Koncert życzeń

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Re: Nowe HE

Post autor: Asassello »

na serio trochę za wcześnie na ten temat.
Jak zaraz ktoś nie wyciągnie jakiś sensownych plotek to temat ubijam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Asassello, to nie ma być wątek o plotkach tylko o tym co chcielibyśmy zobaczyć w nowych HE.
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie, tylko nie to [-o<
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Harry pisał, że HE mogą wyjśc w przyszłym roku. Czy rzeczywiście tak będzie przekonamy się... za rok :wink:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

gdzie? :)
Obrazek


Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Dla mnie mało. Mimo tego, że koleś zazwyczaj ma dobre informacje, to te jego posty wyglądają jakby sam dostał jakieś niepotwierdzone plotki.

I na pewno nie będziemy znów zaczynać tematu o elfach z T4.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Elfy z T 4 to bezklimacie. Co do plotek odnośnie nowego booka, ja słyszałem, że High Elves mają wyjść jako następna armia po WoChu. A w każdym razie taki scenariusz przewija się bezustannie na warseerze.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Mogli by poprawić par niedoróbek. Na przykład dać możliwość brania lion peltów przez herosów albo możliwość jeźdzenia na lwie oraz ugrywalnić kilka jednostek.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

i T4 ? ;-)

A na serio to pewnie dadzą jakieś MI, MB, lub MC lub jakiegoś wielkiego monstera. Analogicznie jak to robią w nowych armiach.

Ale nadal nie ma żadnych sensownych plotek o nowych HE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

HA ha a tu taki **** kasują AFS i WL robią się chujowi :lol2:

bez wulgaryzmów proszę!
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak skasują asf, to cała armia zrobi się ***** :)


Jeszcze jeden wulgaryzm a polecą ostrzeżenia!
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Andrzej pisze:Jak skasują asf, to cała armia zrobi się ***** :)
Nie rozumiem jednej rzeczy. ASF jest wymyslem ostatniego booka. Przez wiele lat gracze HE radzili sobie calkiem niezle bez niego. Narzekanie albo jojczenie, ze armia jest bedzie do dupy bo zabiora jej umiejętnosc auto-zabijania wielu rzeczy nie znaczy ze bedzie slaba. Po prostu po raz kolejny zmieni sie metagame.

Wszyscy zdają sobie sprawę, że np. WL są najbardziej niezbalansowanym unitem w warhammerze. A mimo to i tak bylby placz jakby WL mieliby atakowac po inicjatywie mimo dwuraka - oddzial ciagle bylby wyrąbany ale juz o wiele bardziej zbalansowany. Przeciez do tego dążą obecne AB.
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Byłby zbalansowany, gdyby cały book był dobrze napisany. Co z tego, że WL są przegięci, skoro mamy utopione 625 pkt w bezużytecznych corach? Dodatkowo, nie mamy nic ciekawego w rarach prócz orłów. Jeżeli dadzą WL bicie po inicjatywie, ale jednocześnie przeniosą do corów SH, tiranoci i ellyrionów oraz ugrywalnią SW, DM i bolce, to będę bardzo zadowolony.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

High Elves nie mają żadnego monstera. To dość spore pole do popisu dla twórcy nowego booka. Ja osobiście stawiam na zestaw, z którego będzie można złożyć Roca/Feniksa.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Jako że pojawiły się plotki o tym, że niedługo mogą wyjść nowe HE otwieram temat.
UWAGA: temat ten jest tylko i wyłącznie do koncertu życzeń (możecie pisać o elfach z T4).
Plotki i linki do innych for proszę wrzucać do tematu o HE - 8ed.

W razie braku dyscypliny znów zamknę ten spam-temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

ja bardzo liczę na honory a la imiona ogrów i vampirze moce - świetnie by było jakby jakoś ugrywalnić smoka - wtedy byłby większy rozrzut rozpisek, bo jestem prawie pewien, że na magii się będzie dało grać nadal. ciekawa jaka będzie magia helficka - liczę na coś potężnego, mam dość czytania w booku, że 8 typów magii zwyczajnej są niczym i każdy elf się ich uczy i kiwnięciem palca ich potem używa, i że niby tylko high magic jest prawdziwie potężny. ciekaw jest itemów - mam nadzieje, że nie będzie trendu 5 dobry i 5 niegrywalnych tak jak to widać w bookach nowych. zastanawiam sie też czym będzie latający rydwan - magia, smoki czy tiranoc - kto wie. co do asf mam mieszane odczucia - wg mnie jest obecnie trochę nie wyważony - jakby zmienić coś w armii to może byłby ok, ale wolę chyba powrót do taktycznego myślenia a nie bicia zawsze pierwszym - zresztą przy helfickiej inicjatywie tracimy przede wszystkim przerzuty, bez których można sie obejść. fajnie by było gdyby wróciły 'tańce/stany' white lionów z piątej edycji.

Kolega chyba pomylił tematy. Przenoszę!
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Wydaje mi się że nie zrobią słabej magii, żaden z nowych booków nie dostał słabego lore (ogry grają na death ale ich lore wcale nie jest słaby)...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Myślę, że zabiorą nam asf, ale bedziemy bić po inicjatywie zawsze.
Szkoda, ze nie ma plotek o shadow warriorach.

Co do magi, zastanwia mnie jaki będzie uber czar :D całkowita destrukcja wroga? :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ