Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Rasti »

Raczej istnieje, po prostu bardziej działa za granicą...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Rozumiem, ale widzę, że i tak dużo figurek z ich oferty zostało wycofanych.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Co pamiętam to Gamezone został przejęty przez Niemców i zamówienia wyglądają trochę inaczej teraz. Sklepy aby zamówić coś muszą za to zapłacić , oni odlewają i wysyłają. Nie ma już, że się zamawia kilkanaście blisterków i za nie płaci :) tylko najpierw trzeba zapłacić im aby je odlali. Najszybszy sposób zamówienia teraz to ebay oraz ich sklep.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

GZ chyba zawsze było niemieckie.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

A nie hiszpańskie przypadkiem?
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Swego czasu pisałem do GZ z zapytaniem o przyszłe plany wydawnicze (wtedy gdy do ich oferty wszedł rydwan do beastów) oto co odpisali:

Thank you for contact. And thank you for taking an interest in Gamezone's work.

We have been active all along, but it is true that we have released not a lot of models lately. Truly I'm sorry not being able to talk to you about upcoming releases. There are several options and I have not yet chosen. In addition, we never disclose future plans until they are physically in metal. But I can assure you that I will try to remain work that does not leave you indifferent. I'll try to keep surprising. Both in next new releases as in our upcoming miniatures boardgame.

No. A z tego co mi wiadomo to figurki GZ można było niedawno dostać w sklepach: Wilczek, Parowozik i Monolith Icon (choć ten ostatni ma złą opinię raczej:P). Mam nadzieję że pomogłem :)

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Też kiedyś do nich napisałem. Odpowiedzieli w podobnym tonie.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

gdzie można w polsce kupić pacynki od Avatars of War :?: :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

niedługo u Rakso :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Przemcio - poszlo pw
Vanaheim.pl - nie mamy ich w ofercie, ale możemy ich zamawiać - konsultacje indywidualne na maila sklepowego :]
ps; gamezona tez możemy sprowadzić - info j/w
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Przemcio pisze:gdzie można w polsce kupić pacynki od Avatars of War :?: :D
Tak jak napisał Smh, niebawem wszystkie modele (za wyjątkiem chosenów) będą dostępne u nas w sklepie, paczuszka już do nas leci. :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Przemcio pisze:gdzie można w polsce kupić pacynki od Avatars of War :?: :D
U nas, w battlebear.pl już można :D Mamy wszystkie figurki na stanie (oprócz Chosenów). Jako, że nam się opóźnia odpalenie strony www zapraszamy na PW jeśli jesteś zainteresowany - prześlemy wtedy cennik.

Ponad to mamy na stanie figurki Raging Heroes oraz Lead Adventures, farbki i chemię Vallejo oraz Wamod oraz pędzelki Kozłowskiego!

Zainteresowanych zapraszamy na PW a niebawem do naszego sklepu.

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

ZOO Art Studio pisze: Ponad to mamy na stanie figurki Raging Heroes oraz Lead Adventures, farbki i chemię Vallejo oraz Wamod oraz pędzelki Kozłowskiego!
Zaprawdę srogo się zapowiada ten sklep, czekam niecierpliwie na start witryny :)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

A Chosenów nie ma, bo takie jest nimi zainteresowanie?
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Chosenów nie ma i nie będzie w żadnym sklepie. Avatars of War nie sprzedają ich dystrybutorom. Można ich kupić tylko i wyłącznie na stronie producenta.

Cośtam się tłumaczyli, że to dlatego, że dopiero ogarniają technologię odlewania w tym cudacznym plastikożywicznym cosiu i nie są w stanie produkować ich na szeroką skalę. W sumie chyba naprawdę nie są w stanie, bo AFAIK termin rozsyłania preorderów ciągle się przesuwa... :roll:

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

takie pytanie - ponoc cytadela sie zamyka. potwierdzi to ktos z wawy?
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

info z FB:

"Moi Drodzy, mam do zakomunikowania ważną informację. W pierwszych dniach Maja sklep przy KEN zostanie zamknięty. Niestety utrzymywanie sporego sklepu przy KENie, który powoli zamienia się w pasaż bankowo-komórkowy, stało się zbyt kosztowne. Dlatego podjąłem decyzję o zmianie lokalizacji. W czerwcu otworzymy nowy sklep przy ulicy Kasprzaka, a dodatkowo jeszcze w maju uruchomimy sklep w Otwocku, który z pewnością będzie miał atrakcyjną lokalizację dla sporej rzeszy graczy z prawobrzeżnej Warszawy. Zapraszam wszystkich na pożegnalną imprezkę w poniedziałek o 19.00. Jeszcze w maju będzie parapetówka w nowej lokalizacji, więc znikamy dosłownie na 2-3 tygodnie."

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

w vanaheim.pl avatars of war i gamezone miniatures :D zapraszamy
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Do konca MAJA produkty z lini AVATARS OF WAR i GAMEZONE -10% ceny :D A i tak ceny mamy straszn(i)e niskie :mrgreen:
VANAHEIM.PL zapraszam! :}
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Zdaje się, że ten temat został opanowany przez właścicieli sklepów, zamiast być miejscem wystawiania opinii przez klientów. A sio do swoich tematów w dziale sprzedam :!:
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

ODPOWIEDZ