Stronie się padło

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Stronie się padło

Post autor: adeon »

Hej,
livenet, czyli firma od hostingu wycwaniła się - padła zanim zdążyłem z niej zrezygnować. Właśnie odzyskuję dane. Baza już zgrana i jest kompletna, teraz ratuję aplikację, ale tutaj nie będzie problemu. Przez weekend postaram się postawić na docelowym już serwerze. Pewnym i stabilnym. A na dodatek szybkim.
Ci co mają kontakt z Tomashem proszeni są o napomknięcie mu, że dostał ode mnie maila na bitspudlo - chciałbym, żeby strona funkcjonowała jako subdomena wfb-pol.
Pozdrawiam i proszę o cierpliwość.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Dzięki pomocy Tomasha udało się postawić stronę.

Nowy adres:

http://ranking.wfb-pol.org

adres mailowy na wyniki wyniki@wfb-pol.org

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 sie 2010, o 18:20 przez adeon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

still dead
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Już - bez www na początku

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak w ogóle to może jeszcze jakieś maile funkcyjno-ligowe ktoś chce w domenie @wfb-pol.org? Domena ma podpięte Google Apps (czyli de facto GMail), więc można sobie ustawić forward na dowolne (własne) konto itepe itede.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Jeszcze jakbyś zmienił swój podpis, a raczej adres w swoim podpisie to by było git :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ