Lizaki 2500

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Lizaki 2500

Post autor: Karol J »

Format jak na GT. Po WI bardzo przekonałem się do mojej nowej wersji biegacza (jak w rozpisce) oraz oszczepów z quetzlem :)

Slann
2 generacje
generał
bsb
Diadem of Power
Totem of Prophercy
Plaque of Tepok
Plaque of Protection

Skink Priest
Quetzl
2xDS

Saurus Scar-Veteran
Charm of the Jaguar Warrior
Enchanted Shield
Quetzl, Old Ones
GW,LA



25 Temple Guards
FCG
shields
Huanchi's Blessed Totem

10 Skinks
quetzl
javelins&shields
brave

2x10 Skinks
quetzl
javelins&shields

2x10 Skinks
quetzl
blowpipes


2x4 Kroxy

3 Salki

PD: 8
DD: 5
Modeli: 98
Pkt: 2500


Nowa wersja biegacza full wypas. Jak trzeba to może wyskoczyć na smoka (MotOO bardzo łatnie rekompensuje soteka - czasem nawet lepiej), a jak trzeba to Enchanted Shield do łapki i save na 0+ z przerzutkami z MotOO i przyjmujemy jakiegoś kozaka. Poza tym przerzutki mogą iść jeszcze na brejka. Ogólnie typ jest zajebisty, na WI lorda bretońskiego z tymi przerzutami przetrzymał + dostał lance dużą i ustał (w sumie w 2 bitwach duże lance ustał) + klocek warriorów dwarfowych też ustał (i zabił bsb).

Zastanawia mnie czy nie zmienić HBT na Temple Guardach na Sun Standar of Chotec, ale chyba się nie zdecyduję bo i tak głownie bolą mnie maszynki a poza tym ogromnie tracę na mobliności.

Kroxy na falnki oczywiście

Co myślicie o takiej rozpisce ?

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Mi brakuje tylko Terradonów... Bo reszta twojej armi nie jest aż tak mobilna. Tak samo dziwi mnie brak Scouta na choć jednych skinkach z J&S, nadają się do krojenia łuczników, maszyn itp. ja bym na twoim miejscu zmniejszył Kroxy do trójek, za to wstawił trójkę terek i scouta na jednym oddziale skinek :) Poza tym biegacz strasznie drogi wychodzi, ale fakt, mocnmy to on jest :P
A, jeszcze jedno: nie wiem, czy opłaca się brać Totem of Prophecy :? Ja wolę wziąć starą dobrą WarSzmatę. Zaoszczędzasz 50 pkt, masz jeszcze 3 w zapasie, zdejmujesz Brava ze skinek i masz Kroxa :D
Wg mnie powyższe zmiany się opłacają, kosztem Kroxa (zmiany szmaty i Brava też, ale ilościowo tracisz Kroxa) zyskujesz 3 terki i skauta na oddziale skinek, co dodaje ci mobilności.

P.S. Szkoda, że na GT nie można Sacred Hostów wziąć...

Awatar użytkownika
Łukasz
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Łukasz »

Powines dac z odzial teradonów a tak to moze byc. :lol:

ODPOWIEDZ