Skaven 2nd wave

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: Skaven 2nd wave

Post autor: Myth »

Gamesrus zamieściło już większość produktów, ceny naprawdę mi się podobają ;-) (i nie, nie jestem ich pracownikiem ;-) ).

Tak z ciekawości - ktoś z was widział może sklep o konkurencyjnych cenach w strosunku do tego wymnienionego powyżej?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

patrze na ta armato/katapulte i wydaje mi sie ze z jednego pudla spokojnie da sie zrobic 2 maszyny, wielkosci obecnych armat imperialnych

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Nie wydaje mi się, do budowy obu potrzeba zarówno całego drewnianego rusztowania, jak i belki wspierającej lufę działa oraz ten kawał spaczenia (albo jako generator błyskawic w dziale, albo jako przeciwwagę w katapulcie).
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

mysle ze by sie dalo tylko nie bylyby tak wielkie. jak zobaczylem po raz pierwszy to myslame ze to nowy plauge fernace

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

ostatnie półtora roku to złota era dla fanów skavenów. Ale teraz czekają nas chude lata... Informatorzy z forum warseera piszą, że na razie nic nowego do skavenów nie wyjdzie... Chyba że z forgeworlda coś się pojawi...

Awatar użytkownika
Tredor
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Tredor »

Troszkę trzeba pokombinować i spokojnie dwa modele da się sklecić :). No niestety, można się było spodziewać, że skoro takie przesilenie figurek jest to teraz skaveni spadają na ostatnie miejsce w kolejce w oczekiwaniu na nowości.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Z drugiej strony to dobrze, mniejsze wydatki :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

A czego wam jeszcze w tej armii brakuje. Mamy wszystkie rary, wszystkie specjale, wszystkie weapon teemy, wszystkie cory, już wszystkich herosów i lordów. Czego ci jeszcze do szczęścia potrzeba ??

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Warlittera i warlorda na rat ogrze - wtedy będziemy mieli wszystkie opcje. No i przydaliby się nowi night runners, bo stare figurki są obleśne. A tak poza tym to oczywiście masz rację, więcej nie trzeba.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Goglem pisze:A czego wam jeszcze w tej armii brakuje. Mamy wszystkie rary, wszystkie specjale, wszystkie weapon teemy, wszystkie cory, już wszystkich herosów i lordów. Czego ci jeszcze do szczęścia potrzeba ??
Skoro nadchodzi nowy rok, możemy sobie tutaj posnuć różne marzenia odnosnie skavenów - nie ważne, jak małą mają szansę na realizację... Mi np jeszcze brakuje:

- plastikowych jezzaili, globadierów, censer bearerów i gutter runnerów
- zestawu warlord, warlitter, boneripper, chieftain i standard bearer - jak do imperium, w.elfów i orków
- jakieś bitsy do robienia skaveńskiej scenerii
- sensowna książka dodatkowa do skavenów - oprócz wzorów malowania figurek scenariusze, bohaterowie specjalni, nowe magiczne przedmioty, specjalne jednostki, zasady do kampanii, alternatywne czary itp.
- sensowna planszówka o skavenach - np podobna do chaos in the old world
- zmienione czary podstawowe do skavenów - by były podobne do tych z podręcznika podstawowego (tzn skalowalne efekty i poziomy trudności)
- plastikowi slaves'i - pakowani po 40 w pudełku

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dziwne że jeszcze nikt nie wymienił.
Mnie najbardziej brakuje nowego (może być plastikowy) Vermin Lorda :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

gervaz pisze: zestawu warlord, warlitter, boneripper, chieftain i standard bearer - jak do imperium, w.elfów i orków
Popieram - to się bardzo by przydało.
gervaz pisze:sensowna książka dodatkowa do skavenów - oprócz wzorów malowania figurek scenariusze, bohaterowie specjalni, nowe magiczne przedmioty, specjalne jednostki, zasady do kampanii, alternatywne czary itp.
Wkrótce w Forge World.

A co do maszyn - dobra, że amata i klopa w jednym boxie.
Armatę robimy a la stary model, klope normalnie, lecz bez kół (i z innym obciążnikiem).
I mamy 2 maszyny w cenie jednej.
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

a mnie ZAWSZE brakowało u skavenów typowych modeli slejwów!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no i skavenow Mantica - takich, z ktorych mozna zlozyc clanratow, plague monkow i slavewow :)
Ostatnio zmieniony 1 sty 2011, o 20:16 przez gervaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

krusk pisze:
gervaz pisze:sensowna książka dodatkowa do skavenów - oprócz wzorów malowania figurek scenariusze, bohaterowie specjalni, nowe magiczne przedmioty, specjalne jednostki, zasady do kampanii, alternatywne czary itp.
Wkrótce w Forge World.
Eeeee jakto? Bo chyba nie załapalem tego?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Luciu pisze:
krusk pisze:
gervaz pisze:sensowna książka dodatkowa do skavenów - oprócz wzorów malowania figurek scenariusze, bohaterowie specjalni, nowe magiczne przedmioty, specjalne jednostki, zasady do kampanii, alternatywne czary itp.
Wkrótce w Forge World.
Eeeee jakto? Bo chyba nie załapalem tego?
I would like to get my hands on a Forgeworld Giant. I have lots to trade, to include a huge variety of Empire stuff

There is really too much to list it all, but some of the bigger stuff:

Tzar on Bear
Knights
Handgunners
Archers
Greatswords
Swordmen unit
Wizards (mounted and on foot)

Skaven Warp cannon
Clan rats

about 10 SM's with death squad shoulder pads and bolters

enough night goblins to sink a ship
Orc Archers
Orc Warriors (double handweapon onez)

I also run a painting business, so if you would rather work out a deal for some painting I would consider that as well.

Thanks Dakka

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

nie spodziewam sie fajerwerkow po forgeworldowych klanratach. te GW są poprostu uber zajebiste.

A co do nowych night runnerow to dobrze by bylo jakby zostały stare modele, bo takto już z niczego się nie będzie dało zrobić jakiejś sęsownej bandy do mordheima.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

kup teraz stare modele na zapas i problem z głowy z bandami do mordheima xD
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Bandy to już mam zrobion, a chodzi mi raczej o przyszłych nowych grczy.
W tym boxie jest wsztstko co potrzebne - cepy, miecze, sztylety, proce (!), włócznie itp.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

akurat proce do skavenow to nie problem:

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod890004a

w tym zestawie proc jest akurat tyle, ile trzeba do mordheim ;)

ODPOWIEDZ