\V>\V>\V>SauruS PoweR/V>/V>/V>

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

max pisze:no tak przepis na 9 atakow ];-.

bierzesz lorda bazowo ma 5 ]:->
scimitar of sun respendent juz 7
tarcza z +1 atakiem slynne 8
sotek 9 ]:->
szydera nieprawdasz 8 robi sie tak samo tylko zamiast scimitara dajesz swrd of battle
dobrze ale ja chce miec saurusa z siedmioma atakami i bane headem niz 8 bez bane heada albo jeszcze 9 bez przezytow warda i bane heada

tak trudno to zrozumiec?? :?

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no kurde myslalem ze umiesz liczyc

8 atakow +bane head

swrd of battle z tarcza to jest ile 55
bane head 15 czyli 70
i ward aura of quetzl 30 czyli 100
i sotek i masz 8 atsakow z bane headem
czary mary nie do wiary

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

kurde debilu chce miec quetzla i przezuty old ones no i itzla musze miec na soteka nie ma tu miejsca wiec wybacz

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ale hardkor :wink: . A co do rozpy to fajny styl grania rzekłbym unikalny :D.
Tylko jest kilka zastrzezen:
-jak już to było pisane zylion razy nie podoba mi sie złożenie lorda. Szczerze to wole lorda biegacza, ale nie wiem, czy to nie zmieni Ci całej koncepcji.
-skinkow troche mało :wink: . przydalby sie jeszcze jeden unit.
-jakos tak malo tych jednostek takie mam wrażenie :wink: .
pzdr

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Nie może dać więcej skinków, bo tak jak w temacie jest napisane- rozpiska na EURO, gdzie jest ograniczenie do max 3 takich samych oddziałów core. No nie wiem jak dla mnie jest bardzo ciekawa;)

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Sorki nie zwrocilem na to uwagi, w takim razie wszystko spoko poza tymi malymi usterkami, na ktore zwrocilem uwage. Wszystko oczywiscie IMO. :)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Dawid pisze:Ale hardkor :wink: . A co do rozpy to fajny styl grania rzekłbym unikalny :D.
Tylko jest kilka zastrzezen:
-jak już to było pisane zylion razy nie podoba mi sie złożenie lorda. Szczerze to wole lorda biegacza, ale nie wiem, czy to nie zmieni Ci całej koncepcji.
-skinkow troche mało :wink: . przydalby sie jeszcze jeden unit.
-jakos tak malo tych jednostek takie mam wrażenie :wink: .
pzdr
o skinkach bonczek juz powiedzial

lord puszka jest lepszy bo morduje smoka a biegacz to takie pstro(choc wiem ze ludzie tak graju (chyba nawet lord Lublina niejaki DZIK)
ale ja bardzo sie ciesze widzac blednaca minke chlopa do ktorego dochodziz że jego smoczek za tysiac punktow ginie od kopa u stop mego Lorda

mało jednostek?
sam jestes mały!( bez obrazy )
kroxigory sa duze i saurusy sa duze mysle bardzo wolno gina... skinki tez z savem na 5+

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Moze duzy to ja nie jestem, ale mały tez nie, a moja wypowiedz argumentuje :wink: . Uwierz mi, ze skinki w walce "duzo" przetrzymaja, ale poza nia nie za bardzo, a skinkow nie bedziesz screenowal, bo oni sluza do tego zadania. Że saurusy wolno gina to prawda, ale kroxy juz nie tak fajnie te 30 skinkow (niestety tylko tyle, ale wiecej sie nie da, no trudno :wink: ) dlugo screenowac nie bedzie. A bolce itp. fajnie kosza kroxy. Wszelakie magiczne pociski jak i zwykle łuki mogą łatwo pocharatać kawe i inne jednostki. W sumie nie fajnie masz z defensami :wink: , a jak sie górka przeciwnikowi trafi to lipa. Oczywiscie nigdy nic nie wiadomo, wiec nie zakladam, ze nie masz szans, bo jasne jest, ze mozesz powalczyc. Co do puszki to sie zgadzam, ale napisalem ,ze jest IMO lepszy Biegacz jesli nie psuje Ci to koncepcji całej gry.
PS. Tylko nie pisz, ze jestem debilem, bo tego juz nie zniose i tak z ciezkim sercem przyjąłem to do siebie, ze jestem mały. :cry: :wink: .
pzdr!

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

SauruS PoweR pisze:kurde debilu chce miec quetzla i przezuty old ones no i itzla musze miec na soteka nie ma tu miejsca wiec wybacz
no ok ale ciul z tym i po co ci quetzl ]:->

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

dobra ja juz koncze z jrytyka ty lubisz przepakowac sejwa ja ataki ]:->
uszanuje to
tylko powiem ci jedna rzecz

gosciu ktorego ja robie ma 1+sv
i aura of quetzl daje mu warda 4+ z s5 czyli w tedy 3+ noramlnego sejwa to jaki jest sens dawac mu jeszcze sejwa jak ma old ones
w sumie to jaki jest sens dawac ten atak ]:-> jak juz ma 7 to naprawde duzo ale ataki sie zawsze przydaja

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

MODE ON

ZACZYNAM ZALOWAC , ZE NIE MOZNA DAWAC OSTRZEZEN... RAPTOR I MAX ZAROBILI BY JE Z MIEJSCA... TEN PIERWSZY ZA JEZYK , TEN DRUGI ZA SPAMOWANIE!!!! PROSZE OSTATNI RAZ O KULTURALNE ZWRACANIE SIE DO SIEBIE ( "DEBILU" TO NIE JEST LADNE STWIERDZENIE DO KOLEGI Z FORUM ) , ORAZ NIE SPAMOWANIE I TRZYMANIE SIE GLOWNEGO WATKU ROZMOWY !!!!!! JAK CHCECIE PISAC O BZDURACH TO DO LIZAKOSPAMOWANIA SOBIE IDZCIE !!!


MODE OFF

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jazda daje rade tylko trzeba ja wystawic za gorka.
Kroxigory w trzeciej turze dochodza do walki (a do tej pory przezyja spokojnie)

bolty bola to fakt ale z tym nic nie zrobie(nawet wieksza ilosc skinkow moze nie pomuc bo moze wystawic sie na gorce)

przepraszam max ponioslo mnie
po prostu nie lubie jak mi ktos chce wcisnac swoj spsob gry

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Racja nie wszystkiego sie uniknie, reszte trzeba wziac na klate, ale np. 6 chukk u orków+magia to chyba troche boli Twoją rozpe. Choć szczerze powiedziawszy nie wiem, czy jeszcze tak sie gra u O&G :wink: . A jak widzisz swoje szanse przeciwko krasiom?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Tą rozpa( no zamiast bsb jeden mag wiecej i bez saurusow{2000} ) bodajze pocisnolem tadka { gral O&G nie bretka} 20 do zera.
mial 8 spear chuck i 2 te co gobliny na lotniach wypuszcza.
lorda na wiwernie ktorego oczywiscie sabil moj lord. biegacz zabil 2 magow i 2 chucki. natomiast kroxy dostawaly w bongo...
jedne zjadly swarmy wbily sie w chucke potem w duga i za plansze wybiegly :D . aa i kochane salcie skremowaly 2 kloce orkow :twisted: .

ODPOWIEDZ