O&G w maju!

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Re: O&G w maju!

Post autor: Charki »

Trole jakos mnie nie powalają, nawet w zblizeniu (sa na stronce gw razem ze zdjeciami wyprasek).
Plastikowe dziki w porownaiu do obecnych (5to edycyjnych ? ) to niebo i ziemia. Ciekawe tylko czy beda dostepne dziki solo zebym mogl swoją 5te savagy przesadzic (ale pewnie nie, zeby gw wiecej moglo zarobic ;) ). Kawaleria za to jest wprządku, z pewnoscią sie zaopatrze (zakladam ze wydajac nowe modele zrobią im odpowiednie zasady :twisted: )

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Trole mogą być, dziki ogólnie słabe poza kilkoma elementami.
Wolę stare metalowe trolle i jazde z gamezona.

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Ahhh... Te nowe BB o niebo lepsi od starych. Te stare ani trochę do mnie nie przemawiały, jeźdźcy dziwnie szczerzyli zęby i byli według mnie odpychający. Nowe mam zamiar kupić i to już na wakacje :D może dziesięciu...
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Trolle bombowe! Zbliżone do mojego ideału więc się bardzo z nich cieszę! Dzikojeźdzcy też fajni dużo lepsi niż poprzednicy więc mają u mnie +. Dziki wyglądają jak wściekłe odyńce z lasów w moich okolicach, jednego miałem okazję spotkać osobiście. Bardzo dynamiczne mają pozy a szarżujący dzik to nie fajna sprawa ;) Z pewnością gracze O&G nie powinni być zawiedzeni i wiadomo każdemu nie dogodzi.

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Myslicie, ze w nowym WD moga sie pokazac nowe zasady do boar boyzow?

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Oby - inaczej na całym świecie gracze kupią jedynie po 1 pudełku. Jak dopakują dziki, to może staną się podstawowym specialem i dzięki temu sprzedadzą ich więcej
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Ja kupie ze 2 pudełka żeby posadizc na nich wsyzstkich moich dzikusów i poprawic rydwany, bohaterów. :)
Na te stare nie moge juz patrzec :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rupert_
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Rupert_ »

A mnie trolle nie powaliły, wolę stare z ich wyglądem przygłupów.
BB na pewno zakupię co by trochę urozmaicić kawalerię.

Co do wypuszczenia zasad w WD to taka opcja jest w ogóle możliwa? Takie zasady zastąpią automatycznie te z rulebooka?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Była już kiedyś tak sytuacja dawno temu, więc możliwe że ulepszą całą armię a nie tylko kawę na ramach WD, taki przedsmak nowej edycji i być może zapowiedź nowej jednostki.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Co do wypuszczenia zasad w WD to taka opcja jest w ogóle możliwa? Takie zasady zastąpią automatycznie te z rulebooka?
Do czterdziestki jedną armię ( blood angelsów ) wypuścili w całości w WD, co zabawniejsze była to armia posiadajaca wcześniej swój włąsny codex ( czy AB jak chcecie ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dasieq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Dasieq »

Trole według mnie fajne, dobra opcja z rzygami,7 edycyjne metalowe są moim zdaniem chyba i tak lepsze. Te wydaja sie jakieś bardziej masywne i dopakowane, maja swoje plusy. Ujdą :) Trzeba będzie zakupić.

Co do dzików to maja kiepskie głowy...reszta ok,dynamika,masa i w ogóle...tylko te głowy. Podobaja mi sie 2 wzory, w tym ta od czempiona. Orkowie trzymaja klasę, fajnie zrobieni :)
"Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych"

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Dziki na pewno wprowadzą sporo dynamiki do moich beastmeńskich rydwanów. Akurat będzie 1 box dla dwóch tuskgor chariotów.
Trolle fajne, choć rzeczywiście podobna tendencja jak u minotaurów do przypakowania figurek. Ledwo mieszczą się na podstawkach. Poprzednie z kolei były dla mnie zbyt Petero Jacksonowskie.
Ogólnie po ponad miesięcznej przerwie te dwa nowe boxy zagoniły mnie do roboty.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

o gustach sie nie dyskutuje ale zajebiste figuraski. zarowno trolle (imo trzymaja poziom metali) jak i swinki.

Khanrad
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Khanrad »

Boar Boyzi są świetni xD
A co to jest WD?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

White dwarf ten co miesięczny katalog GW(ponoś kiedyś było w nim coś innego ale to było dawno temu i nie prawda)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

White dwarf ten co miesięczny katalog GW
Raczej miesiecznik poswiecony glownie trzem grom GW: WFb, 40000 i Lord of the rings(nowosci, artykuly poswiecone malowaniu, kolekcjonowaniu, tworzeniu makiet,raporty bitewne, taktyki, raporty turniejowe itp. Dla mnie gazetka obowiazkowa, mam prenumerate.

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

To wygląda jak black ork. Jest jednak tylko jeden co pozostawia kwestią otwartą czy to jakis proto heros czy regularny wojak.

Fajnie prezentuje sie z ta glewią/włócznią na plecach.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Szemkel pisze:To wygląda jak black ork. Jest jednak tylko jeden co pozostawia kwestią otwartą czy to jakis proto heros czy regularny wojak.

Fajnie prezentuje sie z ta glewią/włócznią na plecach.
Z tego co wyczytałem w necie to niestety tylko jakiś herak wraz z opisem jak go skonwertować i posadzić na nowym dziku, a nie protoplasta black orkowej kawalerii
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Ehh szkoda. ;P Teraz jak sobie porównałem modele to rzeczywiście pachnie to pieszym Black Orkiem.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

ODPOWIEDZ