DMP 2010r. - reaktywacja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Re: DMP 2010r. - reaktywacja

Post autor: Laik »

Shino pisze:
SexRocket pisze: Beda restrykcje co do "roznorodnosci" armii w teamach
znaczy inne niz co roku?
A były jakieś ostatnio…? :D
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie mozna bylo dotad powtarzac armii :) wiec byly ;)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Browar pisze:Ej bez jaj do tego czasu każdy SZANUJĄCY się gracz młotka będzie miał nowe zasady w małym paluszku.
Hmm, gdyby tak było to każdy SZANUJĄCY się gracz młotka zasady do 7 ed znałby już lata temu i na turniejach nie potrzebni by byli sędziowie ani uściślenia ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Shino pisze:nie mozna bylo dotad powtarzac armii :) wiec byly ;)
O tym nawet nie myślałem, choć z całą pewnością ciekawe byłyby Drużynowe Mistrzostwa Polski Demonów…

Co do samych restrykcji to jestem za ale trzeba je naprawdę przemyśleć.

Na ten moment trzon składów do DoCh, VC, DE, Liz, Skaven – zapewne z 1,2 odchyleniami (czasami)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Laik pisze:
Shino pisze:nie mozna bylo dotad powtarzac armii :) wiec byly ;)
O tym nawet nie myślałem, choć z całą pewnością ciekawe byłyby Drużynowe Mistrzostwa Polski Demonów…

Co do samych restrykcji to jestem za ale trzeba je naprawdę przemyśleć.

Na ten moment trzon składów do DoCh, VC, DE, Liz, Skaven – zapewne z 1,2 odchyleniami (czasami)
rok temu nie bylo takich skladow i w tym roku nie bedzie bo sa zbyt niepewne :D

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Shino pisze:
Laik pisze:
Shino pisze:nie mozna bylo dotad powtarzac armii :) wiec byly ;)
O tym nawet nie myślałem, choć z całą pewnością ciekawe byłyby Drużynowe Mistrzostwa Polski Demonów…

Co do samych restrykcji to jestem za ale trzeba je naprawdę przemyśleć.

Na ten moment trzon składów do DoCh, VC, DE, Liz, Skaven – zapewne z 1,2 odchyleniami (czasami)
rok temu nie bylo takich skladow i w tym roku nie bedzie bo sa zbyt niepewne :D
Rok temu nie było nowych Skavenów, Lizaki dopiero później okazały się być niczego sobie(w dodatku są niezłą kontrą na inne armie z czołówki – szczególnie DoCh i VC)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tez mi sie wydaje, ze powinno sie wprowadzic jakies wyrazne ograniczenia w korzystaniu z armii top5 - 3 na druzyne IMO max.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No i pewnie Piszczala mysli o takich ograniczeniach jakich piszesz Kacper. Zobaczymy jak regulos stanie.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

prawda. Lecz rok temu dalo rade bez takich ograniczen wiec imo w tym tez powinno. Szczegolni slabe jest po prostu kombinowanie dodatkowej amii/ kilku armii przy zakonczeniu 7 ed.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ograniczenia dla armi z top 5 tj. max 3 takie armie w teamie - są ok - granie z lustrem nie jest fajne...

Ż.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Shino pisze:prawda. Lecz rok temu dalo rade bez takich ograniczen wiec imo w tym tez powinno. Szczegolni slabe jest po prostu kombinowanie dodatkowej amii/ kilku armii przy zakonczeniu 7 ed.
To po co Stachu zbiera te bestie?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Żaba pisze:ograniczenia dla armi z top 5 tj. max 3 takie armie w teamie - są ok - granie z lustrem nie jest fajne...

Ż.
o to wlasnie mi chodzi, ze taki sposob jest slaby bo i tak beda lusterka tylko wejdzie imperium we itp. i bedzie kilka mocnych buildow i tak.
To po co Stachu zbiera te bestie?
doikladnie z mysla o dmp.... i jeszcze z mysla o etc bo inaczej by ta armia nie chcial tak ot grac przeciez :roll: :roll:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ja bym na koniec 7ed. zrobil limited bez ograniczen :)
wyzyjmy się ten 1 ostatni raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

wyzyc sie mozesz przed kompem zapodajac sobie redtube ;p
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Shino pisze:i bedzie kilka mocnych buildow i tak.
na każde zasady będą mocne buildy :mrgreen: ważne żeby nasz buid był lepszy od Waszego :wink:

a tak na poważnie ciekawe dlaczego na turniejach parowych są ograniczenia dla top 5 pewnie organizatorzy nie lubia różnorodności :?: :lol2:

Ż.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Żaba pisze: a tak na poważnie ciekawe dlaczego na turniejach parowych są ograniczenia dla top 5 pewnie organizatorzy nie lubia różnorodności :?: :lol2:
Ż.
lepiej powiedz co sie tak nagle zmienilo, ze to bie zaczelo to przeszkadzac? :mrgreen: :mrgreen:

a tak serio to trzeba poczekac co oni tam wymyslili. Wtedy dopiero mozna narzekac 8) :wink: (osobiscie mam nadzieje, ze to raczej max 4 armie z top 5 a nie 3 ale obaczymy)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

SexRocket pisze:wyzyc sie mozesz przed kompem zapodajac sobie redtube ;p
Hehe wiesz co dobre Piszczałka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Shino pisze: a tak serio to trzeba poczekac co oni tam wymyslili.

DMP, tak jak i ETC, to nie jest jakiś masterek, gdzie zasady można sobie na sznurku od bielizny wywiesić na miesiąc przed. To logistyczne przedsięwzięcie dla co najmniej pięciu osób i wielu armii.
Kiedy ja miałem z zasadami coś wspólnego (a gros z tego co jest - to copy and paste) - zasady były znane co najmniej na pół roku przed turniejem.
Po Łodzi nalegałem, żeby Gorzów zrobił DMP.
Rozumiem, że ekipa i ochota do tyrania przy turniejach wam się wykrusza i MB next year jest wątpliwy - ale będźcie tak mili i napiszcie JUŻ - czy 5 czy 6 bitew (logistyka), jaki rozmiar armii, czy są dodatkowe ograniczenia kompozycyjne poza zakazem powtarzania armii (organizacja figurek).

Napiszcie to zaraz.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

pelny regulamin dzis zawisnie ;) juz widze biadolenie najwiekszych PG...... :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

SexRocket pisze:pelny regulamin dzis zawisnie ;) juz widze biadolenie najwiekszych PG...... :mrgreen:
Cool. :)
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

ODPOWIEDZ