Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GWlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GWlkp.

Post autor: Lazur »

Ja bym proponował rozdać dyplomy wszystkim drużynom za uczestnictwo a potem rozdać dyplomy za otrzymanie dyplomów :P A tak na serio, dajcie dyplom dla najsłabszego gracza to przynajmniej jakąś pamiątkę będę miał :mrgreen:
Obrazek

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Laik pisze:Ale się o dyplom upomina…:P
nie wiem po prostu czy warto sie ogolic i umyc zeby, czy nie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lazur pisze:Ja bym proponował rozdać dyplomy wszystkim drużynom za uczestnictwo a potem rozdać dyplomy za otrzymanie dyplomów :P A tak na serio, dajcie dyplom dla najsłabszego gracza to przynajmniej jakąś pamiątkę będę miał :mrgreen:
Jak masz pisac dla samego [pisania to nie trac czasu uzytkownikow na czytanie tego.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

GoblinNadGobliny pisze:nie wiem po prostu czy warto sie ogolic i umyc zeby, czy nie!
Umyj kape.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Ziemko pisze:
Lazur pisze:Ja bym proponował rozdać dyplomy wszystkim drużynom za uczestnictwo a potem rozdać dyplomy za otrzymanie dyplomów :P A tak na serio, dajcie dyplom dla najsłabszego gracza to przynajmniej jakąś pamiątkę będę miał :mrgreen:
Jak masz pisac dla samego [pisania to nie trac czasu uzytkownikow na czytanie tego.
i kto to mówi :P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

swieta_barbara pisze:
GoblinNadGobliny pisze:nie wiem po prostu czy warto sie ogolic i umyc zeby, czy nie!
Umyj kape.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Ostatecznie zamykamy zgłoszenia. 45 drużyn. Czekam tylko na rozpiski kilku najemników.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ziemko pisze: Jak masz pisac dla samego [pisania to nie trac czasu uzytkownikow na czytanie tego.
Myślę, że mój post nie był pierwszy, który zasługuję na taką uwagę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

GoblinNadGobliny pisze:
Laik pisze:Ale się o dyplom upomina…:P
nie wiem po prostu czy warto sie ogolic i umyc zeby, czy nie!
Gdzie ?? na głowie ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zęby i tak na miejscu możesz umyć bo po dwóch dniach będziesz miał kapcia w papie :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Szmajson pisze:Ostatecznie zamykamy zgłoszenia. 45 drużyn. Czekam tylko na rozpiski kilku najemników.
w 1szej rundzie rozumiem ze pauzuje druzyna ktora zglosila sie po terminie? ile pkt przewidziano za pauze?

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Ziemko pisze:Jak najbardziej tak.
Oprocz dyplomow za najlepszych graczy poszczegolna armia, zostana wreczone dylomy dla top 10 ligi i statuetki dla top 3jki. Mam nadzieje, ze Darek wyrobi sie z statuetkami na DMP.
Ostatnio z tego co pamiętam były tylko statuetki dla top 3 i dyplomy dla top 20. DYplomów dla armii chyba nie było.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

w 1szej rundzie rozumiem ze pauzuje druzyna ktora zglosila sie po terminie?
Tak
ile pkt przewidziano za pauze
Minimalną wygraną, czyli, jak sądzę, 51 pts
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

thurion pisze:
Szmajson pisze:Ostatecznie zamykamy zgłoszenia. 45 drużyn. Czekam tylko na rozpiski kilku najemników.
w 1szej rundzie rozumiem ze pauzuje druzyna ktora zglosila sie po terminie? ile pkt przewidziano za pauze?

tak jako pierwsza pauzyje druzyna ktora zglosila sie jako ostatnia.

Co do punktow za pauze.. jeszcze nie ustalilismy.. czy na jakims dmp juz byla ekipa pauzyjaca? ile wtedy dostawała?

IMHO 65DP/65DPT/0MP
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

nie za duzo? w ten sposob nie grajac pierwszej bitwy, a w drugiej przegrywajac 100:0 ciagle ma sie lacznie 100DP czyli jest sie w polowie stawki. Przy slabej druzynie teoretycznie jest to w trzeciej bitwie znowu trampolina dla kogos.
co gorsza, jesli w trzeciej bitwie spotka zenujaca druzyne ktora w pierwszej miala wynik 100:0 w odbyt, a w drugiej baya - jest spora szansa, ze na siebie wpadna - w efekcie slaba druzyna zjada zenujaca, i z dorobkiem 165pkt po pierwszym dniu moze byc czwartego dnia dla kogos trampolina juz w okolice podium nawet.

Raczej 55DP wydaje sie IMO uczciwe, maksymalnie 60 ale to juz chyba za duzo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Bardziej interesuje mnie kto będzie pauzował po 1 bitwie.
51 jak pisał Jankiel jest OK
Można też ustalić pary 2 rundy bez drużyny która ma pauzować a pauzujących w pierwszej rundzie dodać do Teamu, który akurat przeciwnika nie ma.
Inna sprawa - jak będzie miał pauzować skład Inkwizytora albo Ordin lub Animo ze Szczecina to będzie niefajnie :D
Szmaja coś wymyśli z Buszmanem i Piszczałką.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Aro pisze:Bardziej interesuje mnie kto będzie pauzował po 1 bitwie.
Proste. Ten kto ma najmniej punktów.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Aro pisze:Bardziej interesuje mnie kto będzie pauzował po 1 bitwie.
51 jak pisał Jankiel jest OK
Można też ustalić pary 2 rundy bez drużyny która ma pauzować a pauzujących w pierwszej rundzie dodać do Teamu, który akurat przeciwnika nie ma.
Inna sprawa - jak będzie miał pauzować skład Inkwizytora albo Ordin lub Animo ze Szczecina to będzie niefajnie :D
Szmaja coś wymyśli z Buszmanem i Piszczałką.
Szmajson pisze:
tak jako pierwsza pauzyje druzyna ktora zglosila sie jako ostatnia.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

nie rozumiem dlaczego niby 51 ma być dla drużyny pauzującej. Przecież taka losowa pauza w pierwszej turze eliminuje praktycznie szanse na wygranie turnieju

pauzujący musi mieć zapewnione 65 punktów
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

w pierwszej rundzie nic nie losowe.. wiadomo przecież kto zgłosił się ostatni :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

w pierwszej tak, później jeszcze 4 baye będą.

Też jestem za tym że 51 to za mało, ale 65 to za dużo, sprawiedliwość leży pośrodku.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ