Malinowe bestie. Update 8.05.07 - Beast Herd, stan:10/10

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Fanatyk pisze:Świetna bestia, w takich kolorach swoje chciałem robić ;)

Malin, zdradziłbyś, skoro masz świetny efekt, jak zrobić skórę i futro na ten styl? I jak trochę podzielenić skórę przy malowaniu ?
oto i przepis na skórę i futro:

Skóra:
- Czarny + Codex Grey
i rozjaśniamy to kolejnymi warstwami
- Codex Grey
- Codex grey + Fortress Grey
- Fortress Grey

Futro:
- Scorched Brown na całość jako podstawwa warstwa,
Overbrush następującymi kolorkami
- Scab Red albo Red Gore (sprawdze dzisiaj jeszcze dokładnie, ale na 99% to Scab Red)
- Blood Red
- Blood Red + Fiery Orange
- Fiery Orange

żeby przyzielenić skórę zrobiłbym miedzy każdą warstwą mojej receptury mocno rozwodniony zielony kolor po całości, tak ja to widzę ale eksperymentuj na własną rękę :wink:
Nijlor pisze:Bardzo fajny, podoba mi się jego broń Tylko zamiast tej babki mogła by być jakaś owieczka, albo jałówka(holly dolly)
Ja tam lubię kobiety, ale każdy ma swoje upodobania :lol: :roll:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

hehe pisząc to miałem na myśli preferencje tego parzystokopytnego ze zdjęcia :roll: :lol:

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Malin pisze: żeby przyzielenić skórę zrobiłbym miedzy każdą warstwą mojej receptury mocno rozwodniony zielony kolor po całości, tak ja to widzę ale eksperymentuj na własną rękę :wink:
Dzięki :) w jakich proporcjach woda:farbka? :wink:

No i czy cieniujesz każdy włosek czy robisz to drybrushem?

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Fanatyk pisze:
Malin pisze: żeby przyzielenić skórę zrobiłbym miedzy każdą warstwą mojej receptury mocno rozwodniony zielony kolor po całości, tak ja to widzę ale eksperymentuj na własną rękę :wink:
Dzięki :) w jakich proporcjach woda:farbka? :wink:

No i czy cieniujesz każdy włosek czy robisz to drybrushem?
Proporcje woda:farba, jakoś 5:1 conajmniej, to ma być woda z farbą a nie farba z wodą :wink:

Jeśli chodzi o czupryne, robię ją overbrushem, czyli techniką zbliżoną do drybrusha. Różnica polega na nakładaniu mokrej a nie suchej farby, nakładasz odrobine farby na pędzel, nadmiar wycierasz na tacce do malowania (lub na czymkolwiek innym) i przecierasz całość malowanej powierzchni tak jakbyś robił to robiąc drybrush. Mam nadzieję że tego nie zakręciłem za bardzo. Innymi słowy jest to taki mokry drybrush :wink:

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Czas na mały update, tutaj foty pierwszego pieska, będzie 5 w oddziale. Narazie tylko mała konwersja, może do niedzieli będzie pomalowany :roll:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

No i mały update, pomalowany Hound:

Obrazek
Obrazek

W kolejce do konwulsji czekają już jego koledzy, może w tym tygodniu będą posklejani itd. :roll:

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

ladny :) jak robiles krwiste miecho??
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

"Malowanie od kuchni by Malin" czyli przepis na krwiste mięcho :roll: :

na czarny podkład nakładamy na całą powierzchnię Scorched Brown, następnie ponownie na całóść nakładamy Dark Flesh. Scab Red będzię pierwszą warstwą rozjaśniania, kolejną blood red, na sam koniec nakładamy Blood Red zmieszany z Tentacle Pink (lub z białym), 2 warstwy. Na koniec zachwycamy się tym, co zmalowaliśmy :wink:

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

kiedy to ja sie dorobie takiego zestawu farbek, zeby moc takie cuda czynic... :?: :wink:
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Fajny, ale czaszka (ta psa, nie ta napodstawce ;) )mi się nie bardzo podoba i n a jego skórze za bardzo widać przejścia na pierwszym zdjęciu. Ale ogólnie niezła psinka :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

nice naprawde
tlyko ten rudy na futrze nie w moim guscie ale o gustach sie nie rozmawia

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

no Malin, twoja kolej ;)
nie kaz nam czekac tak dlugo na swoje dziela :twisted:
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

w miarę sympatyczny. nie podobają mi się elementy futerka, być moze są one dolepiane

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

@Roman - przy pracy nad futrem była usterka, narzędzia zawiodły, ale spoko jeszcze 24 pieski przede mną :roll: reszta będzie dokładniejsza :) a poza tym, gdyby futerko było dobrze zrobione to nie mielibyście się do czego przyczepić :roll: :wink:

A teraz czas na update, okrąglaki mają swoje mini-maxy to i do battla da się ten termin przyczepić, mój pierwszy mini-max gotowy w połowie (6 model, czyli ostatni ungor uległ pokusom mrocznych bogów tuż przed foto sesją i zepsuł sobie broń :roll: ), czyli beast herd. Czyli dyszka bestii z muzykiem i foe renderem.

Najpierw fotki grupowe:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Muzyk:

Obrazek

Obrazek

i na koniec duety maluszków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak narazie to tyle, więcej będzie można zobaczyć na mastermindzie, a zaraz po nim wrzucę kolejne fotki (jak dam rade :roll: i jak Antar je zrobi :) ).

Antar
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Antar »

Malin pisze:
... uległ pokusom mrocznych bogów tuż przed foto sesją i zepsuł sobie broń :roll: )
Ten mroczny bóg to ja :wink: przyznaję się ;P
Jak już Malin Ci pisałem, krówki prezentują się okazale i naprawdę nieźle :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Antar nie dodawaj sobie :D:D:D

No Malin jestem pod wrazeniem , ze wziales sie wreszcie powoli za malowanie swojej armii - rispekta ziomus , rispekta :) Prezentuja sie chlopoki okazale - fajnie bedzie armia tak zrobiona wygladac!!!


P.S. Ja nadal nie moge jakos zaczac malowac , ten heros z zamowienia nadal lezy na podklach , cos nie mam weny - porazkaaaaa :roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

bardzo fajny efekt :) ile warstw dales na cialo??
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

W sumie to 5:

- Codex grey + Chaos Black
- Codex Grey
- Fortress Grey
- Bardzo rozwodniony Codex grey po całości
- i fortress grey na sam koniec jako rozjaśnienie.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

brzydal... zdobyczne wlocznie od WE...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

bigpasiak pisze:brzydal... zdobyczne wlocznie od WE...
nie tylko włócznie :twisted: Gory mają zdobyczne miecze WE, nie za bardzo to jednak widać na muzyku :?

ODPOWIEDZ