Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ

Pod czyim panowaniem siły Chaosu mają szansę na zwycięstwo?

- krwawego Khorna
17
13%
- nieczystego Nurgla
14
11%
- perwersyjnego Slaanesha
16
13%
- różnobarwnego Tzeentcha
19
15%
- siła Chaosu tkwi w umiejętnym wykorzystaniu mocy każdego z bóstw
32
25%
- prawdziwy Chaos jest niepodzielny!
29
23%
 
Liczba głosów: 127
Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Re: Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Post autor: Breslauer »

Khaine to jedno z oblicz Khorna, a nie na odwrót :twisted: Odnośnie Skavenów, niemam nic przeciwko by zajeli podziemia :wink:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Chaos_Warrior pisze:Khaine to jedno z oblicz Khorna, a nie na odwrót :twisted:
Przespałem sie z tym i moge stanowczo powiedziec ze Khain i Khorn to dwoje innych bóstw [-(
Dlaczego ??
Khain ma chyba z ,, milion'' wcieleń które ani rusz się z Khornem nie zgadzają :-k

Tak czy siak to mroczne elfy zrownaja świat z ziemią :mrgreen:
A skaveny moga isc kopać rowy
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Khain to jedno z wcieleń Khorna...

Jak twoja armia będzie wybijana przez wyznawców Chaosu przypomnij sobie jak zapowiadałeś Tryumf Mrocznych Elfów :twisted:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

A żebys wiedział kogo wyrzne w imie Khaina :twisted:
Jak mój plan z urodzinami wypali to nawet szybko to nastąpi :roll: (http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=2&t=21117)
Mało tego nawet raport machne juz nawet mam temat :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Chaos_Warrior pisze:Khain to jedno z wcieleń Khorna...
Nie. Uszaci czcili Khaina jeszcze zanim chaos pojawił się w starym świecie. Poza tym bogów w warpie jest więcej niż czterech, czemu każdy uświniony we krwi ma być od razu khornem?

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

W sumie to trochę w tym prawdy...
Nie mniej Khorne nie powstał przy wybuchu bramy, więc mogli go czcić nie zdając Sobie z tego sprawy, poprostu jako bóstwo. Zaś w chwili otwarcia chaos się rozprzestrzenił i dzięki temu przyszedł Khorne w lepszej odmianie :)
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Zaraz sie dowiem że elfy to dzieci chaosu i jego twory ](*,) ](*,) #-o #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Elfy to nie wytwór Chaosu, bez takich tutaj :D Dla mnie Khaine to jedno z wcieleń Khorne'a ( odsyłam do ArmyBook'a WoCh ;) ).

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jak tylko kumpel go dostanie napewno przejże :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Są tam informacje na temat Khorne'a, Slaanesh'a, Nurgle'a i Tzeentch'a także polecam ci tę stronę o Khorne ;)

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Eltharion pisze:Jak tylko kumpel go dostanie napewno przejże :wink:
Dobry pomysł... przed postowaniem np. w tym temacie :wink: < #-o >
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

slaanesh.

Chociaż coraz częściej koktajl bogów.. ;/ (a szkoda, bo monogodem gra się dla mnie zawsze jakoś.. klimatyczniej)

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Slaanesh byłby naprawdę super, gdyby nie ten Lore. Jest idealny, gdyby nie zapis "nie działa na ItP" przy kluczowych czarach. No i siła 3 na jedynce może roczarowywać biorąc pod uwagę DE i ich o wiele fajniejszy Chillwind...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

w zasadzie magowie byliby super gdyby mogli a nie musieli uzywac lorow chaosu, wyobrazcie sobie chlopaka lorda z magia death i +1 do cast a tak to jestem skazany na tecze albo nurgla, troche to ogranicza nas taktycznie.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Wiesz Eltharion, już tyle razy toczyła się dyskusja na temat Khorne-Khin, że chyba nie wypada znowu tego tematu podnosić.
Jak ktoś ma wątpliwości niech przeczyta trochę więcej (już nawet nie chce mi się podawać tytułów bo parę razy to robiłem) niż podręcznik do własnej armii. Taki zabieg powinien rozwiązać sprawę.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

a ja wam powiem ze ani chaos, ani szczury, ani tym bardziej dark elfy nie podbija swiata. Co kolwiek by nie zrobili skonczy sie jak zawsze - chozbyscie mieli nie wiem jaka przewage liczebna, jakosciowa i tzeentch wie jaka to i tak w decydujacym momecie sojusz bretki imperium kislevu HE WE i dwarfow zwyciezy. W tej ostatniej bitwie ktora bedzie was dzielila od calkowitego opanownia swiata, tej bitwie w ktorej wasza wygrana to tylko kwestia czasu w kluczowym momecie jakis skaven potknie sie o wlasny ogon, 2 championi khorna zaczne sie pojedynkowac, a super hiper bohater dobra poswieci swoje zycie i doprowadzi do waszej porazki. A to wszystko dlatego ze swiat warhamca mimo ze jest mroczny itp to jest swiatem fikcyjnym, a w takich swiatach dobrzy ZAWSZE wygrywaja :mrgreen:

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

sarlok pisze:a ja wam powiem ze ani chaos, ani szczury, ani tym bardziej dark elfy nie podbija swiata. Co kolwiek by nie zrobili skonczy sie jak zawsze - chozbyscie mieli nie wiem jaka przewage liczebna, jakosciowa i tzeentch wie jaka to i tak w decydujacym momecie sojusz bretki imperium kislevu HE WE i dwarfow zwyciezy. W tej ostatniej bitwie ktora bedzie was dzielila od calkowitego opanownia swiata, tej bitwie w ktorej wasza wygrana to tylko kwestia czasu w kluczowym momecie jakis skaven potknie sie o wlasny ogon, 2 championi khorna zaczne sie pojedynkowac, a super hiper bohater dobra poswieci swoje zycie i doprowadzi do waszej porazki. A to wszystko dlatego ze swiat warhamca mimo ze jest mroczny itp to jest swiatem fikcyjnym, a w takich swiatach dobrzy ZAWSZE wygrywaja :mrgreen:
chciaaaałbyś... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Uwielbiam Nurgla i na niego liczę i jemu kibicuję. :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

a ja lubię khorne'a za heavy-metalowy klimat;d

czysta kawaleria khorne'a:
http://www.youtube.com/watch?v=C5PTJbltNUk
just enjoy it;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Eltharion pisze:Zaraz sie dowiem że elfy to dzieci chaosu i jego twory ](*,) ](*,) #-o #-o
phi, oczywiście, że tak. To jest jasne jak ogień z pieca Grungniego więc nie rozumiem tego zdziwienia :roll:

Ja zawsze najbardziej lubiłem Nurgla i Slaanesha za klimacik i modele (nurglowy hero na szkapie, muchoheros, hero na cyckowężu no i demonetki dawniej...) ale grając WoChem najczęściej robie mieszankę Nurgle-Khorne. Chociaż może przestawie sie na Nurgle-Slaanesh... :-k

Faktem jest, że Slaanesh byłby najlepszą opcją w WoCH gdyby wprowadzic drobne zmiany w jego lorze.
Obrazek

ODPOWIEDZ