2000pk 8ed. bez slana

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JungleJack
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191
Lokalizacja: Lewa Flanka Mielec

2000pk 8ed. bez slana

Post autor: JungleJack »

Saurus Oldblood - 287pk.
Gen, GW, Horned One(35pk.), Armour of fortune(35pk. ,5+ ward ,HA), Dawn stone(25pk. reroll AS), Crown of command(35pk. Stubborn)

Skink priest - 125pk.
2lvl, DS

Skink priest - 140pk.
2lvl, Cube of Darkness(40pk.)

Skink priest - 100pk.
2lvl

4x10 Skink Skirmishers - 280pk.

2x20 Skinks - 212pk.
Musician

24 Saurus Warriors - 306pk.
Spear, Standard, Musician

4 Terradon Riders - 120pk.

1 Salamander Hunting Packs - 80pk.
Additional Skink Handlers

1 Salamander Hunting Packs - 75pk.

1 Ancient Stegadon - 275pk.

2000pk./2000pk.
Models in Army: 122

GeneraŁ "biegacz" jest dodatkowo zabezpieczony z uwagi na zasadzę 'lock out sire' na 3" od oddziału na 4+, horned one nie liczy się już jako magic item, saurusi po 6 w szeregu, myślę ze rozpiska oferuje też dość dobrą magię (haven jest znacznie silniejszy). Proszę o komentarze bądź spostrzeżenia :D :D :D

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

JungleJack pisze:GeneraŁ "biegacz" jest dodatkowo zabezpieczony z uwagi na zasadzę 'lock out sire' na 3" od oddziału na 4+, horned one nie liczy się już jako magic item
Horned One jest teraz po prostu mountem z rodzaju cavalery. Skoro Twój biegacz jest kawalerzystą, to od czego miałby dostawać "Look Out, Sir!" skoro w reszcie rozpiski nie widzę nic, co by miało taki sam troop type jak Twój Oldblood?

"Look out, Sir!" są dwa rodzaje. Działa on tylko jeśli jednostka i bohater należą do tego samego troop type. Możesz mieć "LoS!" na 2+ siedząc w oddziale o tym samym troop type, lub "LoS!" na 4+ będąc maksymalnie 3 cale od oddziału o tym samym troop type.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
JungleJack
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191
Lokalizacja: Lewa Flanka Mielec

Post autor: JungleJack »

Masz racje, musiałem przeoczyć ten fakt czytając podręcznik.
Dzięki :)

ODPOWIEDZ