Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Jacobs »

Ciekawe co z pozostałą 3 :lol2:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Obrazek
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ee, to stare strasznie ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dymitr pisze:ee, to stare strasznie ;)
Serio :shock: Pierwszy raz to widziałem. Gdzie ja byłem?? :)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

No nie przesadzajcie, to ma 2 miesiące, aż takie stare nie jest ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Jacobs pisze:No nie przesadzajcie, to ma 2 miesiące, aż takie stare nie jest ;)

W necie i naszym świecie to już prehistoria 8)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Nie macie czego pokazywać #-o , tylko debila który robi z siebie i wszystkich woku debila [-X . W dodatku ma przez to problemy z prawem =D> .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Wieszkto pisze:
Nie macie czego pokazywać #-o , tylko debila który robi z siebie i wszystkich woku debila [-X . W dodatku ma przez to problemy z prawem =D> .
to że Tobie się nie podoba, nie znaczy, że innych nie śmieszy. Z drugiej zaś strony, jak zaczynasz pisać o problemach z prawem, to mój nastrój też się poprawia.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Filmik jest zajebisty :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Dymitr pisze:Z drugiej zaś strony, jak zaczynasz pisać o problemach z prawem, to mój nastrój też się poprawia.
Cieszy mnie to iż humor ci poprawiłem.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Wieszkto pisze:
Nie macie czego pokazywać #-o , tylko debila który robi z siebie i wszystkich woku debila [-X . W dodatku ma przez to problemy z prawem =D> .
Skądś ten milion subów sie wziął, także chyba jesteś w mniejszości ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Jacobs pisze:Skądś ten milion subów sie wziął, także chyba jesteś w mniejszości ;)
Zauważ jedno cześć ludzi którzy go subóją ma go dosyć i cofa subskrypcje. Zazwyczaj dają mu suba jak są młodzi , starzeją się modrzeją i maja pajaca dość . Powiedzmy szczerze jego filmy są populistyczne i niebezpieczne , mam wrażenie że robione też dla debili #-o . Powiem tak ja go nie oglądam bo to plager i zrzyna z Remiego , jak coś swojego zrobi , to jest chamskie i niesmaczne.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Ale kasę z filmików musi mieć wystarczającą, by pokryć wydatki związane z działalnością, te wszystkie grzywny... A i tak pewnie jest sporo do przodu.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Generalnie youtuberzy dużo zarabiają :) nawet tacy, co tylko w gry grają :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Obecny największy na świecie kanał na YT to włąśnie taki na którym gość gra w gry. Podchodzi już pod 23 mln subów i z tego co się orientuje zarobił już koło 100 mln dolarów za całą swoją karierę za same reklamy wyświetlane na filmikach ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Jacobs pisze:Podchodzi już pod 23 mln subów i z tego co się orientuje zarobił już koło 100 mln dolarów za całą swoją karierę za same reklamy wyświetlane na filmikach ;)

:-. No to nic tylko przebrać się za Gandalfa i walczyć z ,,cieniem". Za taką kasę można błaznować
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jak to uważasz za błazeństwo, to chyba Remiego jeszcze nie widziałeś... :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=hw00i6TKi0A
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Zablokowany