Konwersje

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Konwersje

Post autor: Rakso_The_Slayer »

khem khem.... [-X
Likaon - temat był zakończony, nie poruszaj go ponownie. Chcecie to wyjaśnijcie sobie to na PW.
Obrazek

Awatar użytkownika
Felu
Mudżahedin
Posty: 205
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Felu »

Witam, wpadłem na pomysł na mojego bsb, ale nie wiem czy jest wykonywalny :P Chciałem go zrobić ze sztandarowego minersów firmy Gamezone. Tylko czy ktos wie czy można jakoś to skonwertować pod inny model GW? w sensie sam sztandar przykleić do jakiego modelu GW, np. warriora?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Po co konwertować? Ta firma ma na swoim koncie IMO bardzo udanego BSB ;]

Obrazek
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Sztandar beznadziejny imo.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

ja sie ciesze, ze jestem szczesliwym posiadaczem limitowanego bsb z army deala :)

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

DawiZharr pisze:ja sie ciesze, ze jestem szczesliwym posiadaczem limitowanego bsb z army deala :)
Nie chwal się, to nieładnie. [-X
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

A co powiecie na taki pomysł kowadełka:
Podstawka z dwóch sklejonych podstawek do piwa (Żywiec mniamu)
Ponaklejałem już część ozdóbek, typu jakaś łopata czy goblin wgnieciony w ziemię przez kulę armatnią :twisted:
Samo kowadło to konwersja - uciąłem ze skullpassowego wózka Minerów koła i rzeczy na dachu, obrobię elegancko GS-em.
Figurki - zastosuję chyba ze zwykłego boxa Warriorów, pokombinuję, żeby wyglądało zacnie. W następnym tygodniu powinienem pokazać efekty 8)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

cahir pisze:A co powiecie na taki pomysł kowadełka:
Nie gadaj tylko pokazuj.
Podstawka z dwóch sklejonych podstawek do piwa (Żywiec mniamu)
Ponaklejałem już część ozdóbek, typu jakaś łopata czy goblin wgnieciony w ziemię przez kulę armatnią :twisted:
Goblin przebił się aż do kowadła? Coś obrona nieszczelna. I kulą armatnią oberwał? Znaczy artyleria ześrodkowała ogień na własnym kowadle... Kurczę, to tam gorąco musiało być. :D
Samo kowadło to konwersja - uciąłem ze skullpassowego wózka Minerów koła i rzeczy na dachu, obrobię elegancko GS-em.
Figurki - zastosuję chyba ze zwykłego boxa Warriorów, pokombinuję, żeby wyglądało zacnie. W następnym tygodniu powinienem pokazać efekty 8)
Czy ten emot w ciemnych okularach to sugestia dla widzów? Załóżcie ciemne szkła, bo was porazi? :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Oj, tam nie narzekaj. ^^
Pokażę jak będzie gotowe, bo figsy przychodzą mi dopiero w poniedziałek
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

jako, że dłubanina armii weszła w stan powyżej "siedzimy w wypraskach", chciałem pokazać moje pierwsze konwersje...

dużo nie było do roboty, ale jednak, pierwsze koty za płoty

kogo przerabiałem? sztandarowych warriorow i thundow z BFSP na warriorow z GW (sztandarowi z boxów bardziej mi odpowiadają, a tamci niech się w walce przydadzą ;)

Obrazek

tak, nadlewki jeszcze są, trzeba troszkę GSa, ale topory na miejscu... może jakieś podpowiedzi? Bo mi się już skończyły pomysły - oprócz wykończeń oczywiście ;)

jakby ktoś nie ogarniał oryginałów (w co wątpię) foty:

Obrazek

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Bardzo fajny pomysł na wykorzystanie brzydkich sztandarowych ;]
Muszę dorwać skądś aparat, bo moje kowadło już zrobione, leżyi czeka na sesję zdjęciową :D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Dobrze, że powstał ten temat :wink: Swoim BSB chwalić się tu już nie będę, bo jest gdzieś w galerii krasnoludów oraz w mojej własnej pod tym adresem: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 8&start=40
Natomiast mam pomysł na żyrokopter. Wiem, że nie jest on zbyt oryginalny, bo widziałem już gdzieś zdjęcia takich konwersji, ale podobają mi się o wiele bardziej, niż firmowe GW lub konkurencji. Chcę mianowicie zrobić żyrosa jako myśliwiec z I wojny światowej, jakiś Sopwith Camel albo Spad. Mam jednak problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu: skala 1/72 jest za mała, a modele w 1/48 są dosyć drogie... Chyba że ktoś zna jakąś stosunkowo tanią firmę robiącą modele dwópłatowców w tej skali?
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Bayard pisze: Natomiast mam pomysł na żyrokopter. Wiem, że nie jest on zbyt oryginalny, bo widziałem już gdzieś zdjęcia takich konwersji, ale podobają mi się o wiele bardziej, niż firmowe GW lub konkurencji. Chcę mianowicie zrobić żyrosa jako myśliwiec z I wojny światowej, jakiś Sopwith Camel albo Spad. Mam jednak problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu: skala 1/72 jest za mała, a modele w 1/48 są dosyć drogie... Chyba że ktoś zna jakąś stosunkowo tanią firmę robiącą modele dwópłatowców w tej skali?
A może byś określił co dla Ciebie jest "dosyć drogie" i "stosunkowo tanią"? Bo jak Ci tu coś radzić?
Czy Eduarda Albatros D.V Weekend edition za 44,50 to drogo?
Czy Rodena Airco (de Havilland) DH4 w/Puma za 53,50 to drogo?
Czy Eduarda Ni-17 Profipack za 55,00 to drogo?
itd. itd.
Więcej znajdziesz np. tu: http://www.martola.com.pl/oferta/pl307/ ... %257C%252F
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Powiem tak: model i tak będę kroił, ciął i przerabiał, więc nie chciałbym dać za niego więcej niż jakieś 35 zł... oczywiście te za 45 i 55, co wymieniłeś, nie są drogie, ale miło by było znaleźć coś tańszego :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

No dobra, muszę wyrobić kwartalną normę dobrych uczynków, więc masz:
http://www.martola.com.pl/pl307/produkt ... port_Ni_16
http://www.martola.com.pl/pl307/produkt ... nd_edition
http://www.martola.com.pl/pl307/produkt ... nd_edition

No i niezbyt pierwszojenny i nie bardzo dwupłatowy, ale tani i ze sporym potencjałem:
http://www.martola.com.pl/pl307/produkt ... n_r_xiii_d

Martola jest na Kieleckiej, od Rakowieckiej, niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Są to figurki firmy West Wind
Pierwotnie mieli topory, teraz będą wcieleni do hamersów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

ciekawa robota, ładnie to będzie wygląć, szczeóglnie jak zrobisz całą jednostkę takich krótkonogów
zwykłe młotki(końcówki) wyglądały by nieco lepiej, ale mimo to wolę to niż krasnoludowe klony które spotyka się na każdym stole
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Takie młotki można z powodzeniem robić na zwykłych warkach, taniej wychodzi.

@likaon
jakie klony?? Toż to teraz nikt nie kupuje Hamków z GW, lecz z Gamezone'a, bo są pakerne i nie mieszczą się w trayach jak ich nie ponumerujesz ^^ No i mają więcej wzorów, o wieeeeele więcej ;]
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

no cóż jak gram z którkonogami, to na prawie każdym stole u różnych osób widzę te same metalowe modele bez cenia konwersji
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

cahir pisze:Bardzo fajny pomysł na wykorzystanie brzydkich sztandarowych ;]
wczoraj z nudów pod skalpel poszedł muzyk thundów - wyszedł super, wyglada calkiem klimatycznie ;)

dziś/jutro poprawie detale i wrzuce foty :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ