Morgoth- WoCh i Dark Elf

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Morgoth- WoCh i Dark Elf

Post autor: MorgotH »

Na malowanie nie mam niestety wiele czasu (za to mam wiele figurek :D ), ponadto dopiero stawiam w tym pierwsze kroki.
W komentarzach proszę o nieprzesadzoną wyrozumiałość i krytykę.
Fotki robiłem na tle białej kartki gdyż nie miałem pod ręką wykładziny nr 1209 :roll:

Na pierwszy ogień poszli rycerze hałasu (malowani we wrześniu, mało farb, zero doświadczenia, kupa radości):
Obrazek
reszta fotek w galerii

Po rycerzykach przyszła pora na pierwszy model z metalu, Lokhir od DE:
Obrazek

Teraz ugrzązłem w piechocie puszek (moje pierwsze boje z trawką i trejami):
Obrazek

sznurek do galerii
http://s1112.photobucket.com/albums/k48 ... r%20Minis/
Ostatnio zmieniony 20 lis 2015, o 14:08 przez MorgotH, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Ogólnie całkiem spoko. Widzę że się starasz cieniować i to jest świetne. Również walka z metalikami zasługuje na szacuj.
Jest jednak 1 ale, a mianowicie nie pousuwane nadlewki po formach. Proponował bym również malować rozrzedzoną farbą (lepiej 2 cieńsze warstwy niż 1 gruba), można by również bardziej refleksy wyciągnąć (rozjaśnienia do niemal białego). Na koniec jeszcze 1 rada. Stosuj krawędziowanie pancerza- mocno poprawia efekt.
Powodzenia.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

Dzięki man

Nadlewki- wiedziałem :) teraz się bardziej do nich przykładam a do Lokhira nie wiedziałem jak podejść i robiłem na czuja (moja pierwsza metalowa figsia)- kiedyś go poprawię.
Również farbki bardziej już rozrzedzam. Refleksy różnie mi się widzą- ale pomyślę o tym intensywnie.
Krawędziowanie pancerza najpierw robiłem mocne ale potem je przyćmiłem i bardziej mi się podobają (np cham z piechoty na focie grupowej), malując następnych pieszych krawędzie robiłem Tin Bitzem i podobają mi się jeszcze bardziej jednak na fotkach są zupełnie nieczytelne :/

Do pomalowania jeszcze czekają:
- knightów
- 3 worrków
- 10 piesków
- 20 marud
- 10 czosnków (jakie to są piękne ludki!)
- lodzik na jurku
- lodzik na demonicznym wiechu
- Archaon
- cham PopKhorne'a

no i cała wyspa krwi ;)

Jak skończę malować to co mam i nie kupię niczego nowego (w co wątpię) zabieram się za poprawianie modeli od początku (rycerzyki, Lokhir, worrki itd)

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

no i ja bym takiej zieloniutkiej trawki nie dawał na podstawki tej piechoty, lepsza by była taka jakaś spalona albo wysuszona

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

bo oni najeżdżają piękne ziemie starego świata :)

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Ja również mam koncepcję taką że moja armia Chaosu najechała na ziemie Orków. Między innymi dlatego na podstawkach mam elementy orczej armii lub zwłoki samych orków. :twisted:
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na początek malowanie OK. Zielona trawka IMHO pasuje, stanowi dobry kontrast z ciemnym, brudnym chaosem...

Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »


Awatar użytkownika
MorgotH
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130
Lokalizacja: War-saw

Post autor: MorgotH »

I jeszcze Mroczne Elfiaki- Coldone Knights

KLIK

ODPOWIEDZ