Skaven 7ed. Wątek nr. 2 . Wiarygodne info :)

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Skaven 7ed. Wątek nr. 2 . Wiarygodne info :)

Post autor: Młody »

Zapraszam do dalszej dyskusji.
Szanowny moderator :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Łeee a ja marzyłem że dojdziemy do 200 stron ;( A co do kierunku w jakim idzie ta rozmowa to mam wrażenie, że niektórzy za bardzo liczyli na przedmioty typu ward DE czy sztandar regeneracji u VC, i odziały o podobnie morderczej skuteczności. Abominacyjka fajna sprawa, zresztą jak i cała armia która jest wystarczająco mocna ale brakuje jakiś ordynarnych przegięć ;D Punkty typu że kiedyś ratling był lepszy, czy był duży pocisk na 9, tak kiedyś było ale to były ordynarne przegięcie, nie wspomnę już o tym co one robiły na 6 ed. I widać brakuje tego niektórym (mi też ale się nie przyznaje). Po za tym miałem już okazje zagrać na turnieju, i wiem jedno mówcie co chcecie, ale ratling wypada tak samo dobrze jak inne maszynki, i jest tani. Teraz to tylko kwestia doboru odpowiedniej do sytuacji. A WP od poprzedniej edycji niewiele się zmienił, więc nie rozumiem tego wielkiego zachwytu nim.
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Stefczyk pisze: Łeee a ja marzyłem że dojdziemy do 200 stron ;( A co do kierunku w jakim idzie ta rozmowa to mam wrażenie, że niektórzy za bardzo liczyli na przedmioty typu ward DE czy sztandar regeneracji u VC,
To może nie, ale coś jak warpstone charm, warpstone amulet, twisted crown czy bands of power by się przydało... I więcej oddziałów mogących nosić magiczne sztandary. Np. wodzem jest warlord, to ferajna korzysta z jego łupów i jedne klanraty mogą brać sztandar za 25 pkt.
A najbardziej mi szkoda tego, że book wygląda na pisany w pośpiechu i na kolanie. ;)
Stefczyk pisze: A WP od poprzedniej edycji niewiele się zmienił, więc nie rozumiem tego wielkiego zachwytu nim.
WP?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

chyba chodzi o warplock pistol...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Gajardos
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Gajardos »

Podręcznik wygląda tak a nie inaczej bo to nowa polityka rynkowa GW bardzo nie dokładny podręcznik i płatne uściślenia.

A co do ratlinga to w tamtej edycj był zbyt przewidywalny jesli chodzi o trafianie to było takie nie szczurze :)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

ja tam nie narzekam.

Mamy jeden gięty przedmiot, a mianowicie pipes of piebold, który uratował mi futro parę razy ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Gajardos pisze:Podręcznik wygląda tak a nie inaczej bo to nowa polityka rynkowa GW bardzo nie dokładny podręcznik i płatne uściślenia.
płatne uściślenia? pierwszy raz słyszę taką bajkę! skąd masz takie informacje? to by było przegięcie wydawać dziurawy podręcznik a potem płatne uściślenia do niego! recydywa...

Gajardos
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Gajardos »

To tylko taki żart, choć z uściśleń mogła by sie uzbierać niezła lektura dodać jeszcze jakis fluf o tym jak to mistyczne siły sprawiły że jest tyle niedoróbek, parę zdjęć autora z rogatym za plecami. Tak coś w tym jest takiego podło-rogatego :evil:

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Morrok pisze:ja tam nie narzekam.

Mamy jeden gięty przedmiot, a mianowicie pipes of piebold, który uratował mi futro parę razy ;)
immune to psycho też muszą zdawać Ld przed szarża czy nie?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Tak-muszą.
Nie jest napisane,że nie muszą.

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Matusz pisze: immune to psycho też muszą zdawać Ld przed szarża czy nie?
To jest test LD a nie psychologi :D

A zamiast WP miało być WT - Warpfire Thrower, tak jakoś mi się p wcisnęło...
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Stefczyk pisze:A zamiast WP miało być WT - Warpfire Thrower, tak jakoś mi się p wcisnęło...
Aaa. :)
Mnie to się on zawsze podabał i nawet w 6/7 edycji czasem wystawiałem.
Teraz jest oczko lepszy (ward, o szczurzy włos lepsza tableka misfire, i lepsze działanie template). MOże w kilku ropziskach zagości?.. ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A mnie się Doom flayer podoba. Dodaje ofensywnego powera szczurkom :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Lazur pisze:A mnie się Doom flayer podoba. Dodaje ofensywnego powera szczurkom :)
Całkiem fajny na turnieju, wspomógł Abominacje w klepaniu Star Dragona z lordzinem ;) Musze jeszcze troche pograc, ale z rzeczy ciekawych to bardzo dobrze spisują się w nowej opcji Gutter Runners, w prawdzie brak kopania i koszt 85 (jak za starą 5 z kopaniem) ale dobrze zagrani z wyjściem z boku też swoje robią.
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ale w slotach specjali IMO są ciekawsze rzeczy od Gutterów, ale to zależy przeciw komu się gra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Lazur pisze:Ale w slotach specjali IMO są ciekawsze rzeczy od Gutterów, ale to zależy przeciw komu się gra.
Np?


- A przeciw komu?
- Przeciw komukolwiek.
Ja ogólnie robię armie w miarę uniwersalne. I dlatego się dziwie, są inne opcje w specialu, ale na pewno nie ciekawsze. Cały szczurzy special podobnie jak i rar jest na równym poziomie.
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Globki, Jezzaile, Plague Monki. Nie twierdze, że gutterzy są słabi... Jak napisałem, Moim zdaniem są rzeczy ciekawsze nie oznacza to, że wszyscy Szczurzy generałowie mają przestać grać Gutsami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Lazur pisze:Globki, Jezzaile, Plague Monki. Nie twierdze, że gutterzy są słabi... Jak napisałem, Moim zdaniem są rzeczy ciekawsze nie oznacza to, że wszyscy Szczurzy generałowie mają przestać grać Gutsami :)
A mi chodziło o to ze wszystko tak samo ciekawe :D Tylko slotów i punktów brak :D
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

PACKMASTER SKWEEL GNAWTOOTH On jest Specjalem?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Tak.

Ale można sam model używać jako packmastera, ja tak zamierzam :)

ODPOWIEDZ