Turniej-Śmurniej ;-)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Turniej-Śmurniej ;-)

Post autor: Karli »

Siemka!
Tak wiec wszem i wobec zapowiadam turniej lokalny na zasadach Lublinskiego challangera, ktory to jest z kolei na zasadach Euro, hehehe. Link do zasad tutaj: http://forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=24559 . Turniej-Śmurniej odbędzie się w sobote 31 Marca w klubie Koza.

Oto tajmtejbel:
8:30-8:55 - przyjmowanie zgłoszeń i losowanie graczy
9:00-12:00 - Pierwsza bitwa
12:15-15:15 - Druga Bitwa
15:30-18:30 - Trzecia Bitwa

Home Rules:
1. Nie bedzie oceniania malowania i innych "miękkich punktów", liczą się tylko puntky z bitew.
2. Mozna uzywac proksow do woli, jednak gracz musi zadbać o to aby było bardzo czytelne która jednostka jest proksowana (wyszczególnione na rozspisce, a jeśli więcej niż jedna, to niech będą karteczki z nazwą jednostki obok). Proksami mogą być conajmniej podstawki własciwej wielkosci (albo dobrze wyciete kartoniki). Inne proksy nie mogą grać (inferno, zrob sobie te maszyny i orkow!) Jeśli tego nie będzie, to wszelkie niedomówienia rozstrzygane będą na niekorzyść proksującego, a każde zgłoszenie "ze ktoś nie wiedział co to jest" bedzie premiowane pkt karnymi ;-)
3. Kazdy gracz powinien mieć ze sobą swego Army Booka (ew. jesli w klubie jest drugi gracz z taka sama księgą to może być). Niedopuszczalna jest syt. w ktorej ktos zagra np. TK nie posiadając do tego ksiazki.
4. Wiadomo, pkt karne za spoznianie itd.

EDIT: W celu lepszej organizacji turnieju poprosze o wysylanie na adres karlee@o2.pl zgloszen do srody przed turniejem włącznie. Bonusowo za to +3 pkt do klasyfikacji końcowej.

Do zobaczenia!

EDIT2: uaktualnione czasy bitew!!!
Ostatnio zmieniony 29 mar 2007, o 18:52 przez Karli, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

po pierwsze LUBELSKIEGO!!

a po drugie, to hmmmm... mam chrapke na ten wasz turniej :D jak bede mial samochod, troche czasu, kompanow do podrozy i miejsce do spania, to na pewno wpadne :D w koncu dawno u Was nie bylem :twisted:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hehehe, fakt LUBELSKIEGO :twisted:

Wszyscy mile widziani, wiec jakbyco to masz kimanie u mnie albo u inferno (chyba, nie chce sie za niego wypowiadac), i jakas bibe z naggarothem w piatek i sobote gwarantowane :D

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Moze i ja się wybiorę. Zasady euro trzeba cały czas ćwiczyć.
Prawdopodobnie bede jechał autem z Wawy, jesli ktos chce to bede mial 2-3 miejsca
pzdr

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Zulus z wawy chyba pojedzie...

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Dobra ! Nikt z nas widocznie nie przypuszczał, że na lokal do białego będą chcieli przyjechac ludzie zza miasta... w takim wypadku ! :> Zapraszamy z miłą chęcią !!... [CO SIę ZASTANAWIACIE !! ROBIC MIEJSCA W KALENDARZU 30-31 BIAłYSTOK !! I SIę NIE CZAIC !! ] Jeśli nikt nie miałby nic przeciwko temu i znajdzie się odpowiednia duża ilośc chętnych, dodajemy z 2 bitwy robimy w takim wypadku turniej dwudniowy... nocleg zapewniony... Co forumowicze na to ??





PS. Mam nadzieje że Jeźdźcy Hardkoru odpowiedzą w tym temacie :)... Co Ty na to Kołata?

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

pewnie byśmy i wpadli ale co tydzień są te turnieje w wawie

i juz tak sobie zaplanowałem że posiedzę w domu w następny weekend

ale jeszcze keidyś do Was wpadniemy na bank
Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Nie marudź Fisch, turniej w Wawie mozesz sobie zagrac co tydzien :P

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

właśnie ! W białym nie ma tak dobrze !... jak już się coś robi :) ... to liczymy na wsparcie...

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Jerzyn bierz samochód ja też bym pojechał.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

cruse jade z toba :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tyz bym sie najchetniej zabral :)

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

No chłopaki !! tak trzymac :)... jeszcze więcej osób się przyda ;) wypijemy po podlasku

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

mzoe ktos z kultu jeszcze? YAsiuuy dastor lilith ? jak ty mnie shakin zawidziesz to sie zdoluje :P

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ja powinienem być , trza dziadków odwiedzić czasem :)

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Od razu mowie ze jesli ma byc dwudniowy to nie moge jechac.
Tylko na jeden dzien, bo 1szego kwietnia w prima aprilis moja babuszka najdroższa ma urodzinki :)
Poza tym zrobcie lokala, bo tego mi potrzeba :D
Jaka jest szansa ze 20 osob bedzie u was?
pzdr

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Inferno skoro prosisz ;) Ja tez bym sie na lokala wybrał jezeli transport będzie, ale tylko jeden dzien wchodzi u mnie w gre ;)

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Ok to zosatnie jedna dniowy.. :P a co do osob na lokalu smaych osob z bialego ostanio bylo 16 wiec bez prbolemu..

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Nie to spoko, jednodniowy będzie, gadałem z innymi też mówią, że tylko jeden dzien wchodzi w gre... bez problemu

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No to ekstra. To ze turniej 1 dniowy to ma tez swoje zalety - mozna sie wyspac po nocnej libacji :D O 20 osob na lokalu u nas nie ma co sie martwic, ostatnio bylo 18 osob z samych bialostokersow, a teraz ma byc jeszcze wiecej :D Mozliwe tylko ze przesuniemy o jakas godzine czasy bitew (mam nadzieje ze wszystkim bedzie pasowalo), bo wlasnie sprawdzilem, i pracuje w piatek cala noc do 8 rano w sobote :/ Ugh, jak ja bede wygladal podczas trzeciej bitwy, hehehe.

Kto jeszcze chetny na lokala z Naggarothem ? :D

ODPOWIEDZ