PS Move czy XBOX Kinect?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Re: PS Move czy XBOX Kinect?

Post autor: Asgard »

Ja polecam PS3 jednak bez move'a. Osobiście pobawiłem się trochę nim i leży w szufladzie (po dużej zajafce na początku) - najlepiej sprawdza się jak znajomi wpadną (trzeba 2 kupić ;))

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Nie podejmowałbym decyzji o zakupie konsoli na podstawie porównania Move i Kinecta -to mimo wszystko malutka nisza gier w obu wypadkach (na PS3 chyba większa, ze względu na większą łatwość zaprojektowania sterowania pod move -starsze gry , robione przecież na pada otrzymują tą opcję).

Raczej popatrz na exclusivy,które Ci przypadną do gustu -obie konsole mają się czym pochwalić, ale też ogromna większość gier jest robiona na obie platformy. (Z Markiem rozwiążemy to tak,że on pożyczy mi XBOXa,żebym mógł pograć sobie w pierwszy Mass Effect czy Knights of the Old Republic a ja jemu PS3z Uncharted 2, Killzone'ami ,serią Resistance czy (wdg mnie przereklamowanym i infantylnym ale mającm krocie fanów) Heavy Rain ;) )
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

dorzuć do tego God of War, Metal Gear Solid 4 GT5 czy WipeOut :) i darmowe PSN - choć tu droższe gry

Ksin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Starogard Gd.

Post autor: Ksin »

Ja bym na PS3 zaproponował mało znaną ale niesamowicie trudną i wciągającą grę : Demons Souls.

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Polecam PS3. Move jest wypasiony ale za mało na niego porządnych gier...
Obrazek

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

gierki rzecz gustu :) Głównie jednak na exclusive'y trzeba patrzeć :) a zamiast kupować move'a lepiej aimona albo sharka

ODPOWIEDZ