zasady euro

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: zasady euro

Post autor: vocal »

a racja, zagalopowałem się z DE. ale popatrz z drugiej strony- masz obcięte 2 (mocne) rary a myszy 4 (2 mocne ale i 2 słabe):P zresztą nie będę się o to kłócić, po prostu zwracam uwagę na pewien fakt.

swoją drogą co z powerscrolem, będzie dopuszczany?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Raczej nie będą już zmieniać euro w najbliższym czasie. Ale za rok pewnie tak.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Marudy, propozycje Duńczyków na nowe ograniczenia to jest to ^^ Usunięcia fazy magii z battla brzmi super ; )

A DE imo przez EURO nie sa cięte w żaden realnie osłabiający ich siłe sposób, więc coś musi się zmienić. Tak chętnie promowany ban na PoKa byłby imo super ; )
Zresztą cięcia na szczurach też są słabe tak naprawdę, nie tykają rozpisek. Największe i najbardziej bolące cięcia są, nie wiedzieć czemu, na Demonach ; /

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Co Ty gadasz Qc? Szczury nie obciete? Chyba zartujesz. Tak samo DE - nastepne ETC znow wraca do korzeni, faza strzelania FTW, mark my words!

Z armii kombatowych do przyszlego roku zostana tylko vc na masie ghuli, choc i tak zapewne bedzie sporo armii na terrorach. Pozostale armie - defens z kontra, przynajmniej jesli chodzi o polski meta IMO.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To samo, jakoś nie uważam 2xabomki za coś super ekstra zjebanego, że zbanowanie tego niszczy grywalnośc. Tak samo 3x40 slavów zamiast 4x40, niby jest różnica, ale marginalna. Zestaw dzwon+fura+abomb+doomwheel+sztormówa a do tego na dodatek cannon to najlepszy monstertruck skaveński, i ograniczenie dwóch abomek niewiele tu zmienia... spoko mógłby być jeszcze jeden LT do kompletu, ale i ten zestaw mocny jest.

Żeby skaveny były naprawdę przycięte, powinien pojawić się zapis: Wybierz 2 z 4: Abomb, Furnance, Screaming Bell, Stormbanner. i wtedy nawet 15 elektryków za 15 punktów by jęku zawodu nie zatrzymało ; p Nawet 3 z 4 w tym zestawie niszczyloby sens monstertrucka, a przecież można wymyślić wiele innych ograniczeń...

Dla mnie 0-2 GR czy 0-3 elektryk to pestka. A rare da sie przezyć. Stąd i mój wniosek że eurocomp mi pasuje ; )

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Patrzysz z punktu widzenia Polskiej mety. Na ETC większość skavenów nie miała furmanki i dzwonu co u nas jest regularne, za to bardzo popularne były olbrzymie oddziały runnersów. Co więcej skaveny były bardzo problematyczne w parowaniu bo na większości armii na papierze robiły remis lub minora w przód.

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

Skąd można wziąć najświeższe zasady Euro?
Gdzie je śledzić, żeby wiedzieć kiedy są uaktualniane?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Impossible is nothing.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

MatthewKorona pisze:Skąd można wziąć najświeższe zasady Euro?
Gdzie je śledzić, żeby wiedzieć kiedy są uaktualniane?
Z góry dziękuję za pomoc :)
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewforum.php?f=18
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jako, że pojawiają się plotki o zmianie formatu EURO z 2400 na 2600, jaka jest realna szansa to ta zmianę od następnego sezonu?

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Ciężko stwierdzić, ale w WFB zawsze było tak że komuś coś nie wchodziło do rozpy (złośliwi nazywają to syndromem brania wszystkich zabawek) w związku z czym formaty regularnie rosną. Taka zmiana jednakże musiałaby trafić pewnie pod głosowanie kapitanów i to od niego będzie to zależeć.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

szansa jest dosc mala.

Sklad ar musialby sie na prawde gruntownie zmienic, zeby cos takiego moglo przejsc w nastepnym drafcie.

ODPOWIEDZ