Figurkowy Hyde Park

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Re: Figurkowy Hyde Park

Post autor: Morsereg »

jak powiedzieliscie, ze w galerii sie znajduje to jeszcze raz sobie ja przejrzalem.
faktycznie tam sie znajduje, a ominalem ja: bo jako jedyna nie byla pomalowana i korbacz byl ukryty za slayerem [excuses, excuses ;) ]

tak czy inaczej na allegro sa w tej chwili dwa takie, za smieszne pieniadze (nie, nie jest to moja aukcja)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

NO... bo już się zamierzałem nie na żarty wkurzyć :evil: :evil: :evil:
Nie ma takiej figurki slayera GW, o której bym nie napisał.

Nie wiem, czy wszyscy zauważyli moją erratę, ale figurki 4 szeregowych slayerów z obecnego pudełka różnią się od swoich V-edycyjnych pierwowzorów. Różnice nie są na tyle duże, żeby od razu rzucały się w oczy (dlatego sam ten fakt przeoczyłem - postaram się uzupełnić zdjęcia), są to jednak 4 nowe wzory.
Co do slayerów-bliźniaków, to śledzę uważnie każde ich pojawienie się na eBay-u i muszę przyznać, że występują niezwykle rzadko, więc trzeba wykazać sporą wytrwałość przy poszukiwaniach. Wszystkim zapaleńcom życzę powodzenia :D
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

a ja mam obu panów i z pięścią i z otwartą dłonią :D jestem pro ?
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Booxi pisze:a ja mam obu panów i z pięścią i z otwartą dłonią :D jestem pro ?
nie jesteś ;) ale masz obu :mrgreen: =D>

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... fresh=true

co to za model ten z prawej? znaczy, wiem że to 3/4 edycja.. ogólnie staroć z rycinki.. ale żeby za niego 25pln płacić na baju? bo ten obok to zwykły model, do kupienia za 1-2$ #-o

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Widziałem aukcję figsa za 215$... I znaleźli się chętni.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

cahir pisze:Widziałem aukcję figsa za 215$... I znaleźli się chętni.
to żeś mi pomógł... każdy ją widział... a co poniektórzy widzieli jeszcze aukcje tresera z miśkiem z kislevu NIB za 238ł...

ale jakby na to nie spojrzeć, nie rozwiązuje kwestii, co to za model, że ktoś się decyduje w ogóle to podbijać (szczególnie, że urodziwy to on nie był) - a mnie to dziwi, o tyle, że wyciągnąłem od goście kilka modeli, wszystkie w cenach poniżej 1ł/szt. a tu taka niespodzianka :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

a ja mam pytanie czy włócznicy krasnoludzcy maraudera z 92' mieli bitsy żeby złozyc ich z kuszami/handgunami? (przynajmniej 7 sztuk które miały osobno włócznie z łapkami).

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Gobo pisze:co to za model ten z prawej? znaczy, wiem że to 3/4 edycja.. ogólnie staroć z rycinki.. ale żeby za niego 25pln płacić na baju? bo ten obok to zwykły model, do kupienia za 1-2$ #-o
Oba modele to kusznicy Maraudera z IV edycji, tyle, że ten drugi jest znacznie rzadziej dostępny, niż pozostałe (pojawia się w części oficjalnych katalogów, ale nie we wszystkich).

vocal pisze:a ja mam pytanie czy włócznicy krasnoludzcy maraudera z 92' mieli bitsy żeby złozyc ich z kuszami/handgunami? (przynajmniej 7 sztuk które miały osobno włócznie z łapkami).
Marauder wypuścił 7 wzorów 2-częściowych krasnoludów występujących w trzech wersjach uzbrojenia: kusze (najczęściej), włócznie lub muszkiety (najrzadziej). W każdym blistrze był oczywiście tylko jeden rodzaj broni.

Obrazek
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Władca Nie-śmierci
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Władca Nie-śmierci »

ma może ktoś zdjęcie z wszystkimi górnikami marudera :?:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

racja z tymi wymiennymi broniami, zauważyłem właśnie że moi kusznicy są identyczni jak paru włóczników;]

a tu macie fajną stronkę ze starociami, chyba nie była podawana.

http://www.imperialis.home.pl/dwarf/

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Było.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Było, strona mocno niekompletna, ale uważam, że tak właśnie mniej więcej powinien wyglądać katalog brodaczy... Marzę o tym, aby Cormagh pokusił się o coś w tym stylu z tym, że nie widzę różnicy czy figsy są malowane czy nie.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja sobie katalog z solegendsów zacząłem ciąć i sklejać dla krasiów kategoriami typu kusznicy/thundererzy. reszta mnie na razie nie interesowała;] tylko czasami nie wiadomo cóż to za model bo słabe te skany. a mimo że mam też oryginalny katalog to bywają problemy...

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

smiejagreg pisze:Było, strona mocno niekompletna, ale uważam, że tak właśnie mniej więcej powinien wyglądać katalog brodaczy... Marzę o tym, aby Cormagh pokusił się o coś w tym stylu z tym, że nie widzę różnicy czy figsy są malowane czy nie.
Wcale nie tak mocno. I jedyna mi znana, na której w tak przejrzysty sposób posortowano figurki. Też mam do niej pewne drobne zastrzeżenia, ale nie śmiałbym konkurować na tym polu z Mortimerem - nadal uważam, że w tematyce krasnoludzkich figurek stoi o poziom wyżej ode mnie.
Poza tym jestem na to zbyt leniwy :lol2:
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

A propos Mortimera...
Postanowiłem wreszcie zrealizować dawno odkładaną obietnicę i popełnić w Katalogu Brodaczy następny rozdział o wcieleniach Grombrindala (czyli White Dwarfa - dla mniej wtajemniczonych). W poszukiwaniu ostatnich fotek natknąłem się na istniejący już od 4 lat artykuł na ten temat - oczywiście autorstwa Mortimera 8)
Wszystkich ciekawskich zapraszam do zapoznania się z nim:

http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... le&sid=704
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Cormagh pisze: Wcale nie tak mocno. I jedyna mi znana, na której w tak przejrzysty sposób posortowano figurki. Też mam do niej pewne drobne zastrzeżenia, ale nie śmiałbym konkurować na tym polu z Mortimerem - nadal uważam, że w tematyce krasnoludzkich figurek stoi o poziom wyżej ode mnie.
Poza tym jestem na to zbyt leniwy :lol2:
Na lenistwo najlepsze jest 10 tabletek Laxigenu - zapominasz o lenistwie momentalnie :wink: :!: :!: .
A poważnie: Kurde, gdyby tak można było dogadać się z Mortimerem i jakoś - nie wiem - wspólnie uzupełnić braki ... Byłby wtedy wspaniały katalog brodaczy :!: [-o< . Jednak jeszcze póki co są na tej stronie działy zupełnie nie ruszone. Ewentualnie wykorzystać pomysł i fotki Mortimera - za jego zgodą oczywiście - i stworzyć Katalog Brodaczy na podobieństwo tamtej stronki...

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

smiejagreg pisze:A poważnie: Kurde, gdyby tak można było dogadać się z Mortimerem i jakoś - nie wiem - wspólnie uzupełnić braki ... Byłby wtedy wspaniały katalog brodaczy :!: [-o< . Jednak jeszcze póki co są na tej stronie działy zupełnie nie ruszone. Ewentualnie wykorzystać pomysł i fotki Mortimera - za jego zgodą oczywiście - i stworzyć Katalog Brodaczy na podobieństwo tamtej stronki...
Myślę, że nie ma potrzeby tworzenia nowego katalogu, ani rozwijanie mortimerowego - za to wszystkim, którzy tu zaglądają, przydałoby się coś na poprawę pamięci :lol2:
Taki katalog już dawno jest i pisało się o nim tu niejeden raz. A pełniejszego już się chyba stworzyć nie da. Chętnym gorąco polecam:
http://www.stunties.com/wiki/index.php/Manufacturers
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie, tylko większość zdjęć jest dla mnie niewidoczna...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

nie ma większości zdjęć i jest upierdliwe w użytkowaniu
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ