Kefas Reaktywacja! Po prawie 11 latach powracam do dziergania figsów :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Re: Kefasoteka [I8/o4/I2 KotWW, BSB demiwolfy]

Post autor: Morsfinek »

Ja się nei mogę doczekać jak już wszystko będzie w komplecie pomalowane. To dopieor będzie robiło zajebisty efekt. U ciebie nei ma co komentować, super pomysł i rewelacyjna realizacja - gdybyś potem to odlewał to na jebaju ładną kasę byś pewnie przytuli.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

jak wyżej, Maluj, Kefas, maluj, bo tak nic nie ma w pełni...

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetne konwersje :) =D>

Zbrojni z Middenheim są z ciebie dumni ;)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Kefas, rozwalasz system każdą kolejną przygotowaną figurką. Są po prostu genialne, jak pisali poprzednicy - wionie od nich klimatem zimy, szału bojowego i jedynej słusznej wiary, wtłaczanej w przeciwników argumentami trzymanymi przez wojaków w łapach ;-) Kawaleria na wilkach to czysta orgia modelarza - jak wiele propozycji zleceń dziennie na wykonanie takiej kawalerii dla graczy dostajesz? Bardzo podoba mi się też Twoja praca w GSie, tym bardziej jak pomyślę, że moje "osiągnięcia" to w miarę dobre zalepianie szczelin w modelach.

Mógłbyś proszę rozpisać taki średni koszt wykonania tych wilczych jeźdźców?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

na bitspudle lub mrocznymraju takie wlki mozna kupic w detalu, bodajze 30zl szt., trzeba do tego dac oryginalnych jezdzcow i glowki SW i voila! Jak dla mnie, to najgorzej dostepne sa podstawki :)

Bardziej rozwalili mnie kotw'i, ich koszt jest jakis piekielny po prostu, dodatkowo logan i archaon na grandmastera... I sztandar z FWowego drednota... Masakra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Świetne =D> =D>
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

wip warrior priest of ulric:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Anzalf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: EŁK, mazury, cud natury!

Post autor: Anzalf »

Kefasie, jesteś moim wielkim idolem. Twoje skaveny i imperium to czyste szaleństwo i obłęd. Świetny priest, bardzo fajna poza no i warto dodać że konwersja robiona z pięknych modeli. Jedyne czego nie lubię to ogromne skały na podstawkach. Nie mogę doczekać się aż coś w końcu pomalujesz.

Pozdrawiam!
BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!
SKULLS FOR THE SKULL THRONE!!
MILK FOR MY KHORNE FLAKES!!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Superfigs Ci wyszedł =D> . Jedyna rzecz, która jakoś nie do końca mi leży, to młotek gościa. W porównaniu np. z księgą jest taki jakiś... mały :?: . Ale to jest czepialstwo na siłę. Razem z Rothandem powinniście pracować dla GW - może wówczas nie wypuszczali by knotów, jakie czasem wypuszczają...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Dziekuje panowie... Skały jedank zostaną ponieważ nie cierpię podstawek typu płasko z piaskiem u posypka, lubię jak coś się dzieje na podstawce.

Książka jest rzeczywiście duża w porównani z łotkiem ale myślę ze zarówno młotek jak i książka będą zamienione. Głową też, będzie jakąś brodą i włosy żeby stracil swój sigmarycki wyglad.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Jak będzie wyglądać młotek? Myślałeś może nad tym aby jego obuch ukształtować w paszcze wilka? Taka zakrwawiona, groźna. Że niby wilk dziabie.

Figurka robi wrażenie.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

smiejagreg pisze:jak wyżej, Maluj, Kefas, maluj, bo tak nic nie ma w pełni...
Nie! Połącz siły z Bohunem albo c'tanem, to będzie ostateczne kombo modelarskie :D .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Czekam tylko na kilka farbek, aerograf i duperele do modelowaniania podstawek i zaczynam malowańsko i planuję skończyć trochę szybciej niż nigdy nieskończone skaveny ;)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

nie cackaj sie z podstawkami , dawaj kore sosnowa, piach i sode. Efekty sa bardzo fajne :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Ladies and gentlemen :!: :!: :!:
Obwieszczam wszem i wobec iż:
Po 11 latach i 242 dniach nieobecności na Forum BP powracam z odświeżonym projektem Warhammer Old World Cult of Ulric : )
Chociaż będą też inne np Necromunda ;) :P
Stare pudła zostały odpieczętowane! :twisted:
Nowe pomysły już kotłują się w głowie. :idea:
Niestety wiek nie ten sam, a i obowiązków przybyło! :oops:
Jeszcze nie wiem co, jak, gdzie i kiedy ale będzie trochę nowego towaru w tym temacie. =P~
Chociaż nie wiem czy nie założyć nowego ponieważ zdjęcia z tego tematu gdzieś wcięło, a starych znaleźć nie mogę.
Ale poszukam! Co myślicie? :?:
P.S.
Przeczytałem ten temat od deski do deski i od razu nabrałem motywacji do działania! [-o< :D
Cała maska wspaniałych komentarzy! =D>
Do zobaczenia już wkrótce! :arrow: :arrow: :arrow:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Powodzenia i czekamy na zdjęcia nowych modeli. :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Facebook bardziej prężnie się trzyma. BP to właściwie tablica turniejowa obecnie.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

swieta_barbara pisze: 29 gru 2023, o 16:03 Facebook bardziej prężnie się trzyma. BP to właściwie tablica turniejowa obecnie.
Jest jakaś konkretna stronka na Facebooku od Border Princes czy masz na myśli tematyczne grupy?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja siedzę tu, ale zapewne Cię to nie zainterere, bo to głównie dziewiątka:
https://www.facebook.com/groups/1743228 ... ?ref=share

ODPOWIEDZ