Wynaturzenie z Piekielnej Otchłani

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Re: Wynaturzenie z Piekielnej Otchłani

Post autor: Varinastari »

Chyba zrzut z graczy...
Niby czemu?
A ten niejaki Hellpit Abomionation możliwe,iż wyjdzie razem z tą kampanią planowaną na wakacje.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

A temu, że do WoChu jeszcze nie ma nowych figsów. Także GW szaleje. Teraz żyje nadzieją, że przy okazji nowej kampanii dostane plastikowych DR i harpie bo jak nie to trza będzie konwertować :evil:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

DR czynisz z konnicy Woodów,przynajmniej ich konie nie mają takiego wyszczerza,jak stare De/He :mrgreen:
Ale by nie offtopować,ile kosztuje ten Hellpit?(w pkt.oczywiścieMam parę sprzecznych info...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2009, o 15:36 przez Varinastari, łącznie zmieniany 1 raz.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ma kosztować 235 według tego pliku, który krąży po sieci. Do tego za 15 pkt może mieć MR1 i magic attacks.

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Oto i art naszej bestii z podręcznika:
Obrazek
Zwróćcie uwagę na małego imperialistę w lewym dolnym rogu.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

w prawym dolnym rogu :wink:

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Od strony bestii w lewym :P

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Akurat artami nie ma sensu się posilkować jeżeli chodzi o skale samych figurek, przykladem są chociażby arty ratogrów (strona 21, 23, 70 stargo podręcznika)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Harde toto :shock:

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Tak obiektywnym okiem, to troche z dupy ta jednostka... Tzn. mocna jest, grywalna, ale jako koncepcja jednostki strasznie slaba. Zupełnie jakby autorom zabraklo pomyslu a mieli przykaz na wrzucenie jakiejs nowej mocnej jednostki do booka. Poszli troche na latwiznę i zmontowali "coś".
Obrazek

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Ale takie "coś" bardzo pasuje do moulderu.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

A ja jestem przeciwnego zdania.
Pomysł jest oryginalny,art fantastyczny,wykonanie wyjdzie w praniu:)
Chyba najciekawsza jednostka w nowym ab.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

bless pisze:Tak obiektywnym okiem, to troche z dupy ta jednostka... Tzn. mocna jest, grywalna, ale jako koncepcja jednostki strasznie slaba. Zupełnie jakby autorom zabraklo pomyslu a mieli przykaz na wrzucenie jakiejs nowej mocnej jednostki do booka. Poszli troche na latwiznę i zmontowali "coś".
pasuje mniej wiecej tak jak blood knightci lub vargulf do vc ;)

Odkad byl opisany moulder to czescia fluffu jest to, ze robia swoje wojowniecze szczurze mutanty ninja na rozne sposoby (zreszta byl w 6ed funowy armylist hellpita z szczurohydrantem czy kretozordem i innymi stworkami) wiec w sumie pasuje :) jesli juz to latwiej sie doczepic do warpgrindera, ktory niby jest eshinowy a jest maszynka :)

co innego, ze moulder jest bardzo potraktowany po macoszemu w tej edycji (brak hero moulderowego no i ilosc oddziaow nie powala. giant raty, rat orgy i abminacja)

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Tak patrze na tego arta i myśle, że z buta to to idzie ubić :P

Ot weźmiem na glany dziada i tyle z smoething'a będzie :D


A na serio to nie podoba mi sie jego wózek ynwalydzki :lol2: (rozwali sie wózek i co dziad zrobi? będzie pełzał?)
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Skoro metra mają być dostosowane dla inwalidów,to pola bitwy tym bardziej.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

bless pisze:Tak obiektywnym okiem, to troche z dupy ta jednostka... Tzn. mocna jest, grywalna, ale jako koncepcja jednostki strasznie slaba. Zupełnie jakby autorom zabraklo pomyslu a mieli przykaz na wrzucenie jakiejs nowej mocnej jednostki do booka. Poszli troche na latwiznę i zmontowali "coś".
Typowy Moulder, jak już ktoś napisał :)

Poza tym, będzie dużo fajnych konwersji :) Ja już swój plan mam, czekam tylko na army booka :wink:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Fanatyk pisze: Poza tym, będzie dużo fajnych konwersji :)
w jednym sie zgadzamy. Jest mozliwosc zrobienia multum interesujacych konwersji.

Obawiam sie, ze niestety gownokonwersji bedzie wiecej :(

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Shino pisze:
jesli juz to latwiej sie doczepic do warpgrindera, ktory niby jest eshinowy a jest maszynka :)
Oj nie wiem. Przecierz, to że są nija, to nie znaczy że nie mogą mieć rzeczy zaporzyczonych z innych klanów.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Warp-Grinder jest w ab w dziale z rzeczami Skryru, Eshin po prostu takie kupuje.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ja sobie wyobrażałem nowe maszyny pomysłowe takie np. eshin mógłby mieć automatyczną wyrzutnie gwiazdek albo coś w tym guście,wystarczy wykazać się kreatywnością :wink:

ODPOWIEDZ