Ranking Ligi 2010/2011

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Ranking Ligi 2010/2011

Post autor: Lazur »

już ktoś poprawił i jestem uwzględniony.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

ksch pisze:Wiem, że w wynikach Areny zabrakło Lazura, tak przynajmniej twierdzi sam zainteresowany. Sprawę miał sprawdzić Butan, ale dzisiaj miał problemy z netem. Zrobi to jutro.
Udało mi się wczoraj poprawić plik, a Undead dostaje zakaz zbierania zgłoszeń (chyba, że nauczy się odróżniać "4" od "1").

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Brandzlujecie się a wynik Lazura na Arenie nie wpłynął na jego pozycje w rankingu. :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

c4h10 pisze:Udało mi się wczoraj poprawić plik, a Undead dostaje zakaz zbierania zgłoszeń (chyba, że nauczy się odróżniać "4" od "1").
Confirmed, dostałem wczoraj plik, wrzuciłem, sprawę opisałem w Pmkach z Ksch, nie myślałem że tu zacznie pączkować dyskusja. :P
Skoro dobrze się skończyło, to OK> :)
A wizja Butana z kijem uczącego Undeada odróżniania cyferek "podle kukłania po łbie" jest dość ciekawa. ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Laik pisze:Brandzlujecie się a wynik Lazura na Arenie nie wpłynął na jego pozycje w rankingu. :)
Nie wpłynął i wiedziałem o tym. To miała być raczej zachęta żeby jeszcze raz sprawdzić wyniki bo mogło być więcej błędów. Poza tym miło jednak być uwzględnionym nawet w warzywniaku tak zacnego turnieju :D
Obrazek

Zablokowany