Bretonnia Vocala - 09.11 - makieta wiatraka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Bretonnia Vocala - 07.03 - pieszy rycerz

Post autor: smiejagreg »

Sławol pisze:Nie ma w Tobie nic z romantyka, Grzesiek... Ten rycerz to klejnot armii, piękny i wyjątkowy :D
Faktycznie, ja jestem umysł scisły :mrgreen: . W takim razie Lechu ma niezłą szafkę z klejnotami, poczekam jeszcze , aż pokończy parę prac i napuszczę na niego jakiegoś Kwintę :wink: :lol2: . Towar opyli się gdzieś w Antwerpii za dobrą cenę i będzie gites...

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ucho od śledzia :mrgreen:

No widzisz! Chodziło o tego czekoladowego psa, konia, czy łosia bez rogów, heraldykę, panie dzieju!

@Vocal - ciekawego pstrykacza masz. Fotki nieco żółte mi się wydają.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, no i siara totalna - wyszła kompletna ignorancja w kwestii armii i nie tylko :oops: :P :lol2:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Sławol pisze:@Vocal - ciekawego pstrykacza masz. Fotki nieco żółte mi się wydają.
Ano ciekawy, górsko-podróżniczo-studyjny:P Zdjęcia są trochę żółtawe, wydawało się że balans będzie ok a potem się okazało że mi się nie chce już poprawiać tylu zrobionych zdjęć :mrgreen:

Swoją drogą jak bym wiedział że będzie taki odzew to bym gościa pomalował na wypasie:/

A i w związku z tym że fotki się pogubiły i nie wiem kiedy je updatuję tutaj są wszystkie bretońskie:




https://picasaweb.google.com/vocart/Bretonnia




.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

vocal pisze:Swoją drogą jak bym wiedział że będzie taki odzew to bym gościa pomalował na wypasie:/
Wtedy byłoby nudno w temacie, nie mielibyśmy do czego się czepiać...
Nie pochwaliłbym stylu malowania...
Grzesiek nie chciałby kręcić 3-ciej części filmu "Vabank"...

I w ogóle nie byłoby zabawnie i bez spamu :mrgreen:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

vocal pisze: Swoją drogą jak bym wiedział że będzie taki odzew to bym gościa pomalował na wypasie:/

.
Jesteś jednym z niewielu, którym się chce na tym forum prezentować stare figsy, w dodatku świetnie pomalowane. Nie wiem, czemu się dziwisz, że jest spory odzew. Zrób to dla nas i kolejnego pomaluj na wypasie [-o< :wink: ...
Dzięki za fotki...

PS. Nie będę niczego kręcił, żeby nie było żadnych dowodów :mrgreen: . Koniec spamu...

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4458
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajny ten twój TT ;)

Podoba mi się dobór kolorów. A samo malowanie czyste i schludne =D>

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

smiejagreg pisze:Jesteś jednym z niewielu, którym się chce na tym forum prezentować stare figsy, w dodatku świetnie pomalowane. Nie wiem, czemu się dziwisz, że jest spory odzew. Zrób to dla nas i kolejnego pomaluj na wypasie [-o< :wink: ...
Hehe, nie wykluczone że jestem jednym z nielicznych którzy takie figurki jeszcze mają:P DLa mnie te starsze modele mają jakiś taki przyjemniejszy w malowaniu detal, nie są tak przeładowane pierdołami jak nowe figurki, jak mają jakiś smaczek to jest on wyraźny. Szczególnie wolę starszą bretonię od tej 6edycyjnej (która też pierwszej świeżości już w sumie nie jest:D) i krasnale 4-5ed od późniejszych.

Co do drugiej części-prośby to chciałbym wszystko na wypasie malować ale ze swoich wieloletnich statystyk policzyłem ile figurek mam, ile mi przybywa średnio co roku, jak długo maluję średnio jeden model, ile mam pomalowanych a ile nie i wyliczyłem że jak bym malował po 1h dziennie przez 13 lat to wreszcie pomaluję wszystko i będę w malowaniu na bieżąco z zakupowanymi średnio co roku modelami:D
quidamcorvus pisze:Fajny ten twój TT ;)
Podoba mi się dobór kolorów. A samo malowanie czyste i schludne =D>
Dzięki;] Za to w miarę grywalnej armii bretoni czy chaosu od lat nie mogę pomalować:D

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

vocal pisze:Złotego nie pamiętam, ale jest spora szansa że wychodziłem z takiego zielonkawego złotego z palety P3;]
a niebieska poswiata?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Mix białego, (coś zwanego dawniej) ice blue i kolor skóry którego używasz (ja mam jakiś jasny z P3, podobny do dawnego elf flesh, nie znam jeszcze nowych odpowiedników:D), proporcje zależnie od odległości od źródła światła, czym bliżej źródła tym więcej białego. Przy SL ważniejsze jest żeby kłaść wiele delikatniejszych warstw, bardzo pomocny jest tu dodanie do mieszanki/koloru odrobiny Lachmian Medium (czy odpowiednika z innych firm). Retarder też pomaga przy dłuższej pracy;)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Lechu wyciagnal byc moze tego Jelenia czy co to jest na hełmi rycka jakies takie to plaskie w porownaniu z cala reszta.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Oj tam, minusy ciemnego tła;] Zresztą budżet czasowy został zamknięty i przekroczony dla tego modelu którego pewnie nawet nigdy nie użyję w grze:D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Po jakimś roku wreszcie udało mi się coś pokończyć i obfocić...:) mam nadzieję że kolejny update będzie szybciej:D

To konkrety, będę pojedynczo wrzucać żeby dłużej żył temat;p

40MAA 5ed z halabardami:) W tym filler 4-osobowy;p Poziom jak zwykle armijny, bez szaleństw.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tym zrobiłem tylko flagę ale długo na nią czekali;p

Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Wybitne ! =D>
Potężny klimat Bretonni. Jeden z lepszych oddziałów chłopów jakie widziałem ,szkoda ,że nie pełny. :)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
grom88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: grom88 »

Wyglądają świetnie!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Kordelas pisze:Wybitne ! =D>
Potężny klimat Bretonni. Jeden z lepszych oddziałów chłopów jakie widziałem ,szkoda ,że nie pełny. :)
E starczy mi że mam pełną 40 włóczników (w malowaniu);p Zresztą 3 modele (jest 36+hero) nie robią mi żadnej różnicy, mam z 300 pomalowanych myszy w regimentach po 30-60szt, przestałem zwracać uwagę na liczby piechoty mniejsze niż 5 modeli :mrgreen:
A na dobrą sprawę mógłbym wrzucić tam paru pieszych rycerzy żeby to wypełnić, żadna różnica czy jest filler czy nie:) Poza tym zdobyłem 36 tych MAA, jakbym potrzebował mieć 40 to bym dobił;p

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Nie ma to tam to Vocal, twoje malowanie jest poprostu genialne zwłaszcza zieleń, jest poprostu Vocalowa :P w tej brecie jak i w szczurach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

vocal pisze:
Kordelas pisze:Wybitne ! =D>
Potężny klimat Bretonni. Jeden z lepszych oddziałów chłopów jakie widziałem ,szkoda ,że nie pełny. :)
E starczy mi że mam pełną 40 włóczników (w malowaniu);p Zresztą 3 modele (jest 36+hero) nie robią mi żadnej różnicy, mam z 300 pomalowanych myszy w regimentach po 30-60szt, przestałem zwracać uwagę na liczby piechoty mniejsze niż 5 modeli :mrgreen:
A na dobrą sprawę mógłbym wrzucić tam paru pieszych rycerzy żeby to wypełnić, żadna różnica czy jest filler czy nie:) Poza tym zdobyłem 36 tych MAA, jakbym potrzebował mieć 40 to bym dobił;p
Miałem na myśli małą pustkę na treyu :)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

śliczne. Klocek chłopów jeden z najlepszych jakie widziałem :)

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Ładna, spójna jednostka, czysto i konkretnie. Dobra robota.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

ODPOWIEDZ