Galeria zielonych

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Pamiętam tą armię, jeszcze ze starego BP. Bardzo ładna of course :wink: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

bardzo ladna))

swojej armii tez kilka fotek zrobilem i tez sie pochwale, a co!!
http://kanibal44.fotosik.pl/
Ostatnio zmieniony 27 gru 2006, o 12:04 przez badyl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

No Panowie! Gratulacje :)

Coś czuję, że będę musiał też swoje figsy zarzucić :) Tylko pstryknę parę nowych fotek.

Zarzucę też kilka starych, które mam gdzieś na necie :) Część z Was napewno kojarzy.

Moje czarnuchy z herosami w akcji (lubię to zdjęcie :)):

Obrazek

Ork z mojego ukochanego regimentu, który może kiedyś skończę.. :wink: :roll:

Obrazek
Obrazek

I na koniec moja armijka z poprzedniej zimy (jeszcze śnieg widać ;)):

Obrazek

Pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się swoimi dziełami :)[/list]
Ostatnio zmieniony 22 gru 2006, o 18:48 przez Kołata, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Hehe, zielone pomidory :D .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

no panowie brawo, brawo zarowno armia swietej barbary jak i badyla prezentuje sie fajnie. w tej pierwszej najwieksze wrazenie robia na mnie dziki(uwielbiam ta jednastke :P ) i wiwerna. wdrugiej wielki plus za bossa z toporem(z drugiej strony GW tez jest... na wszystkich rysukach orki sa z toporami a wydaja bossow z mieczami, w boxie boyzow jest tez caly 1 topor....). Nie podobaja mi sie za to konwersje hoppersow-strasznie na siłe robione, nie wyglada to ładnie.

a kołaty zdjecia komentowałem juz na starym BP, lecz rowniez dodam iz fgisy bardzo fajne :D

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

hoppersi srednio..
wyglada (bez urazy; ale IMO tak jest) jak przyklejenie gobasa do squiga - bez zadnej obrobki z GS nawet.. najgorszy ten na squig houndzie (ten z irokezem)

Jak naucze sie nowy aparat obslugiwac, to sam zaprezentuje me waaaagh (i znany w niektorych kregach motyw orczej czachy z irokezem ; P)

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

nie da sie ukryc ze spasowane gobbosy do squigow nie sa, ale na szybkiego robione, czasu duzo nie ma, a nie lubie grac proxami
...w sumie to troche roboty jednak bylo, nawiercic 16 squigow reczna wiertarka (nieelektryczna) i tak zeby figsow nie obdrapac, bo squigi byly pomalowane wczesniej duzo
dziela sztuki to to nie sa, ale w rzeczywistosci prezentuja sie troche lepiej, ja jestem happy;]
moze w swieta wszystko pofotografuje, niestety aparat nie ma funkcji makro wiec rewelacyjnych zdjec nie bedzie
pozdr

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Wczoraj wreszcie ukończyłem cięcie i konwertowanie (powiedzmy ;) ) 25 orków. W założeniu mają być wystawiani jako Big Uns, ale jak ich pomaluję, to będą mam nadzieję chlubą mojej armii, więc i tak w kazdej rozpie się znajdą :). Chciałem ich zrobić grubszych niż zwykłych orków - więcej pancerza, broni, naramienników, jednocześnie nie przesadzajac (to mają być big'unsi, nie black orki). Wydaje mi się, że większość z nich jest dobrze nakoksowana, niektórzy może nie wygladają na jakichś szczególnie bigunowatych... Ale połowa z tych chłopaków mogłaby spokojnie robić za championów oddziałów :). Oto oni:
Pierwszy szereg, czempion to ten wkurzony gość ze szczękościskiem.
Obrazek
Druga linia jaka jest, każdy widzi...
Obrazek
Trzeci szereg. Jeden ork ma czapeczkę, a ten pierwszy z lewej miał pierwotnie być championem.
Obrazek
Ork najbardziej z prawej ma z tyłu przytwierdzone do pasa głowy wrogów, sztuk 3. Na podstawce czeka kolejna.
Obrazek
Piąty szereg to też miłe chłopaczki ;).
Obrazek
Wszyscy mają tarcze (poza muzykiem i sztandarowym). Jeszcze podstawki i do sprejowania. Ale nie tak szybko, bo na biurku stoi jeszcze jeden box :twisted:
Waaagh!!

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

oj zabawy to ty miales z nimi napewno duzo :D kapelusznik wymiata :D ogolnie bardzo ladnie zrobione figurki, napewno beda sie ciekawie prezentowac na polu bitwy. czekam na nastpny regimencik.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Jedna uwaga.

Decydujesz sie wystawiac z hand weapon and shield - sklej z hand weapon and shield. W chwili gdy spora czesc ma 2 bronie, to pomimo fajnych konwersji i poziomu malowania jaki pojdzie - bedziesz durne ppunkty za wysiwig tracic niepotrzebnie.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Czemu dwie bronie? Ja tam widze dwóch, może trzech gości, którzy mają dwie bronie... Jesli chodzi o ręce z nożami, to one są normalnie używane jako rączki trzymające tarcze. Ork na ostatnim zdjęciu, ktory przytrzymuje dużą czopę nożem, ma i tak tarczę na plecach, a nóz ma, bo to ciekawe wygląda :). Jest dwóch posiadających drugą broń, to prawda. Ale to bardziej dla picu ;). Moge je ściąć, w sumie to nie jest wielki problem.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

poniewaz stwierdzono iz nie nadaje sie do pomagania w pracach przed swiatecznych, musialem zajac sie czyms nny tak wiec zmajstrowalem sobie warbossa. przed nim jeszcze green stuffowanie i poprawa tego paska z cwiekami :P ale oglnie jestem zadowolny z niego. zdjecie troche glupie bo tak jakos z gory i wyglada jakby leb mial taki duzy jak cala reszte :P

http://img242.imageshack.us/my.php?image=dsur3.jpg

http://img90.imageshack.us/my.php?image=wddni7.jpg


Obrazek

Obrazeki jak sie podoba?

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

szczerze?
srednio. IMO 'helm' do wymiany.. w obecnej formie nie przemawia domnie zanadto..

mozna sie z GSem pobawic w dlugie swiateczne wieczory i cos od serduszka fajnego zmajstrowac - nie lepiej by wyszlo?:>

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Hmm,kiedyś też zamierzałem się bawić w "byczy hełm",ale doszedłem do wniosku,iż bardziej nadaje się dla koksa na dziku.
Jutro wrzucę fotkę nowego big bossa night goblinów.Docelowo będzie jako jeździec dla squiga giganta...
Co do tej figury to hełm,tak jak mówiłem,niewymiarowy dla modelu pieszego
jak dodasz jakieś bajery,w stylu płaszcz na plecy,boss pole to może coś z niego będzie...

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Jeszcze nadlewki spiłuj. Też mi się wydaje, że ta czacha jest za duża na bossa. Za gruby na łbie, za chudy wszędzie indziej ;)

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

My little Tilean Waaaaagh : )
Wybaczcie za jakosc fotek - zimowe swiatlo nie pomaga w artystycznych zdjeciach; a i nowego aparatu do konca nie udalo mi sie poskromic jeszcze ; )
Calosc rowniez mozna obejrzec pod adresem: http://truepunk.fotosik.pl/albumy/102931.html

Black orc BSB on boar
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Black orcs regiment + Grimgor
Obrazek

Goblinska kadra magiczna
Obrazek

Boss na swiniaku
Obrazek

Boss z dwiema choppami
Obrazek

Warboss z Battleax of the Last Waaagh
Obrazek

Pieszy BSB
Obrazek

NG na giant squigu (uzywany rowniez jako squig hopper zwykly)
Obrazek

Orcza kadra magiczna
Obrazek

Spider riders
Obrazek
Obrazek

Savage boyz
Obrazek

Squig herds
Obrazek
Obrazek

Squig Hoppers
Obrazek

Savage boar boyz
Obrazek

Warboss na gadzince
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Kołata, tego pana z dredami chyba wszyscy pamiętają :) .

Nawet fajny ten nowy warboss na dziku :wink: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

No, no, TruePunk, niczego sobie horda :)
Wszystko się trzyma kupy, jeśli chodzi o styl malowania. Kilka modeli naprawdę jest super. Pozatym podobają mi się szczegóły takie jak szachownica. Sam muszę ten motyw częściej wykorzystywać.

@Tomcio
Wkrótce wrzucę jeszcze kliku savage. Jeśli mi fotki wyjdą.. :)

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

fajna armijka, choc troche nierowno pomalowana(w sensie ze jedno jest pomalowane do dupy a drugie bardzo dobrze) ten pierwszy boss wyglada jak z bajki pawer rangers :D

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

hmm TruePunk to sporo ci sie juz podmalowalo
pare modeli fajnych pare nie- ale o gustach sie nie dyskutuje :wink:

ODPOWIEDZ