Runelord - alternatywa

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Re: Runelord - alternatywa

Post autor: Filup »

siupal pisze:
a o deamon slayerze, to ja sie nawet nie bede wypowiadal...
wystawienie demon slejera jest 100x bardziej opłacalne niż granie runelordem bez kowadła i lordem na piechte. w zasadzie porównywanie ich jest pomyłką, bo zabójca jest wbrew pozorom grywalnym i mocnym wyborem, a nie "eksperymentem".
Trudno sie nie zgodzic. Chociaz jeszcze Lord na pieszo to by pewnie cos tam zdzialal. A demon slayera to tak latwo mozna by poprawic... Niestety brak ochrony jakiejkowiek boli, moim zdaniem jest nieco zbyt narazony na szybkie zejscie, zeby usprawidliwiac slot lorda. No ale jak ktos lubi. Ja wole Krasnoludy jako "twerdza, niedo zdobycia". Ten lord mi tu nie pasuje.

Roznica jednak jest wiadoma. Zupelnie inne zastosowanie. I pewnie dlatego nad nim nie dywagowalem.

pzdr!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Nie wypowiadaj sie o rzeczach, na ktorych sie nie znasz, Demon Slayer ssie palke. No i co, milo tak?
hahahahaha, nie mogę. hahahaha
Roznica jednak jest wiadoma. Zupelnie inne zastosowanie. I pewnie dlatego nad nim nie dywagowalem.
oooook
Niestety brak ochrony jakiejkowiek boli, moim zdaniem jest nieco zbyt narazony na szybkie zejscie, zeby usprawidliwiac slot lorda
chowa się go do slayerów i jest git!

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

no cóż...czy się obraziłem..nie

i myślę, że nie chciałbyś aby Demon Slayer Tobie possał..mogłoby trochę boleć...

jeśli poczułeś się urażony to przepraszam...ale będę bronił demonSlayera jak niepodległości...

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

demon slayer to bardzo fajna opcja i wcale ten brak ASv przy T5 i inicjatywie większej niż jakikolwiek smok(a jak dostanie 1 runkę to nawet będzie miał tyle inicjatywy co elfia elita) :D tak bardzo nie boli

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Ze slayerem tez nie jest lekko - problem pierwszy, nawet jak ma wiecej inicjatywy niż smok, to zawsze mniej niż jeździec :/
Drugi, jakkolwiek T5 się bedzie nieźle bronił, to brak jakiegokolwiek zabezpieczenia np przed dosc w obecnych czasach powszechnym KB będzie go bardzo bolał.
Wiadomo, w regimencie slayerów z masą championów z przodu straszy i naprawdę trzeba miec cojones jak arbuzy zeby klasycznym klockiem w to wjechac.. Bo takich slayerów trzeba jednak wybic do nogi, a dajmy 25 chłopa to jednak jest troche roboty..
Ja mam jednak ze slayerami bardzo złe doswiadczenia - kroi mi ich np milicja imperiala :roll:
Dlatego jak dla mnie dla klimatu owszem, na poważniej - raczej jak dozbieram i domaluję ten klocek 25 chłopa.
A wtedy pewnie i Demon Slayer znajdzie miejsce w moich rozpiskach.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

może sobię mieć mniej inicjatywy niż jeździec ale statystycznie jeździec(przynajmniej jeśli jest to elf i to w sumie niezależnie jaki) nie zadaje 3 ran demon slayerowi bez bonusów za szarżę :)

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Ja mam jednak ze slayerami bardzo złe doswiadczenia - kroi mi ich np milicja imperiala :roll:
jeny, musisz miec ultra, mega, pecha, bez kitu
a szkoda bo slayerzy w ogóle, nawet bez bohaterów, są zajebiści

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

kiedyś na turnieju dostałem szarże wraithów w klocek z demoniarzem bijącym d6 woundów...
mina gracza VC-bezcenna...
naprawdę można nim ugrać sporo...najbardziej brakuje mi skilla deathblow albo warda..
pamietam taką bitwę z Morrokiem kiedy przez 2 albo 3 tury strzelania z 3/4 skaveńskiej armii nie był w stanie go zabić.. :D

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

przynajmniej jeśli jest to elf i to w sumie niezależnie jaki) nie zadaje 3 ran demon slayerowi bez bonusów za szarżę
Dark elf + hydra blade + potion of strenght + opcjonalny KB wgniata go w ziemię.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

to powiem ci, że tylko taki statystycznie zadaje 2,5 rany(a ten KB to w ogóle z czego?) ale ja nawet bym go do lorda nie dopuścił(zawsze staram się zmieścić 3 championów w oddziale slayerów), dostałby szarżę od boku z czegoś innego
i by breakowac sie zaczął
Ostatnio zmieniony 2 gru 2009, o 18:16 przez DawiZharr, łącznie zmieniany 1 raz.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

DawiZharr pisze:to powiem ci, że tylko taki statystycznie zadaje 2,5 rany(a ten KB to w ogóle z czego?) ale ja nawet bym go do lorda nie dopuścił(zawsze staram się zmieścić 3 championów w oddziale slayerów), dostałby szarżę od boku z czegoś innego
i bybreakowac sie zaczął
killing blow z kotła.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

może i masz rację, nie grałem jeszcze z nowymi DE na większe punkty...

ODPOWIEDZ