BP 1.61

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Re: BP 1.61

Post autor: JaceK »

Żaba pisze:
Jankiel pisze:A użytkownicy mogliby poczytać forum
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=22175
w sumie to całą dyskusję można tam przenieść :wink:
Myślę, że tak.
Bo jeżeli oczekujesz deklaracji od kandydatów, to rzeczywiście lepiej w temacie o wyborach ich szukać lub oczekiwać.

Po drugie dla mnie osobiście akurat BP nie jest najważniejszych produktem LS, stąd może inna optyka.

Po trzecie zaraz jest nowa edycja. Wszelkie ustalenia dziś mają tyle sensu co zeszłoroczny śnieg.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Miło, ze czasem ktoś ma chęc naprawiania wcześniejszych błędów. Tylko ogry dalej są zielonoskórymi :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

chyba nie
BP 1.61 pisze:Rhinox Horn
Enchanted Item, 30 points. The horn may be sounded once per battle at the beginning of the Ogre player's turn. Until the beginning of that player's next turn, all greenskins (Gnoblars, Goblins, Orcs, etc.) and Ogres on the battlefield gain +2 leadership (up to a maximum of 10). One use only.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dzięki za te pump wagony :D Teraz trza wystawić ze 2 sztuki, żeby nie było że LS na darmo męczyliśmy :P

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

eh Orkaski mają w polsce ziemię obiecaną WFB : ]
Obrazek
T

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Kołata pisze:Dzięki za te pump wagony :D Teraz trza wystawić ze 2 sztuki, żeby nie było że LS na darmo męczyliśmy :P
ja utracilem nadzieje i nawet nie sprawdzalem :D ale super

w gruncie rzeczy ja widze sens nawet w wystawianiu 4 sztuk (sa 2 na slot przeciez), bo za 40pkt jest wystawienie wymagajace ostrzalu wroga, bla, bla... tylko modeli az tyle nie mam :P
Ale dwa ktore sa pomalowane to od dzis rozpiskowy pewnik.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

nie widze nigdzie, zeby byly 2 na slot. Mozna je tylko brac w ramach dodatkowych rarow. To juz cos. Napewno dzieki temy pump wagony maja szanse sie pojawic na turniejach. Ale raczej jako pojedyncze ozdobniki, niz w liczbie 4 jak pelne wykorzystanie rarow.
Obrazek

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

note that 1-2 snotling pump wagons count as only 1 rare unit choice.
s 56 armybooka ;>
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Ja osobiście nie gram orkami, ale bardzo się ciesze z tych pump wagonów. To urozmaici rozpiski, a przy tym na pewno pomoże zielonym :D

Dobra zmiana =D>

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

GoblinNadGobliny pisze:note that 1-2 snotling pump wagons count as only 1 rare unit choice.
s 56 armybooka ;>
LOL. Moj blad. Widac od razu, ktora jednostka jest kompletnie nieuzywana i ktorej zasady sa słabo kojarzone nawet przez goscia, ktory w nowej edycji rozegral orkami z 200 bitew... hehehe....
Ale fakt, ze w takim ukladzie dwa Pump Wagony to dosyc dobry wybór.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Może mi ktoś skopiować tekst tego nowego bp bo mi się nie chce mi się ni chce ściągnąć, bo jest jakiś problem z readerem.
Z góry dzięki.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Z moich informacji wynika że niektóre imiona mają zapisek w księdze armii: Tyrant only, Balancing Patch stwierdza tylko że imiona może brać każdy – czyli także butcherzy, nie wspomina jednak że każdy może brać każde imię.

Prosiłbym o wyjaśnienie.

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

Xet pisze:Dowolne imie, dla dowolnego hero za darmo.
to chyba wyjaśnia sprawe

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Czytałem wyjaśnienie Xeta.
Patrząc jednak na to co jest napisane w BP to sprawa nie wygląda tak jednoznacznie: All Ogre characters (including butchers) can take one Big Name for free. A
character can only have one big name.
Nie będę nosił wydruku z postem Xeta przecież :wink: .

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Andrzej pisze:Miałoby to sens. A na duże pkt. 0-3 Abomka, Piecyk , Sztormowa, dzwon.
Ale wy marudzicie. O ile osobiście nigdy nie wystawiłem 2 Aboci i nigdy nie wystawie, to tego typu ograniczenie to jakiś paniczny lęk przed czymś co raczej nigdy nie nastąpi. Na małe punkty to ograniczenie też jak dla mnie śmieszne, jak lizaki wystawiają 2 razy silniki na małe punkty to jest ok... Dajcie spokój ludzie... Nie-zabijalny duży odział wskrzeszalnej kawy która lata przez każdy teren jak open w VC też jest ok, ale już wystawienie dwóch potworków które mogą uciec od paniki i nie ma wcale dużej szansy że wstaną to już zło. Powyższe propozycje ograniczeń dla szczurów mojej koncepcji gry w ogóle nie ruszają ale uważam je za zbędne niepotrzebne marudzenie...
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Są na razie tylko dwie armie wymagające ścinania, demony i wampy(no u lizaków tylko enginy ograniczyć).
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

czy brak ograniczen w braniu imiom oznacza tez ze mozna wziasc to imie co wymaga slavegiganta bez koniecznosci jego wystawiania?

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Xet wymyslil ten boost, wiec jego slowa sa tutaj wyrocznia ;)
Wszystko dla wszystkich, pelna dowolnosc.

Pewnie w kolejnej aktualce sie poprawi zapis.

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

to jest jasne ze kazde imię dla każdego za darmo ale pytanie dotyczy samego imienia ponieważ jest imie które daje ITP oraz +1 do bazowej siły jednak ma zastrzeżenie że jeśli w armii jest conajmniej jeden hero z tym imieniem to musi pojawić się zniewolony gigant

i o to blady pyta czy to imie jest zwolnione z wziecia zniewolonego giganta czy zapis w imieniu jest niezmieniony i trzeba wziąść zniewolonego giganta jeśli chce sie dac to imie herosowi

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Spoko, faktycznie to troche inna sytuacja, napisze na LS o tym.

ODPOWIEDZ