That was epic! Czyli czego dokonały nasze ogry :).

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: That was epic! Czyli czego dokonały nasze ogry :).

Post autor: szeszej »

Poproś skavena o granie bez generała i cie wyśmieje ;)

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Afro pisze: Tak swoja drogą, jak można grać bez generałów? :)
bierzesz herosa dowolnego... który jest "szefem bandy" własnie po to by np Hunter mógł dowodzić
lub po dawnemu chyba sam Rzeźnik też nie mógł być gen

a zwycięstwo po 6 turach liczysz wizualnie, wygrywa nie ten kto zabrał komuś więcej sztandarów, usiekł gen czy zajął teren tylko ten kto ma więcej siły woja na stole :wink:

takie wariacje to fajny skok w bok od sztywnych reguł :D

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Akcja wczorajszego turnieju:


Jeden samotny kotek szarżuje od boku na 10 coldonow z ASF, dostaje rane, sam zabija jednego goscia = szarza, rana, bok, do rany i sztandaru, brejk, coldy zlamane i zjedzone :twisted: Nażarło się kocisko :twisted:

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1649
Lokalizacja: Analbis Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

:lol2:
Nie zdał liderki 10 :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

ja testowałem 6 ludojadów z sniper+poison+flejm vs wood elves na 1200 punktów (takie play testy na parówkę).
Oddział się w sumie sprawdził, 2 oddziały driad plus łuczników zżarł.
Ustawieni 4/2 dało możliwość wypłacania 26 ciosów+impakty+stompy... mordercza siłą na wszystko co ma t3...
jako że przeciwnik nie miał nic sensownego do ustrzelenia z irona więc machina trochę się kurzyła, by w końcu dostać szarżę od wildów 9 z warbanerem i spłynąć :D - nie było za bardzo jak uciec :).

Ironi zjedli wardancerów z magiem, driady, i potem splewili rzut na panikę na 9 i akurat uciekli na planszę :), ale nie ma co sie ich czepiać ogólnie.

Testowałem firebelego, non stop rzucałem 3k6... na elfy to boli :D (ale trochę plewiłem rzuty na liczbę pocisków)

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

to chyba powinno iść do taktyk a nie epic :D
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Najlepsze akcje robi u mnie kotek:)

Ostatnia bitwa z Manfredem Imperium.
Szarża na 10 w lorda maga. Ryzko spore ale profity nieporównywalnie większe:) Szarża doszła, ovverun w małego maga. Obaj zabici. Kotek się spłacił:)

Znowu Manfred i znowu Imperium.
Szarża mournfangami w zdrowy ołtarz. Ołtarz zabity, brejk księdza niezdany:) Pogoń w halabardy z dużym magiem.

Śmiesznie się gra tą armią :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

wskrzeszam temat, wiem, nekromancja i te sprawy, ale to co dzisiaj miałem na turnieju, to było epickie:

6 maruderów konnych slaanesha plus exalted slaanesha szarżują na sabretuska... Zadają jedną ranę, ja zabijam trzech maruderów, przeciwnik nie zdaje break'a i kotek ich zdeptał :lol2:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Kotek rules :D

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

spoko... miał już na rozkładzie jeszcze 6 pegazów, ale tam na pegazy było jeszcze rzucone soulblight i zerówka z heavena... :P i szarżował od boku :P

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Pająk pisze:wskrzeszam temat, wiem, nekromancja i te sprawy, ale to co dzisiaj miałem na turnieju, to było epickie:

6 maruderów konnych slaanesha plus exalted slaanesha szarżują na sabretuska... Zadają jedną ranę, ja zabijam trzech maruderów, przeciwnik nie zdaje break'a i kotek ich zdeptał :lol2:
Dobra zmieniamy wszyscy rozpy i gramy na 10 piesków :D Nie no to naprawdę było epickie chciałbym zobaczyć twarz przeciwnika :P

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Ogry sie znaja i nie hoduja jakis smierdzacych pieskow tylko kocury ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Akadera pisze:Ogry sie znaja i nie hoduja jakis smierdzacych pieskow tylko kocury ;)
dokładnie ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Grałem przeciwko skavenom na funowskiej rozpisce( 1600 pkt) w której między innymi były yeti, gigant i nawet na dużym magu dałem lore of beast.
Naprzeciwko moich ironsów z dwoma magami( małym i dużym) ukazała sie abomka, która w swojej turze na pewno doszarżuje. Tuż za nią stały dwie hordy, jedna verminów z seerem bez dzownka i druga monków z furmanką. Myśle sobie raz kozie śmierć i wyszarżowywuje się lordem w sromkę. Przciwnik patrzy na mnie jak na idiotę i oczywiście deklaruje hold. Tura magii. Szczęśliwie miałem rzuciłem 5 i 4 oraz jeden channeling. No to lecim z boostami w genka. Rzucam + 3 do tafa - dispeluje. Rzucam małym stubborn - wpuszcza. Rzucam regenkę małym - niezdispelował. Rzucam +1 do tafa i siły - dispeluje. Zostały mi dwie kostki, a przeciwnik widząc że do rzucenia została mi kątwa ( -1 do trafienia i dangerous testy) oraz transformacja postanowił sobie odpuścić. No to ja mu mówię, że rzucam powiększoną 6. On znów na mnie spogląda jak na pajaca.
-"No to co, 2 szósteczki"
-"Normalnie tak, ale odpalam power scrola"
Cóż żałuje, ze nie miałem aparatu, by zrobić zdjęcie jego minie jak się okazało, że abomka będzie się bić z great fire dragonem :D

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

To weź aparat i zrób mu zdjęcie, jak będziesz go przepraszał, że nie wiedziałeś ze power scrolla można użyć tylko na podstawową wersję czaru. Ciekawe jaką wtedy zrobi minę ;)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

That was epic cheating :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

heh oj tam oj tam, zdarza się :P

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Klimatyczny raporcik z towarzyskiej potyczki z Bretonią:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=112&t=35529

Enjoy! :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Trochę nekromancji...:P

Ostatnio grałem z kumplem scenariusz z wieżą. Pech chciał że on wylosował obstawianie jej i ulokował tam 20 NG z łukami. Przez 5 tur oddział Ironów odbijał się od niej a w 6 turze udało mi się ostatnimi 3 Ironami szczęśliwie ją zająć :D
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

ODPOWIEDZ