Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Grolshek »

A ja ze swojej strony kasuję z tego powodu: pkt. 6 regulaminu " Administracja Border Princes zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4 niniejszego Regulaminu, a także treści nie mających merytorycznego związku z komentowaną treścią lub będących wielokrotnym, pozbawionym merytorycznego uzasadnienia powielaniem już istniejących treści.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

kilka dni temu był taki fajny temat o gejach i grender? Co się z nim stało? Też go zbanowaliście? Mogę wiedzieć czemu? Jaki punkt regulaminu łamał ten temat że został usunięty?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Yudokuno pisze:@Sławol: Nelson jest dosko ;P
No coś mi z nim odbiło w nocy :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

PiotrB pisze:kilka dni temu był taki fajny temat o gejach i grender? Co się z nim stało? Też go zbanowaliście? Mogę wiedzieć czemu? Jaki punkt regulaminu łamał ten temat że został usunięty?
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Border Princes treści:
a. sprzecznych z prawem
b. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz na tle orientacji seksualnej
c. obscenicznych, jeśli nie mają formy sztuki
d. propagujących bezprawną przemoc.
Jeśli ktoś ma ochotę być rasistą, homofobem tudzież inne, to niech sobie poszuka w internetach forów MW, ONR, Frondy, itp. Tutaj nie zajmujemy się TAKIM obrażaniem!!!
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Regulamin jaki jest, każdy widzi. Stosować się trza. Punkt, na który powołuje się Yudo, stworzony jest słusznie i nie ma co do tego dyskusji...
Zastanowić się natomiast można nad powodami, dla których te tematy budzą emocje. Jesteśmy w większości wychowani w heteroseksualnym społeczeństwie, które wyrosło z tradycji chrześcijańskiej. Każdy z nas ma swój światopogląd i otoczenie, w którym żyje.Jeśli mu taki stan rzeczy odpowiada, to oczekuje, że się to nie zmieni. Nie chce, żeby ktoś uczył go, jak ma żyć, wprowadzał zmiany w jego życie, które z natury rzeczy są sprzeczne z jego poglądami. Nie ma w tym nic złego.
W ciągu ostatnich lat mamy w naszym kraju do czynienia jednak z niespotykaną dotąd wcześniej eskalacją narzucania ludziom jednej - ponoć jedynie słusznej - opcji. Jest to tzw. poprawność polityczna, u podstawy której leży niby szeroko rozumiana tolerancja. Zasada wydaje się słuszna, ale jak to zwykle u nas - tylko z pozoru. Gdyż my jesteśmy tacy, że zawsze chcemy być bardziej papiescy, niż papież i wszystko doprowadzamy do absurdu. Podobnie jest z poprawnością polityczną. W Polsce obecnie dochodzi do tego, że - wykorzystując to, co napisałem w poprzednim zdaniu - do głosu dochodzą środowiska - dla uproszczenia nazwijmy je gejowsko-lesbijskimi - które pod hasłami tolerancji propagują swoje hasła. I nie było w tym też nic złego, gdyby środki musowego przykazu nie wtórowały im w obrzydliwy wręcz sposób. Każdy członek tego społeczeństwa, który w jakikolwiek sposób dał wyraz, że nie podobają mu się hasła szerzone przez srodowisko gejowsko - lesbijskie, odsądzany jest u nas od czci i wiary za kołtuństwo i brak tolerancji. Skutki - otóż są i to coraz bardziej dotykają nas wszystkich. Tematy: legalizacja małżeństw homo, adopcja dzieci przez pary gejowsko-lesbijskie, wprowadzanie technologii gender do przedszkoli, itp., itd.
Jeśli zwykły szary człowiek sobie żyje przez całe życie U SIEBIE i jest mu z tym dobrze i osiedlają się w jego sąsiedztwie cudzoziemcy, to - jeśli jest normalny i tolerancyjny - nie ma nic przeciwko. Ale jeśli ci cudzoziemcy każą mu żyć wg swoich zasad i - jeśli ten szary człowiek protestuje, wówczas informuje się opinię publiczną, że ten szary człek jest osobnikiem aspołecznym i nietolerancyjnym. Tak w Polsce wygląda właśnie poprawność polityczna :!: TO NIC INNEGO JAK BRAK SZACUNKU DLA LUDZI, KTÓRZY PRZEZ CAŁE ŻYCIE MIESZKAJĄ U SIEBIE :!: :!: :!: .
Wybaczcie, ale ja tez bym protestował, gdyby mi za płotem wybudowano meczet, gdyby mojemu synowi kazano przebierać się za dziewczynkę i bawić lalkami, gdyby ktoś mi zabronił jeść wieprzowinę czy też pić gorzałę, kiedy mam na to ochotę.
Zatem - przekładając to wszystko na nasze forum - mam prośbę do wszystkich adminów - stosujcie się do paragrafu 4 regulaminu ściśle, tj. wycinajcie posty i banujcie ludzi TYLKO WTEDY, gdy faktycznie wzywają do nienawiści na różnym tle, a nie dyskutują na tematy powszechnie wszystkim bliskie, nawet jeśli nie wykazują poprawności politycznej :wink: ...

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

@smiejagreg
TL;DR
http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo
;)

wchodze sobie w rozluznianie i spinanie posladow a tu sciany tekstu


ps. dzieki slawol za linka :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ smiejagreg - to co robią teraz lewacy (wtłaczanie na siłę jednej słusznej doktryny, siłowe usuwanie oponentów), do tej pory było specjalnością KK i właśnie to zagrożenie dla jego pozycji wywołuje paniczną reakcję panów którzy chodząc w czarnych sukienkach i żyjąc w sprzecznym naturze celibacie (nie wynikającym z Biblii :roll: ) pouczają innych jak w kwestiach seksu i życia rodzinnego, które (tak samo jak komuchy) mają piękne założenia teoretyczne ale w praktyce zawsze trzymają z silniejszym i bogatszym przeciwko słabszym i pogardzanym. Ale od wieków cała zgnilizna moralna przychodzi do nas z Zachodu 8) Jako polski Patriota muszę dać zdecydowany odpór wrogim "zagramanicznym siłom" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

tey asy, przestańcie pisać o polityce itp, to jest dopiero nudny temat :D

Wracając do tego po co powstał ten temat:

http://www.sadistic.pl/kompilacja-kolos-vt93521.htm

wiem, że stare itp itd, ale kurde, kocham takie kompilacje :mrgreen:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Yudokuno pisze:
PiotrB pisze:kilka dni temu był taki fajny temat o gejach i grender? Co się z nim stało? Też go zbanowaliście? Mogę wiedzieć czemu? Jaki punkt regulaminu łamał ten temat że został usunięty?
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Border Princes treści:
a. sprzecznych z prawem
b. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz na tle orientacji seksualnej
c. obscenicznych, jeśli nie mają formy sztuki
d. propagujących bezprawną przemoc.
Jeśli ktoś ma ochotę być rasistą, homofobem tudzież inne, to niech sobie poszuka w internetach forów MW, ONR, Frondy, itp. Tutaj nie zajmujemy się TAKIM obrażaniem!!!

przykro mi to mówić Aga ale chyba ktoś Cię zmanipulował. W tamtych wypowiedziach nie było ani jednego słowa nienawiści na tle orientacji seksualnej. Była tylko dyskusja na ten temat czy homoseksualizm to choroba czy nie i czy należy ją tak traktować . Nie było żadnego nawoływania do palenia gejów na stosie etc. Nie możecie usuwać takich tematów na podstawie własnych przeświadczeń. Jako żona prawnika powinnaś to wiedzieć najlepiej. Wypowiedzi kolegi Albo-Albo czy jak mu tam nie były profaszystowskie ani anty gejowskie. Wyrażał jedynie swoje zdanie i nikogo przy tym nie obrażał. Potem wywiązała się dyskusja w której różni ludzie wypowiadali swoje zdanie. Ja między innymi też. Czemu więc tylko on dostał bana? O co w tym w ogóle chodzi? Na pierwszy rzut oka wygląda usuniecie tego tematu na próbę kontroli wypowiedzi publicznych a to jest niezgodne z konstytucją RP :mrgreen:

Edit. Albo_Albo to nie jest jakiś chłystek jak większość na tym forum tylko poważny gość- biznesmen - ojciec rodziny - potraktowaliście go jak szmatę ....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

PiotrB pisze:
Yudokuno pisze:
PiotrB pisze:kilka dni temu był taki fajny temat o gejach i grender? Co się z nim stało? Też go zbanowaliście? Mogę wiedzieć czemu? Jaki punkt regulaminu łamał ten temat że został usunięty?
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Border Princes treści:
a. sprzecznych z prawem
b. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz na tle orientacji seksualnej
c. obscenicznych, jeśli nie mają formy sztuki
d. propagujących bezprawną przemoc.
Jeśli ktoś ma ochotę być rasistą, homofobem tudzież inne, to niech sobie poszuka w internetach forów MW, ONR, Frondy, itp. Tutaj nie zajmujemy się TAKIM obrażaniem!!!

przykro mi to mówić Aga ale chyba ktoś Cię zmanipulował. W tamtych wypowiedziach nie było ani jednego słowa nienawiści na tle orientacji seksualnej. Była tylko dyskusja na ten temat czy homoseksualizm to choroba czy nie i czy należy ją tak traktować . Nie było żadnego nawoływania do palenia gejów na stosie etc. Nie możecie usuwać takich tematów na podstawie własnych przeświadczeń. Jako żona prawnika powinnaś to wiedzieć najlepiej. Wypowiedzi kolegi Albo-Albo czy jak mu tam nie były profaszystowskie ani anty gejowskie. Wyrażał jedynie swoje zdanie i nikogo przy tym nie obrażał. Potem wywiązała się dyskusja w której różni ludzie wypowiadali swoje zdanie. Ja między innymi też. Czemu więc tylko on dostał bana? O co w tym w ogóle chodzi? Na pierwszy rzut oka wygląda usuniecie tego tematu na próbę kontroli wypowiedzi publicznych a to jest niezgodne z konstytucją RP :mrgreen:

Edit. Albo_Albo to nie jest jakiś chłystek jak większość na tym forum tylko poważny gość- biznesmen - ojciec rodziny - potraktowaliście go jak szmatę ....
Wypowiedzi użykownika A_A ziały nienawiścią. Musisz po prostu nam zaufać iż wykonujemy dobrze swoją ciężką robotę. Dbamy nie tylko o tak ukształtowane mózgi jak twój ale i o młode piękne i podatne na nienawistną indoktrynację. A podziękowań za dobrze wykonaną robotę maleńko...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Po prostu posunęliście się za daleko. Poza tym trzeba był napisać - tą wypowiedź usuwamy "tu cytat" za to i za to ... a nie tak że tak bo już... Nie śledziłem tego wątku w całości ale pierwsze wypowiedzi na pewno nie ziały nienawiścią .. to były suche fakty. Trudne do zaakceptowania przez młodzież wychowaną w duchu "wszystko mi wolno" ale jednak ,cytaty i fakty...
Coraz więcej ludzi w Polsce którzy myślą i zależy im na wychowaniu dzieci zaczynają mieć sporego hejta na tzw. poprawność polityczną...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Napiszę jako użytkownik, że tez nie doszukałem się w postach A_A żadnego "ziania nienawiścią" ani "nawoływania do przemocy". Jeżeli jest inaczej, poproszę o cytat. Chłop przedstawił swój, dość kontrowersyjny punkt widzenia (teza że homoseksualizm jest chorobą), nie znalazłem tam jednak ani obelg, ani obraźliwych określeń. Nie żebym się zgadzał z celowością umieszczania takich wynurzeń na forum o plastikowych ludkach..
Mam tylko wrażenie że bardzo wybiórczo traktujecie punkt:
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Border Princes treści:
b. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz na tle orientacji seksualnej
Po Kościele i katolikach można jechać, wyzywajac ich od "głupich katoli, najwiekszego zła", natomiast na post "niepoprany politycznie" reakcja jest zdecydowana i dosc.. alergiczna.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Najśmieszniejsze dla mnie było to, że nazwał mnie prawicowcem. :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Osobiście uważam, że ban był niepotrzebny i nieadekwatny do wypowiedzi a_a. Przedstawił po prostu swoje, dość radykalne poglądy i na pewno nie "ział nienawiścią". Nie podoba mi się takie podejście modów, zdecydowanie wystarczyłoby po prostu ostrzeżenie i zamknięcie tematu. No ale cóż, to nie pierwszy i zapewne nie ostatni przypadek samowolki i wybiórczego traktowania użytkowników.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Andrzej pisze:Osobiście uważam, że ban był niepotrzebny i nieadekwatny do wypowiedzi a_a. Przedstawił po prostu swoje, dość radykalne poglądy i na pewno nie "ział nienawiścią". Nie podoba mi się takie podejście modów, zdecydowanie wystarczyłoby po prostu ostrzeżenie i zamknięcie tematu. No ale cóż, to nie pierwszy i zapewne nie ostatni przypadek samowolki i wybiórczego traktowania użytkowników.
+1
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Aż spojrzałem w kalendarz, to nie prima aprili a Andrzej napisał coś z sensem :wink: .
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Po prostu bym się przyzwyczajał. Mnie to specjalnie nie zdziwiło, wszakże na co dzień spotykamy się z tym, co Fluffy pisze. Czemu tutaj miałoby być inaczej?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Czy miejscem na taką dyskusję nie jest dział o sprawach technicznych i administracyjnych?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

W sumie racja, warto by założyć tam temat i porozmawiać na temat moderowania BP, bo ostatnio coraz mniej mi się ono podoba. Być może niektórzy już zbyt długo byli modami i powinni zrobić sobie przerwę? Bo widzę, że mają lekką rękę do banowania i arbitralnego podejmowania decyzji, co mnie niepokoi.


@Domin

Cóż, miałem nadzieję, że BP nie opanowała jeszcze absurdalna poprawność polityczna. Ale widać masz rację, trzeba się przyzwyczaić ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Zablokowany