Lizaki na MB

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Lizaki na MB

Post autor: Ziemko »

Troszke siedzialem i myslalem co by tu zlozyc na blasterka - chcialem na sile wepchnac championa kroxa pod scenariusz the one - ale jak go wrzucalem to totalnie nie mialem co zrobic z 40 pktami... Po kminieniach wyszlo takie cos :

Slann 2+ ward , +1 czar , diadem , bsb , war baner , 2 gen
Shaman level 2 2xDS
Veteran , sotek , quetzl , la , sh , gw , charm , aura

70 skinow

4 kroxy
4 kroxy
3 kroxy
4 terki

3 salki


Rozpa jest imho straszna - poki co 3 testy i 3 mocne wygrane...

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Moim zdaniem też jest bardzo mocna, Slann bez TG to mój faworyt :wink: , ale mimo wszystko pokminiłbym nad wrzuceniem czempiona do kroxów. Może wywalić terka zrobić z jednych skinków scoutów i dać tego czempiona.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

A z jakimi armiami testowałeś tą rozpiskę?

Wydaje mi się, że z WE lub VC może być ciężko... ale tak odwykłem od gry na duże punkty, że pewności nie mam... głównie chodzi mi o strach, jako że masz WB a nie ToP na Slannie...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Imperium , Krasie , Vampiry - szczerze to w zadnej z tych gier nie poczulem sie zagrozony o zycie slanna - grunt to dobrze kminic i trzymac go dobrze obstawionego...

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

IMO Slann bez obstawy jest zajebisty chyba najlepsze w nim jest to, ze nie trzeba pkt-ów na jego bodyguardow wydawac :wink: i sie duzo miesci, strzelanie go praktycznie nie boli(choc roznie to bywa i tak go lepiej schować :P ) no i jest dość zwrotny. Jak ja gralem na DMP takim to mi raz zginal i to z
krasiami :cry: oczywiscie przez moją głupotą, a jakby inaczej.
pozdr

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Nom z imperium i krasiami to sie nie dziwie ze sie nie bales o Slanna :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hmmm no polemizowalbym - imperium na 2xczolgach 2xkawach , kolesiu na pegazie , altarze - takie dosc szybkie jakbym to okreslil... Natomiast krasie z 2 oddzialami minerow - wiec do konca kozaczyc tez sobie nie moglem pozwolic...

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

To zestawienie kroxów jest zajebiście mocne. Jedyne nad czym bym rozkminiał to czy nie wywalić jednych skinków i dołozyć czwartego kroxa, ale pewnie magicznej 70 nie ruszysz, więc ogólnie spoko :) Bo żeby TG wciskać to Ci radził nie będę ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Myslalem nad 12 kroxami , ale doszedlem do wniosku , ze chcialbym miec jeden oddzial taki bardziej manewrowy dobry do poswiecenia...

ODPOWIEDZ