ^^

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Albo kup zombich i pomieszaj części. Możesz dorzucić parę szczurów, sztandar i instrumenty od skavenów, są dość obrzydliwe. O, albo możesz dać niektórym kołatki, będą wyglądać jak trędowaci.

I co to ma być? Bretonnia w czasach dżumy? :) Pomysł tak czy inaczej niezły. =D>
PS. Jak zamierzasz rozwiązać kwestię damselki? Jakieś zgrzybiałe babsko-wiedźmę :D ?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

Klafuti pisze:I co to ma być? Bretonnia w czasach dżumy? :) Pomysł tak czy inaczej niezły. =D>
PS. Jak zamierzasz rozwiązać kwestię damselki? Jakieś zgrzybiałe babsko-wiedźmę :D ?
To ma być moja chora wizja Bretonnii :twisted:
A tak poważnie: wygrałem te figurki, a że lubię Nurgla to zawiązałem takie połączenie jakie staram się osiągnąć ;)
Co do damselki: będę się martwił jak ją kupię ;) a na to puki co się nie zapowiada.

A propos bitsów od zombich i skavenów to chyba czas wybiorać się do kumpli :D

#edit: Carnival Master do Mordki (w battlu szeregowy albo szefo regimentu), co mu jeszcze dodać?
Wybaczcie za zdjęcia, jak będzie lepsze światło to pstrykne jeszcze raz ;)
Co do pistoletu: ten pan zawinął go z transportu Imperialnych broni prochowych wiezionych do Tilei :D

Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

tak trzymaj pracuj szybko zamieszczaj zdjęcia potem to jeszcze pomaluj i będzie cacy

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

Na wstępie zaznaczę, że zdjęć NIE MA ;)

Krótki spis progresu:
16-sto osobowy skład boxu MaA sklejony i "ponurgleowany". Pozostało niektórym zrobić czapki błazeńskie (aby bardzo nie wyróżniali się od commandu) i voila!

Teraz wziąłem się za 8-mio osobowy box KotRów... massakra... jak patrze na te figurki, to po prostu szlag trafia, jak tam mało miejsca na konwersje ;( ! Ale zmyślny Sakwan daje rade i już rozkminił pod nich konwersje :P. Z drugiego boxa kotrów dojdzie do nich jeszcze jeden chłopaczyna (muzyk) i będę miał dużą lance KotRów (9-ciu chłopa). Z pozostałej siódemki wyłonię jednego szczęściarza, który zostanie paladinem BSB. Reszta 6 konnych zostanie erratami, ale nie takimi zwykłymi 8) . Erranci, razem z BSB dostaną piękne plagowe kaptury i szaty na wzór nurglowego championa na koniu do WoC. Mam nadzieję, że to mi wyjdzie bo nakręciłem się na te kaptury :P .

Co do łuczników to nie mam jeszcze pomysłu na nich, gdyż, bowiem, ponieważ, bo nie wyobrażam sobie trzymania macką naciąganego łuku :D . Sypcie pomysłami, ale trochę szczodrzej niż poprzednimi razy ;) .

Pozdrawiam!
Sakwan.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A ja chcę zobaczyć to pomalowane ;)
Co do łuczników, macka trzymająca łuk lub naciągająca to nie taki głupi pomysł xD
Lepszym byłby by 2 ręce normalnie napinające łuk, a z pod ręki naciągającej macka, która wyciąga strzałę z kołczanu. Jeśli nadążasz to dobrze :D

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

W boxie łuczników masz takiego grubaska (bodajże czempion) z nim może zrobić coś w stylu błazna z Mordheimu (mam nadzieje, że wiesz o czym mówie - figurka ze spuchlizną nurgla), a z resztą to raczej tym ich mordą niewiele zaszkodzi... może właśnie jakieś głęboki kaptury, macki to też fajny pomysł ;)

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

Po długiej przerwie obwieszczam, że nie próżnowałem (choć i to się dość często zdarzało ;) ). Prezentuję wam oto teraz mój oddział KOTRów, który roboczo do mojej armii będzie nosił miano Rycerzy Zarazy (na Rycerzy Plagi musicie poczekać, bo będą to Erranci którzy czasem będą wczuwali się w rolę Grail Knightów).

Obrazek

Podstawki będą w konwencji błotnisto-bagiennej, więc to nie są jakieś paprochy na nich, tylko zamierzone elementy.
Te szare części to poxilina ;) .

Przepraszam za jakość zdjęć, ale ostatnimi czasy jakoś ciężko złapać mi lepsze światło.
PS. Na niektórych zdjęciach nie widać dobrze (lub wcale) konwersji, ale musicie uwierzyć na słowo - one tam są ;) .
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

=D>

Ale...

...więcej zgnilizny, więcej konwersji ;)

A co to za gość na ostatnim zdjęciu?

ODPOWIEDZ