co z figurkami hammerersów?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Re: co z figurkami hammerersów?

Post autor: kudłaty »

Ci hamce to mega archiwalne i co tu dużo mówić "mało ładne" rzeźby. Jak się chce przyoszczędzić to ok, ale znajdowanie w nich jakichkolwiek zalet po za ceną świadczy tylko i wyłącznie o wadzie wzroku (sam mam 18 sztuk, kupione dobrze ponad 10 lat temu i leżą głęboko w szufladzie).

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Hmm jest coś takiego jak gust. Podpowiem, że każdy ma inny. Dla mnie te figurki są miodne po prostu:) jakbyś kiedyś zdecydował się na sprzedanie ich, to jestem chętny na kupno ;)

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Spoko, mam ich 14 w tym sztandar. jak jesteś zainteresowany to polecam pmkę.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jakoś nikt nie wspomina hammerersów z IV edycji - a przecież to bardzo miodne i fajne figsy. I wzorów więcej. Choć przyznam, że duży klocek VI ed. klonów też jest niczego sobie. Na szczęście mam i jednych, i drugich :wink: :D .
Myślę jednak, że hamki z IV ed. są fajniejsze. Po uzupełnieniu ich paroma dodatkowymi figsami można zrobić świetny regiment. Np. Booxi zrobił fajny, choć - chyba - nie widziałem go skończonego w 100% :( .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

no nie widziałeś :) regiment czeka na dostawe plasticardu, dostanie podstawki i będzie do pokazania :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ