Pytania początkujących i niepewnych 2

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania początkujących i niepewnych 2

Post autor: misha »

opcja szukaj :)
nie pamiętam dokładnie, ale tą debatę nad characterem na koniu stojącym w oddziale łuczników kojarzę,
a nie to dodatkowo podobny temat przeciągnął się odnośnie szarży kilku oddziałów od boku na dzwon/furmankę z obstawą tam taka sama sytuacja jest
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

W Booku jest wyraźnie napisane jedynie, modele które stykają się z podstawką Hydry walą po niej, model który nie styka się z hydrą ale styka się z poganiaczem może bić po nim.
Czyli wyraźnie można z tego wywnioskować nie stykasz się nie bijesz :) proste.


Hydra rank niema więc zasady tej do niej nie użyjesz bo tak samo byś zaszarżował smoka unitem który ma 10 w rzędzie stykało by się tylko 4-ech a resztą byś powiedział nie pełna ranka więc "zasada" i walisz wszystkimi nawet tym co się nie styka :P ?
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Czy ring of hotek dziala równiez na ifki?
Nie jestem pewnien bo w ab jest napisane ze na kazda pare.

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Tak działa na IFki :)

Ciekawe jak będzie działać w 8 edycji :) na liczbę parzystą ? :twisted:
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

w 8 ed. hotek bedzie bardziej giety bo scrolle juz nie beda dawac auto dispela ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
T-72
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: T-72 »

Witam mam pytanie czym jest i co daje:BLACK STAFF
Mam rozegrać jutro grę z DE
Wygrane/Remisy/Porażki.
HE:5/1/2(dobrze jest)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Black Staff:
Arcane Item
Bound Spell, Power Level 4 z czarem "Power of Darkness"

Armybook str.103
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Mam parę pytań <odnośnie taktyk co na kogo jak kim grac> a ze nie chce spamić i co chwile pytać tutaj i nabijać posty mam pytanie czy był by ktoś tak miły i miał czas żebym mu te parę pytań na gg zadał ??
Obrazek

Awatar użytkownika
T-72
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: T-72 »

Dzięki za odp.
Wygrane/Remisy/Porażki.
HE:5/1/2(dobrze jest)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Kopyt pisze:Mam parę pytań <odnośnie taktyk co na kogo jak kim grac> a ze nie chce spamić i co chwile pytać tutaj i nabijać posty mam pytanie czy był by ktoś tak miły i miał czas żebym mu te parę pytań na gg zadał ??

Lepiej jakbyś w stosownym temacie na gg zapytał. Zawsze to więcej osób się wypowie i inny też z tego skorzystają.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Remx pisze:Tak działa na IFki :)

Ciekawe jak będzie działać w 8 edycji :) na liczbę parzystą ? :twisted:
nie śledzę tematu dokładnie, ale gdzieś tam było, że w 8 edycji nie będzie miscastów, więc de fakto Ring of Hotek w takiej formie jak jest teraz będzie bezużyteczny o czym w plotce sam autor napisał, chyba, że coś nowego napisali w tej kwestii :)
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

ee Ja zaś gdzieś czytałem że mistcast będzie na dublecie 6 :P od Delighta zaś słyszałem że na dublecie 1 oraz 6.
Głupie są te spekulacje na koniec okrze się że jeszcze coś innego wymyślili :)

np. Hotek dający mistcasty na parzystej liczbie :twisted: hehe

Chyba że nie będzie mistcastów takowych jak teraz tylko coś jakby utrata kontroli gdy czar nie zostanie rzucony.....
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

no to tak czym sobie poradzić z czymś cięższym co ma 4-6 T bez balisty i hydry :P no i jeszcze jedno czy opłaca się brać harpie na armie bez machin jeśli tak to jak nimi grac?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Opłaca się brać harpie do każdej rozpiski, blokujesz szarże stawiając je pod pysk ciężkiej kawalerii tak żeby przeciwnik musial w nie zaszarzowac, ty dajesz reakcje flee przeciwnik goni a przedtem ustawiasz sobie bg z asf ktorzy wjada w bok goniącej kawy ;]
dobrze mówię?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dzika Owca pisze:dobrze mówię?
Coś ala, Ponadto są genialne do ściągania fastów zwłaszcza od boku i do blokowania marszu.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Dzika Owca pisze:Opłaca się brać harpie do każdej rozpiski, blokujesz szarże stawiając je pod pysk ciężkiej kawalerii tak żeby przeciwnik musial w nie zaszarzowac, ty dajesz reakcje flee przeciwnik goni a przedtem ustawiasz sobie bg z asf ktorzy wjada w bok goniącej kawy ;]
dobrze mówię?
:roll: ech... dobrze. To jedna z wielu opcji, tylko zanim zaczniesz odginać szarże to poćwicz
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Powie mi ktoś na jakiej podstawce jest kocioł?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jest machiną wojenną więc możesz go postawić na 40x40 lub 50x50. Ew. jeszcze na rydwanowej (6to edycyjny na takiej właśnie się mieści).
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Dzięki i od razu 2 pytanie. Jak dam blogosławieństwo khaina np. +1 A czy kb z kotła na coki to czy cold ony również maja +1A czy kb?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Podręcznik się kłania. Nie
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Zablokowany