Cień Ducha886 i afer widłowych

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Cień Ducha886 i afer widłowych

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Szaman, jesteś tak łatwy do strolowania metodą "na pracownika GW", że to przestaje mnie bawić. Tym samym przestaję ;)
problem jest taki, ze Ty czy ja uwazamyy takie teksty miedzy nami za cos normalnego, ale niestety na forum publicznym trafia to na podatny grunt - a potem robia sie takie jazdy, jak "afera widlowa" ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zaraz, chodzi o tę dramę że na jakimś pudełku jest przedstawiony ludek z widłami, podczas kiedy w pudełku tych wideł nie ma? Ależ to był piękny wątek :lol: :lol: :lol:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Zaraz, chodzi o tę dramę że na jakimś pudełku jest przedstawiony ludek z widłami, podczas kiedy w pudełku tych wideł nie ma? Ależ to był piękny wątek :lol: :lol: :lol:
po banie ten koles przeniosl dyskusje na GV - tam jeszcze bardziej poplynal (dowiedzialem sie kilku rzeczy z mojego zyciorysu, o ktorych nie mialem pojecia :mrgreen: ).
w koncu nawet Jachu nie wytrzymal i tez mu bana zasadzil :lol2:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Dwie wielkie persony i taki offtop :D ale co tam ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Loizok pisze:Dwie wielkie persony i taki offtop :D ale co tam ;)
pamietaj, ze admini nie spamuja i nie offtopuja :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman pisze:po banie ten koles przeniosl dyskusje na GV - tam jeszcze bardziej poplynal (dowiedzialem sie kilku rzeczy z mojego zyciorysu, o ktorych nie mialem pojecia :mrgreen: ).
w koncu nawet Jachu nie wytrzymal i tez mu bana zasadzil :lol2:
Tutaj tego flejma pamiętam i czytałem, a możesz dać linka do jego gloriavictisowej odnogi? [-o< [-o< [-o<
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

na GV w ogóle maja jakieś jazdy - publiczne przeprosiny i inne takie. Nie czuć u nich kucykowej pozytywnej mocy jak u nas :mrgreen:
Jakiego kolo miał nicka to sie znajdzie (bo ja zajscie tutaj pamiętam, ale nie nicka)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:
Szaman pisze:po banie ten koles przeniosl dyskusje na GV - tam jeszcze bardziej poplynal (dowiedzialem sie kilku rzeczy z mojego zyciorysu, o ktorych nie mialem pojecia :mrgreen: ).
w koncu nawet Jachu nie wytrzymal i tez mu bana zasadzil :lol2:
Tutaj tego flejma pamiętam i czytałem, a możesz dać linka do jego gloriavictisowej odnogi? [-o< [-o< [-o<
prosze bardzo :mrgreen:
http://www.wh40k.pl/index.php?name=Foru ... sc&start=0
zwroc uwage na fragment, w ktorym pisze, ze jego ban na BP byl spowodowany ukladami, bo jestem tu "adminem" :lol2:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Ten sam kolo który przepraszał faberów o lol
Szaman wez jeszce powiedz która mniej więcej strona bo 46 az naspamowali
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:po banie ten koles przeniosl dyskusje na GV - tam jeszcze bardziej poplynal (dowiedzialem sie kilku rzeczy z mojego zyciorysu, o ktorych nie mialem pojecia :mrgreen: ).
w koncu nawet Jachu nie wytrzymal i tez mu bana zasadzil :lol2:
Ja mam wrażenie że ten pan z was się zlewał a wy po części sami nakręcaliście spiralę zła :twisted: .
Dowodem tego jest twoja wypowiedź iż dyskusji z nim prowadził nie będziesz ,ale wystarczył chyba jego jeden dwa posty abyś zdanie zmienił.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Cytat Duch 886; "Co do konkretów po pierwsze GW stawia bzdurne wymogi co do przyznania samej umowy .
Aby muc ją podpisać i sprzedawać ich lalki należy po pierwsze , wysłać zdjęcia satelitarne sklepu okolicy czy będą klienci , wysłać zdjęcia klientów których jeszcze nie posiadasz , i uwaga wysłać zdjęcia i określić położenie podstawówek w okolicy sklepu .
W samej umowie jest wiele dziwnych rzeczy , po pierwsze kary można dostać za nieprzestrzeganie przepisów pożarowych , budowlanych tylko że Brytyjskich a nie Polskich które no różnią się diametralnie .
Jeszcze chcecie więcej konkretów .
Pan Szaman odkąd zajął się sklepami nie liczę odkąd bo nie będę w jego życiorysie grzebał słyszy się o jego działaniach opresyjnych wali kary za duperele jak mu coś nie pasuje.
Faktem jest że kary nie dostały 2 sklepy wiadomo który bo ich pan S kocha coś czyje miłością wielką , i Cytadela bo jest zarejestrowana w UK i nic im nie może zrobić bo mu nie podlegają .
Wali za niskie ceny i za słabą ekspozycję towaru , czy ja muszę coś dodawać .
No taka jest prawda i niewinem jak głupi obrazek wkleicie to nic nie zmieni.
Szkoda tylko że nie zarejestrowani użytkowany nie będą mogli tego przeczytać bo oni nabijają kabzę GW także mieli by trzeźwy obraz sytuacji"

O szit - koles tak na poważnie??? =D> =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No Szaman wiedziałem ze GW to zuo - ale ze az takie ZUO?! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

MagisterMilitum pisze:Ten sam kolo który przepraszał faberów o lol
Szaman wez jeszce powiedz która mniej więcej strona bo 46 az naspamowali
ten sam :mrgreen:
warto calosc przeczytac, bo "wartosciowe" posty sa przeplatane spamem (az dziwne, bo GV slynie ze zdecydowanie mniejszej tolerancji niz BP ;)). pojawilo sie sporo nowych watkow 8)
Wieszkto pisze:Ja mam wrażenie że ten pan z was się zlewał a wy po części sami nakręcaliście spiralę zła :twisted: .
pisal do mnie oficjalne listy, wiec potraktowalem sprawe powaznie. poza tym obrazal mnie i bezpodstawnie oskarzal - a to juz nie jest zwykle "zlewanie sie"...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

a ja Szaman chciałem/ chcę sklep otwierać i się takich cudów dowiaduje :shock:

:wink: :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze: pisal do mnie oficjalne listy, wiec potraktowalem sprawe powaznie. poza tym obrazal mnie i bezpodstawnie oskarzal - a to juz nie jest zwykle "zlewanie sie"...
Wiesz to bardzo dobrze że potraktowałeś go poważnie i obawiam się że on sprawę też poważnie potraktował . Tylko czekać aż pojawi się artykuł zła reklama w książkach do Angielskiego .
Co do bezpodstawnych oskarżeń to sprawa pomiędzy wami nie mnie to sądzić .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

"Wiecie czemu bo sprzedają figurki niejako z pod lady , idziesz do nich do sklepu chcesz kupić figurki ale mówisz sprzedawcy że za drogo jak podaje cenę . Poczym po kilku minutach rozmowy on znajduje konsensus i podaje ci numer do gościa co ma ten sam towar taniej." - o w morde Szaman wy tam w wawie figurkami dilujecie?? :mrgreen: Jesteś jakas ważna figura w środowisko? Masz swoich dostawców? =D> :mrgreen:

Epickie to wszystko - przeczytałem całe 46stron,
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

sorry za jeszcze jeden offtop (obiecuje, że chyba ostatni) ale tekst z kornikiem mnie zniszczył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panowie taką dygresję mam , a może to wydzielić do osobnego tematu .

MagisterMilitum pisze:Jesteś jakas ważna figura w środowisko? Masz swoich dostawców?
Mamy takiego dostawce.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

nie wiem kto nazwał temat ale nazwy sam polski sejm by sie nie powstydził :D
a wracajac do ducha - za co on faberow przepraszał? za ten tekst o kradzieży?
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Dokładnie to niewiadomo i do końca lepiej nie wnikać w jego tok rozumowania :-# .

Poza tym najważniejszy był post w którym powiedział czego żądał od Szamana w zamian za akcję z widłami.
Dla mnie osobiście. =D> =D> =D>
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »


Zablokowany