Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: Afro »

Nudnawy, niewiele się działo. Za to kolejny zapowiada się świetnie, polecam trailer :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

"drużyna pierścienia" mega ;) tylko nie bardzo wiem po co poszedł Gendry... ?

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

No właśnie po ch.. posłali tam Gendrego? W ogóle cały ten plan złapania zombiaka i pokazania go Sersej jest mocno poroniony. Złapią go, przyniosą a ona na to -korwa to ma być zombi taki wychudzony, patrzcie jak wygląda prawdziwy zombi(wskazuje na Górę), a teraz patrzcie co mój zombi zrobi z waszym 8)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Akcja porwania zombie....danusia robi kordon bezieczenswta wokół krolewskiej przystani, tak by cersei nic nie mogla wymyslec lub uciec, zaklada cieple gacie i wsiada na smoka.leci za mor i lapie w szpony kilka zombie przy okazji spalajac duza czesc armii nocnego króla.wraca do krolewskiej przystani i na podwórku zamku zrzuca kilka zombie...cersey sie obsrywa i przystepuje na warunki pokoju oraz walki z nocnym krolem.cala akcja trwa okolo tygodnia gora dwa(niewiem jak szybko lata smok)
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

istny herohammer i jeszcze smoki do tego, witamy w 6ed :) :mrgreen:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Gendry tam poszedł bo sam tego chciał. Przez całą wojnę zamierzał siedzieć w królewskiej przystani ale jak się dowiedział o innych to nie zamierzał już dłużej siedzieć i ruszył z nimi walczyć. Więc dołączył do wyprawy za mur. Proste.

Ta. Ciekawe z czego zrobi ten kordon jak straciła flotę, tyrellów a nieskalani póki co siedzą w castelry rock. Zresztą Danuta nie do końca wierzy w ich istnienie przecież. Prowadzi wojnę i ma robić wycieczke bóg wie gdzie za mur po trupy w które sama do końca nie wierzy?
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A co z armia zlotej włóczni i tullych????jak narazie danuska straciła jedynie dowodcow a nie sojuszników.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

W serialu to jest równoznaczne ze stratą sojuszników.
Prawda jest taka że od kiedy serial idzie własną droga poziom głupoty i nie logiczności skoczył do maximum a w 7 sezonie mamy kulminacje. Ja mam tylko jedno zajebiście ważne pytanie bo twórcy chyba się za bardzo skupili na wątku że Jon to teraz taki targarien w uj:
CO SIĘ STAŁO Z DUCHEM ???!!!
Śmiałbym się jakby to było takie granie an nosie widzą i wkręcania ich w ta całą teorie R+L=J żeby się okazało że te dziecko z wieży radości umarło wkrótce po porodzie a Ned zabrał jakiegoś przypadkowego dzieciaka żeby nie było przypału. :mrgreen:
Generalnie polecam się skupić na tym co serwują nam twórcy czyli love story i wątku danusi i jona bo fabuła to kompletna żenada.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Pewnie został w Winterfell. Nie żebym się czepiał, czy cuś, ale Duch jest na tyle nieistotnym fabularnie elementem, że nie ma sensu tracić czasu ekranowego i budżetu na pokazywanie go.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No niby tak ale dla mnie to jest cześć postaci Jona. Taki duet coś jak flip i flap, bolek i lolek, sąsiedzi. Jak by przyplynal z duchem to te mizianie się ze smokami było by co najmniej dziwne.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pierdzielicie, kwestia ducha - mówili producenci, że generalnie koszt wygenerowania scen z wilkorem to taki sam koszt jak wygenerowania olbrzyma. Dużo smoków w tym sezonie więc tną koszty.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wilki sa tylko ozdobnikiem, nie maja wpływu na fabułe. Smoki majo ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Można już z neta zgarnąć 6 odcinek GOT... HBO w Hiszpanii samo przez przypadek wypuściło...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Heh śmiesznie. Polecą za to głowy :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Przemcio pisze:Można już z neta zgarnąć 6 odcinek GOT... HBO w Hiszpanii samo przez przypadek wypuściło...
Poproszę link
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

edit bo lewicowcy mnie dojadą
Ostatnio zmieniony 16 sie 2017, o 21:01 przez Stan, łącznie zmieniany 2 razy.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Niełądnie tak. Z jednej strony plakac, ze wilkora nie ma, z drugiej podkradac :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Powiedział Qc po seansie 6 odcinka :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja jestem lewicowcem nie wierze w prawa autorskie i patentowo yolo kultura za darmo ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

zgodnie z naszym prawem ściągać można wszystko, nie możesz udostępniać, więc tego linka do torrenta to bym jednak stąd zdjął ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ