Niedźwiedź & Łania gallery

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Re: Niedźwiedź & Łania gallery

Post autor: ZOO Art Studio »

:) Będą gotowe to wrzucę, bo sam nie mogę się doczekać efektu (a podstawka do Terrorgheista zapowiada się epicko :twisted: )

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Widze brak szpachli w kilku miejscach cala reszta zajebiscie :)

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam forumowiczów!

Tym razem ostateczne fotki Terrorgheista i Mortisa. W sumie wyszły nieźle - teraz na warsztacie coś zielonego się kleci. Więcej fotek ze szczegółami na naszym blogu: zootales.eu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Terrorek super wyszedł, i podstawka fajna, ale ten odcień zieleni w Mortisie mi coś nie gra, lepsz byłby bardziej zgniły i może ciemniejszy taki jak na płomieniach/dymie co ze szkieletów z kościanej klatki bezpośrednio wychodzi, bo genialnie pasuje, a nie taki soczysty jak cała reszta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

jak robione bylły te ''ścięgna'' na podstawce geja ?

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Super wyszło:D Choć wiecej świeżej krwi by nie zaszkodziło na podstawce terrogheista;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Prace przepiękne :) Podstawka pod Terrorgheista świetna, choć lekko przytłacza sam model :) Ogólnie - genialny poziom =D>

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Terror świetny, technicznie fajnie i kolorystycznie. Fajna podstawka. Trochę brakuje może soczystości tym flakom, tyć zbyt pastelowe ale całościowo i tak robi fajny efekt.

Co do Mortara to już takie meh. Ale to już po prostu taki model, że ciężko coś z niego wykrzesać, żeby robił fajny efekt na widzu. Ta zieleń taka zwykła. Terror o wiele ciekawszy :)


Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

smiejagreg pisze:=D> =D> =D>
+1 8)
Świetne prace.

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Na wóżku bardzo fajne księga oraz szata. Latacz bardzo ale to bardzo łądnie pomalowany i podoba mi się bardziej niż powozik jednak ta podstawka sporo psuje :/ Za wielka ta czacha, podstawka powinna mieć tak do 30% wielkości modelu a nie pół na pół :P

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mnie się bardziej podoba mortis niż terror gej :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

muadib1980
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Bytom

Post autor: muadib1980 »

Super

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wczoraj nie miałem czasu, więc teraz skrobnę parę słów.
Terrorgeist:
- generalnie imho ciężki model do malowania, tutaj bardzo fajnie wszystko wyszło, szczególnie skrzydła
- podstawka świetna, nie uważam, żeby czacha była za duża, generalnie dobrze, że nieco odciąża w odbiorze terrorka, bo sam figs uważam za niezbyt przyciągajacy oko jeśli chodzi o rzeźbę
- to czerwone "coś" na podstawce supcio.
Mortis:
- jednak dalej bym ciągnął rozjaśnianie tych eteryków do zółtego lub białego na końcówkach. Jest tego duzo i wydaje się to być nieco zbyt jednolite
- księga i szata gostka wpytkę
- kości i metaliki fajne, jedynie ostrza bym troszkę "zaostrzył", tj. ciutkę rozjaśnił
- brakuje mi czegoś charakterystycznego na podstawce.
- generalnie jeden z najfajniejszych mortisów, jakie widziałem.
Wielkie brawa i szacun za obie prace... Zawsze warto tu do Was zaglądać :wink: .

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Ahoj!

Na początek dziękuję za wszystkie komentarze!
Kacpi 1998 pisze:jak robione bylły te ''ścięgna'' na podstawce geja ?
wikol+cyjanoakryl naciągane wykałaczką. Najważniejsze - dużo cierpliwości :) Mieszanka tężeje w 5-8 sekund.
Mirabelka i inni pisze:(...)Za wielka ta czacha, podstawka powinna mieć tak do 30% wielkości modelu a nie pół na pół :P
Hmmm... Generalnie nie zgadzam się z tą tezą. Być może na zdjęciach tak wygląda, ale jak pomyślę, że musiałbym podstawkę zmniejszyć o 2/3 to by było po prostu za mało na takiego smoka. Samolot nie ląduje na dachu wieżowca - potrzebuje sporo miejsca. Myślę, że smok też raczej nie chciałby się czuć klaustrofobicznie :)

Jeszcze raz dzięki za wszystkie komentarze - człowiek uczy się przez całe życie (a karierę malarską na pewno). Następne prace mam nadzieję w weekend!

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam wszystkich ponownie;

Tym razem prezentuję figurkę goblińskiego szamana firmy Gamezone. Niektórzy pewnie pamiętają, że już go małowałem. Tym razem wersja z lepiej dobranym OSLem ;).

Jak zwykle zapraszam na naszego bloga KLIK oraz zachęcam do polubienia naszego fejsbukowego profilu KLIK.

No i komentarze zawsze mile widziane :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Przyjemny gobos :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajna praca. Jedyna rzecz, która mnie razi, to zestawienie kolorystyczne czapy i łaty. Po mojemu zbyt się gryzą w tej pracy te dwa kolory...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam wszystkich z Zoo!

I kolejna praca z figurkami od Gamezone Miniatures. Tym razem na warsztacie Goblin Hero Wolf Rider.

Jak zwykle zachęcam do odwiedzenia naszego bloga: http://www.zootales.eu .

Oczywiście komentarze także mile widziane :)

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Siemanko koleżanki i koledzy!

Poniżej kolejne modele do armii O&G - Goblin Hero od Gamezone'a i Rublud's Armoured Orcs od Głównego Wałkarza.

Oglądajcie i komentujcie!

Jak zwykle zachęcam do polubienia naszego profilu na fejsbuku: KLIK

... i do odwiedzenia naszego bloga: KLIK

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

ODPOWIEDZ