Nowa wersja strony ligi WFB

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Można założyć ze do generalki idą tylko turnieje singlowe.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Zeby byla jasnosc - liczba bylaby tylko w pliku z wynikami - na stronie bylaby pelna nazwa armii.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

adeon, ja rozumiem o czym Ty piszesz..

mi wlasnie chodzi o to bym ja jako organizator nie musiał przeprowadzac konwersji "nazwa" -> "liczba" podczas wsylania wyników.

zazwyczaj jak sie prowadzi arkusz z wynikami turnieju to jest odpowiednia kolumna ARMIA - gdy przychodzi graczi sie zapisuje to wypelniam jego dane, jako armie sie wpisuje HE, WE, O&G, Emp, itd - kazdy wie o co chodzi.
i teraz chodzi o to zeby organizator mogł na zywca taka kolumne przekopiowac do pliku z wynikami, a nie zamieniac tego na cyferki (czesc pewnie zrobi to "znajdz i zamien" ale napewno znajdzie sie ktos kto bedzie robił to recznie :/)

oczywiscie skrót przypisany danej armii mogłby być narzucony odgórnie - tak samo jak przyporzadkowana cyferka.

ufff.. mam nadzieje ze teraz wyraziłem sie juz jasno.

pozdrawiam
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jeszcze ze dwie strony dyskusji i zrozumiecie, że słownik jest tutaj naprawdę najoptymalniejszym rozwiązaniem ;)

I nie "cała robota", a przełożenie kilku powszechnych nazw i skrótów na konkretne armie. :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Slownik Ok, ale w tej formie co AS mowi, a nie cyferkowej.
Chcialbym tez zwrocic uwage, ze ranking przy remisach wyswietla zla liczbe porzadkowa albo zle sortuje.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

lith pisze:Chcialbym tez zwrocic uwage, ze ranking przy remisach wyswietla zla liczbe porzadkowa albo zle sortuje.
Dzieki. Juz poprawione.

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

Asassello pisze: a nie zamieniac tego na cyferki (czesc pewnie zrobi to "znajdz i zamien" ale napewno znajdzie sie ktos kto bedzie robił to recznie :/)


pozdrawiam
ale w tym celu wystarczy stworzyć prosty arkusz kalkulacyjny z przyciskiem odpowiedzialnym za przeformatowanie wpisów. mógłby być do pobrania ze strony.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

grzech76 pisze:
Asassello pisze: a nie zamieniac tego na cyferki (czesc pewnie zrobi to "znajdz i zamien" ale napewno znajdzie sie ktos kto bedzie robił to recznie :/)


pozdrawiam
ale w tym celu wystarczy stworzyć prosty arkusz kalkulacyjny z przyciskiem odpowiedzialnym za przeformatowanie wpisów. mógłby być do pobrania ze strony.
Wlasnie tak to zamierzam rozwiazac

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

W stronie Ligii nie ma archiwalnego rankingu z lat 2004/2005. Fajnie by było mieć komplet.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Maciek Paraszczak pisze:W stronie Ligii nie ma archiwalnego rankingu z lat 2004/2005. Fajnie by było mieć komplet.
Jak go masz, to podeslij.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Niestety nie mam. Prowadziłem ranking w latach 02/03 chyba. Od 03 do 07 to dla mnie czarna battlowa dziura związana z pracą. Ale teraz jest lepiej, więc przeglądam co straciłem, jak się zajmowałem czym innym

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Ja mam ten ranking. Tylko, ze nie w xls a w htmlu, wszystkie informacje konieczne tam sa, tylko nie wiem czy jakos latwo bedzie mozna to przeniesc na te strone ligi? Podeslac? :)

Edit: sprobowalem wlasnie na pale wkleic toto do excela i chyba jest ok :idea: :wink:

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Dzieki. Ranking dodany.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

http://www.adeon.livenet.pl/links.php - cos duzo dziwnych linkow zostalo dodanych ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Asassello pisze:http://www.adeon.livenet.pl/links.php - cos duzo dziwnych linkow zostalo dodanych ;-)
Dzieki, juz skasowane. Bede musial pomyslec nad tym jak zabezpieczyc te linki...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Sprawdz liste jeszcze raz. Wkradł tam sie jakis nieproszony gość :P

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

karlee pisze:Sprawdz liste jeszcze raz. Wkradł tam sie jakis nieproszony gość :P
Dzieki - dopoki czegos nie wymysle zamykam mozliwosc dodawania linkow.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

standardowe 'are you a human' jako pole do zaznaczenia? albo polecenie 'wpisz 5 cyfr'?

powinno wystarczyc..

pzdr

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Kiedy mozna sie spodziewac decyzji czy do ligi ida turnieje jedna armia? Zastanawiam sie nad druga armia i info takie byloby wazne dla mnie;)

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Robak nie zrozumiales.
Mozesz grac na turniejach czym chcesz, poprostu to jaka armia sie gralo ma znaczenie w kwestii wybierania najlepszego generala konkretnej armii w sezonie

Pzdr

ODPOWIEDZ