Wynaturzenie z Piekielnej Otchłani

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Re: Wynaturzenie z Piekielnej Otchłani

Post autor: Pacek »

widzę że nadal Kaka Demona wzbudza uczucia :D

dzięki za opinie, panowie, jak znajdę więcej czasu z pewnością ją opracuję od nowa. tym razem obejdzie się bez jedzenia bitsów - mam nadzieję :)

pozdr!
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

znika by nie razić waszych wrażliwych na ohydę oczu, na razie to koniec z moimi modelami
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, o 20:11 przez likaon, łącznie zmieniany 2 razy.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Jezu!!111 (:P) Co to ma być. To coś nie da się nazwać "potworem z piekielnej otchłani", tylko "kupa pudełek po zapałkach obciągniętych taśmą izolacyjną z dorzuconymi bitzami od chaos space marinsów". Doszukiwałem się czegoś na kształt SZCZURZEGO POTWORA, ale nie znalazłem.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Goglem pisze:Doszukiwałem się czegoś na kształt SZCZURZEGO POTWORA, ale nie znalazłem.
zęby :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

:shock: likaon mam nadzieję że Rogaty Szczur ci wybaczy.
jak dla mnie to to Abominacji nie przypomina
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Nie taśma, a czwarta część paska GS
Nie pudełko, a wypratski
Trzy to abomka bardziej w stylu pestinles, pierwotnie miała szczurze główki, ogony i macki(dużo macek!) wychodzące spodł płaszcze i dobrze zrobione łapki.
Ale jaki pierodolony żartowniś ją oskubał i połamał :cry: . I tak większość uszkodzeń naprawiłem. Mam kijowy aparat więc rzeczywiście wygląda jak szcześcioramienny szczur w taśmie izolacyjnej. Dużo lepiej wygląda na żywo.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Widzę że rośnie nam hobby'sta na skale Pasiaka :D
Człowieku obrażasz nas wszystkich, nazywając to hmmm.... "coś" modelem.
Tu nawet nie chodzi o brak umiejętności tylko chęci.
Jak by ci się podobało to co robisz, to może znalazł byś trochę czasu na zrobienie podstawki chociaż. :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Niektórzy wstydu nie mają...
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

sądzę że lepiej Ci wychodzi pisanie zasad niż konwertowanie - serio i bez żadnej złośliwości... :)

pozdro,
Ż.

P.S. ja swojego czasu też ulepiłem screamery z modeliny, byłem z nich baaardzo dumny choć ich dyskretny urok działał tylko na mnie :wink:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Abomka Szuka dobrego domu gdzie nigdy nie zabraknie jej spaczenia i niewolników do jedzenia
Śmietnik będzie idealny.
w piątek zamówił odemnie abosa, a poniedziałek gdy bestia była gotowa okazało się że w sobotę sprzedał szczury
Może nie miał seerca, żeby Ci powiedzieć, że nie trafiła w jego gust.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Hyhyhyhy mi tez gdzies umknal 'dyskretny urok' tej anteny ;P No offence, ale to powaznie wyglada jak zapalki z tasma izolacyjna ;>

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

on jej nie widział Jankiel, jak ją trochę pomaluje to będzie widać szczegóły.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

I pomyslec, ze smialem sie jak zobaczylem abomke Kurska na masterze w Bialym.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

oto moja odpowiedź na brak firmowej figurki abominacji. Modelowi brakuje jeszcze trochę futra i krost, ale w zasadzie jest skończony, tylko pomalować trzeba.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

stolec.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Karczmarz pisze:stolec.
sam jesteś stolec :wink: :mrgreen:
figurka nie najgorsza stolca przypomina jedynie ogon
grunt że można odróżnić ryj od dupy :wink:

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Nie stolec, ostra biegunka po spożyciu zbyt dużej ilości bitzów. Czemu ona ma koński zad wystający z boku :shock: !?

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

jak pewnie wszyscy wiedzą, abominacje są robione na bazie wielkiego podziemnego robala. Ja wzorowałem się na czymś takim:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Allghoikhorkhoi.jpg

A stolcowaty kolor wynika z takiego a nie innego rodzaju miliputa.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Wyrm o którym mowa to gigantycznych beznożnych ślepy smok z regeneracją, to z kawałków wlaśnie tego potwora powstały abominacje i każda ma w sobie kawałek tego złapanego przez arcyhycla Mouldera. Niepodobają mi się dwie rzeczy
-to nie wygląda na ogon
-koń :shock:
Jeżeli zostawiłbyć jedną abomkę robaczą a drugą powyginaną lepiej by to wyglądało, ale co ja się znam :roll:
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

EvilOne pisze:Czemu ona ma koński zad wystający z boku :shock: !?
gorzej bo to jest cały koń wklejony w poprzek #-o
i jak dla mnie to to jest najgorszy element tej abomki. poza tym to jaj nie urywa; zarówno pomysł jak i wykonanie, ale tragiczna nie jest. Nie miałbym pretensji grając przeciwko niej.
natomiast wydaje mi się że mogłaby zyskać trochę jeśli dodałbyś jej kolce wzdłuż grzbietu.
No i oczywiście malowanie może zmienić sposób jej postrzegania (zarówno na plus jak i na minus)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ