Call of Warhammer - mod do Medival II Total War

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Re: Call of Warhammer - mod do Medival II Total War

Post autor: Korhil »

kurde, zainstalowałem wszystko chyba jak trzeba i teraz jak chcę włączyć chaos strom to gra się wyłącza i piszę.
Unspecified error. exit game. czy coś tym stylu.
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Hmmm

- medieval 2
- update do wersji 1.3
- królestwa
- update do wersji 1.5
- call of warhammer 1.1
- sound patch
- patch 1.2
- patch 1.3
- hotfix 1.3

Tak instalowałeś?
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

nie mam jeszcze audio patcha, cóz przeinsatluje to chyba i zobacze, i zainstalowałem od razu 1.02 - bo na tej stronie jest tylko 1.02.. http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=320935

edit: upewnię się jeszcze - jak mam medieval 2 total war na dysku d. to cow ma być instalowany w d:\Medieval II Total War\mods\teutonic?
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Heh

no tak 1.02 jest jako podstawowa wersja moda (ja tam mam wersje 1.01 u siebie) a potem muza, patch 1.2 i 1.3 i hotfix 1.31

Ja mam tak zainstalowane

D:\SEGA\Medieval II Total War\mods\teutonic
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

zainstalowałem wszystko w kolejności i teraz wyskakuje mi takie puste okienko gdy gra się wyłącza, a wyłącza się jeszcze na ekranie z lincencjami itp. - przed chaośnikiem... tak sobie pomyślałem może mógłbyś Admirale zapytać o ten problem na tym forum - nie mam tam konta, a i Tobie pewnie szybciej odpowiedzą :D
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

zna ktoś jakieś ciekawe sub mody ? aha nie wiem jak u was ale u mnie naprawa wpisów rejestru itd o wiele poprawiła wywalanie do winy 65 tur bez wywalenia
Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Zaktualizowałem linki na pierwszej stronie dla Call of Warhammer wersja 1.41 Dużo nowości (w tym Steam Tanki)
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

jakimi armiami można grać teraz? nie mogę się doszukać tego na ich forum
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Imperium (wszystkie prowincje)
Krasnale
Orki
Wampiry
Chaos (czterej bogowie a potem wszyscy pod jednym sztandarem Undivided)
Kislew
Mroczne Elfy
Szlachetne Elfy
Księstwa Graniczne

Gobliny i Bestie są niegrywalne ale chyba można z powodzeniem je odblokować. Doszły także jednostki Skawenów (można je odblokować do własnych bitew)
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Wczoraj wyszedł patch 1.42 a dziś już wydaliśmy zangielszczenie. Miłego grania!
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

1.4.1 chociaż się odpalał (chociaż freezował się po kilkunastu turach)
1.4.2 nie chce :roll:
k... żeby ten mod był chociaż słaby ale nie jest zajebisty tylko... NIE DZIAŁA :( #-o

Ż.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Opisz dokładnie problem co i jak. Inaczej nie będę mógł Tobie pomóc.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

odpowiednio z paczowane kingdomy, dobry folder z "_" w nazwie, pierwsza instalka 1,41 działała - choć miała zwisy - standard :( wersja 1.4.2 pada po kliknięciu rozpocznij kampanię - wychodzi do windy.
podstawowe pytanie czy poprzedniego pacza trzeba odinstalować przed instalacją nowego ?

jest coś o czym powinienem wspomnieć ?

pozdro,
Ż.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Czy podmieniłeś descr_strat.txt zawartego w zangielszczeniu?

Nie, nie trzeba odinstalować poprzedniego patcha. Wywalanie z ekranu wyboru kampanii jest spowodowane niekompatybilnością rosyjskiego descr_strat.txt z zangielszonymi names.txt, dlatego też trzeba ten plik podmienić.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

oczywiście że nie bo zainstalowałem pacza zaraz jak się tylko pojawił :) a teraz już działa - odpalam kampanię Jupiii
pytanko nr 2 co zrobić bo CoW odpala mi się w oknie na 3/4 ekranu... i ni chu... chu.. nie chce się to zmienić ? jakieś rady ?

no i oczywiście wielkie spasdiba czy jak tam się mówi w cywilizowanym świecie :mrgreen:

miłego,
Ż.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Win XP
Vista
Win 7 ?
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

vin 7 -64 bit - professional

tak samo jak przy poprzednim paczu ale wtedy okno się nie zmniejszało #-o

Ż.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

To może mieć związek z borderless window czy jakoś tak (może). Ja cały czas korzystam z XP więc w tej sprawie nie mogę Tobie pomóc. Poszperaj na twcenter w pomocy technicznej bo chyba coś tam była o tym mowa.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

@Cichy
Mudżahedin
Posty: 289

Post autor: @Cichy »

A ja mam taki problem. Skopiowałem call'a i chodzi (po rosyjsku). Znalazłem z angielszczenie, skopiowałem jak w instrukcji napisane było i jak załączam to jak by się ładowało, lecz po chwili wywala do windowsa, Miał ktoś podobny problem?

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

jaki masz windows?

czy skopiowałeś descr_strat.txt do odpowiedniego folderu?
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

ODPOWIEDZ