Wybór składu - ETC 2011

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Re: Wybór składu - ETC 2011

Post autor: Dalmar »

Shino pisze:dajcie im czas na dogadanie sie miedzy soba
Proponuje też żeby Zbyszek i Piotrek założyli nowy temat na teram składu ETC 2011, bo w tym jest wiele niepotrzebnego spamu, a dla takiego tematu potrzebny jest jeden treściwy spójny temat.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Juz jest takowy, a co nie dostałes zapa? :twisted:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Hyhyhy ;D
Battle na trzezwo bylby nudny...

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Witam
Tak sobie tu czytam i czytam i chciałbym cos zaproponować.
A może jakims wyjsciem byłoby prowadzenie oddzielnych rankingów dla każdej armii? wprowadziłoby to względny porządek i jasność wyboru poszczególnych zawodników do teamu na mistrzostwa - trochę wiecej pracy by było przy wprowadzaniu wyników bitew ale procentowałoby później. Z tego co kiedyś zasłyszałem od znajomych to takie eliminacje do reprezentacji mają już niektóre kraje od ładnych paru lat. Mozna by przyjąć również zasadę dla osób grających róznymi armiami a będących wysoko w kilku takich rankingach - że będzie się brało pod uwagę ranking armii, którą taka osoba grała najczęściej. Pomysł z coachem/managerem (i to nawet nie jeden na team ale dwóch czy nawet trzech) równiez uważam za świetny - podczas turnieju zawodnicy powinni byc maksymalnie skoncentrowani na wygraniu bitwy a nie na jakis pierdołach które mogą sie przytrafiać z powodu złej organizacji itp. głowa gracza nie powinna się zajmować czyms co mogłoby go rozpraszać podczas takiej rangi turniej, no i taka osoba mogłaby sie zająć organizowaniem zgrupowań tak wybranej kadry i zgrywaniem się kadrowiczów.

ps. a gdyby tak wprowadzić obostrzenie na następne lata dot. reprezentantów? np próg rozegranych turniejów w ciągu sezonu ligowego jako wejście do reprezentacji? Jeżeli ktoś nie rozegrałby np 8-10 turniejów master w ciągu sezonu to jego kandydatura przepadałaby nawet wtedy gdyby miał największy ranking w danej armii? jeżeli nie na ten rok to może na następny 2012 moznaby cos takiego ustalić. A w okresie poligowym i przed mistrzostwami proponuję zrobić naszym bohaterom kilka ustawek z reprezentacjami różnych krajów.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 lut 2011, o 10:27 przez rob, łącznie zmieniany 4 razy.
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Sorry, ale system wyboru jest znany od kilku miesięcy, a skład zostanie ogłoszony góra za dwa miechy. Czy się sprawdzi, będzie wiadomo po ETC.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Poza tym, rankingi poszczególnych armii są już prowadzone (na stronie ligi).
Pewnie będzie to brane pod uwagę podczas podejmowania decyzji o kandydatach na ETC.
Obrazek

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Jankiel pisze:Sorry, ale system wyboru jest znany od kilku miesięcy, a skład zostanie ogłoszony góra za dwa miechy. Czy się sprawdzi, będzie wiadomo po ETC.
Ok, ok, lecz dopóki nie ma składu to mozna podyskutować a z naszych dyskusji może coś na następne lata uda sie wypracować.
Pozdrawiam
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No i gdzie ten skład? :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Kalesoner pisze:No i gdzie ten skład? :twisted:
No w Młotkowym nie czytałeś jeszcze? :]

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

:]
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Dobry zegar na stronie młotkowego ;), jakby odliczali do sylwestra albo co :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zbliża się czas prezentacji składu, więc przypomnę tylko słowa Ziemka sprzed kilku stron:
Ziemko pisze: Jeśli skład nie będzie wyglądał tak:
Gąsior VC
Tutaj WE
Barbara Woch
Dębek Bret
Szwentas HE
Kalesoner TK
Kołata O&G
Fish DoW (C)
to będę w opór zniesmaczony!
Oczywiście nie mogę się zgodzić z Ziemkiem.
Z orasami powinien jechać przecież Bless.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ja bym widział w składzie jeszcze Furiona, robi wielki come back. Widać że się stara, miejsce mu się należy!

edit:
niech wieść się szybko rozniesie:
Barbarossa w innym temacie pisze:To ja tylko powiem, że w poniedziałek wyszły nowe zasady do ETC - lekko zmienione (!). Link: http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 18&t=85740

Można by to info wrzucić do tematu głównego; niby zmiany niewielkie, ale przy składaniu rozpisek może to czynić różnicę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kalesoner pisze:Zbliża się czas prezentacji składu, więc przypomnę tylko słowa Ziemka sprzed kilku stron:
Ziemko pisze: Jeśli skład nie będzie wyglądał tak:
Gąsior VC
Tutaj WE
Barbara Woch
Dębek Bret
Szwentas HE
Kalesoner TK
Kołata O&G
Fish DoW (C)
to będę w opór zniesmaczony!
Oczywiście nie mogę się zgodzić z Ziemkiem.
Z orasami powinien jechać przecież Bless.


Aryjski chlopcze co ty mi tu imputujesz :D

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Asassello pisze:ja bym widział w składzie jeszcze Furiona, robi wielki come back. Widać że się stara, miejsce mu się należy!

edit:
niech wieść się szybko rozniesie:
Barbarossa w innym temacie pisze:To ja tylko powiem, że w poniedziałek wyszły nowe zasady do ETC - lekko zmienione (!). Link: http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 18&t=85740

Można by to info wrzucić do tematu głównego; niby zmiany niewielkie, ale przy składaniu rozpisek może to czynić różnicę.
niewielkie zmiany ?!?!?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ziemko pisze:
Kalesoner pisze:Zbliża się czas prezentacji składu, więc przypomnę tylko słowa Ziemka sprzed kilku stron:
Ziemko pisze: Jeśli skład nie będzie wyglądał tak:
Gąsior VC
Tutaj WE
Barbara Woch
Dębek Bret
Szwentas HE
Kalesoner TK
Kołata O&G
Fish DoW (C)
to będę w opór zniesmaczony!
Oczywiście nie mogę się zgodzić z Ziemkiem.
Z orasami powinien jechać przecież Bless.


Aryjski chlopcze co ty mi tu imputujesz :D
Czyli jednak wolisz Blessa z O&G niż Kołatę? Dobrze, że wreszcie to przemyślałeś. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie, wole Ciebie WE niz Tutajca :lol2: :lol2:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Tutajec zdobył najwyższe miejsce na mistrzostwach świata w historii Polskich występów :)
Jest zdecydowanie WE numero uno i twój płacz tego nie zmieni :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Asassello pisze:ja bym widział w składzie jeszcze Furiona, robi wielki come back. Widać że się stara, miejsce mu się należy!
hehe :) thx.

Najpierw sesja, potem życie :P

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Poszukuje kozaków z autem, którzy zabiorą mnie na ETC :) Obiecuję, że będę manipulował innych sędziów, żeby dobre decyzje Wam dawali.

ODPOWIEDZ