League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArthooRo
Wałkarz
Posty: 90

Re: League Of Legends

Post autor: ArthooRo »

Ludzie z North/East zapraszacie tworze team: Gibraltazar
Chciałbym kiedyś na starość usiąść w fotelu, spojrzeć na półkę pełną pięknych figurek i powiedzieć:"wow"

Awatar użytkownika
B0BER
Mudżahedin
Posty: 316

Post autor: B0BER »

Jak chcecie to zapraszajcie, nick OlekToPies (tak wiem zbieram hajs i zmieniam niedługo) :D

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Jak chcecie to zapraszajcie nick lahire12 :)
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

ziemko777 teamowo bym chetnie pogral.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

WORLDS HYPE! :wink: 4 dni do pierwszych meczyków :D . Komu będziecie kibicować?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Chociaż nie gram i tylko czasami oglądam to fnatic powinno rozbić wszystkich latwo
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Bawi się ktoś w zakłady internetowe? Chętni bym postawił jakąś niwielką kasę na któryś team, zawsze to większe emocje przy oglądaniu ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Andrzeju a po co online? W stsie obstawisz esport od dawna :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:Chociaż nie gram i tylko czasami oglądam to fnatic powinno rozbić wszystkich latwo
SKT im pokaze :) To tak jak polskie druzyny w noge ida grac w europejskich pucharach :) Aczkolwiek Fnatic dawno nie bylo w tak wysokiej formie w jakiej sa obecnie. Chcialbym zeby w top 3 sie znalezli, z grupy raczej na pewno wyjda.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No ale na sts chyba tylko dote i csa mozna obstawiac co nie?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Aseoks
Chuck Norris
Posty: 403
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aseoks »

Lola też można na 100%
_______________________________

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ja jakoś nie przepadam za tym składem FNC, o wiele bardziej lubiłem ten stary, dlatego teraz bardzo mi kibicuje Origen. Mam nadzieję że wyjdą z grupy, choć to grupa śmierci. Co do pozostałych grup to największym luckerem w losowaniu CLG, pierwsze worldsy od kilku lat i od razu najłatwiejsza grupa :wink:

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

CLG nie było nigdy na worldsach. A stary fnatic może i miał ok skład, ale nie dostarczał niestety na samych eventach np. nie wychodząc z grupy. :wink: Origen ma mocarny bot lane, niestety imho xPeke ciągnie ten team ostro w dół, Soaz musi też wytrzymać presje szczególnie w tej mecie, gdzie top lane może łatwo carrować. Co do fnatic nie byłbym taki pewien z tym przejeżdżaniem się, ja tam chłopakom kibicuje, fajna, młoda krew, ale niestety może się okazać zgubna. Jeśli trafią z formą i wytrzymają mentalnie to na pewno będą mogli powalczyć z każdym.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Btw moznaby jakis team Border Princes zrobic tak jak mamy klan w D3. Ktos chetny pograc teamowo?

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja mogę. Ogarnięty top/mid
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

W sumie mogę pyknąć jakieś duo :wink: Pisać na pw jak ktoś ma konto na west i chce zagrać :wink:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Andrzeju

Liga też na pewno będzie. Po prostu oni dają możliwości obstawienia jak są jakieś eventy w daną grę a tych akurat jest więcej w Dotę i CS'a
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Wczoraj pierwsze zaskoczenie- wygrana C9 z azjatyckim zespołem :wink: Co prawda z Tajwanu ale imo to i tak zaskoczenie. Dziś mimo, że wszystko przemawia przeciw trzymam kciuki za TSM i Origen :wink:

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Bretonnian pisze:Wczoraj pierwsze zaskoczenie- wygrana C9 z azjatyckim zespołem :wink:
Czy to ta gra, w której najpierw rengar pięknie wjeżdża na ulcie i pomaga wbić fizzowi first blooda na veigarze, aby potem przez resztę gry bezskutecznie miotać się na stealthu? :P
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Tak to ta :wink:

ODPOWIEDZ