Figurkowy Hyde Park

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Re: Figurkowy Hyde Park

Post autor: Booxi »

dziewczyna loizoka gra krasnoludami :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

A, no to kupuj!
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszyscy tu gadu gadu o figsach, a jakoś nikt nie podziękował Cormaghowi za kolejny świetny artykuł - tym razem o muzykach - w Katalogu Brodaczy =D> =D> =D> . Nie ustawaj Cormagh, dzięki za już i proszę o jeszcze [-o< :wink: .

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Dzięki, dzięki, choć kolega trochę przyspał :wink:
Ostatnio słabo mi idzie (składam publiczną samokrytykę), ale obiecuję przed końcem miesiąca dorzucić drugą część artykułu. Sami się domyślcie, o czym będzie :mrgreen:
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Cormagh pisze:Dzięki, dzięki, choć kolega trochę przyspał :wink:
:mrgreen:
Nie przyspałem, tylko urlop bez kompa w dziczy, gdzie nie ma zasięgu nawet dla telefonu komórkowego, spowodował, że odzywam się dopiero teraz. Poza tym lepiej późno, niż wcale :D .

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

w dziczy
Leśnego pedalstwa szukałeś?? :lol2: :twisted:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

cahir pisze:
w dziczy
Leśnego pedalstwa szukałeś?? :lol2: :twisted:
wyrąbywał drogę do cywilizacji :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.


Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Czy ktoś mógłby zapodać fotkę albo link do oryginalnej obsługi organków ze starej (4-5 pewnie ) edycji. Chodzi mi o organki z ostrzami z przodu, a konkretnie o załogę do nich - które to są figsy?

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

smiejagreg pisze:Czy ktoś mógłby zapodać fotkę albo link do oryginalnej obsługi organków ze starej (4-5 pewnie ) edycji. Chodzi mi o organki z ostrzami z przodu, a konkretnie o załogę do nich - które to są figsy?
:)
http://www.solegends.com/marauder/mm12dwfog.htm
...

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Cormagh pisze: Postanowiłem wreszcie zrealizować dawno odkładaną obietnicę i popełnić w Katalogu Brodaczy następny rozdział o wcieleniach Grombrindala (czyli White Dwarfa - dla mniej wtajemniczonych).
Cormagh
jak ci ida prace nad grombrindalem

juz jakis czas temu mowiles, ze prawie skonczyles a tu ani historii ani zdjec
c'mon man.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki , de_wil :D . Kurna, chętnie bym go kupił za 3,5GBP :( .

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

czasem na ebayu się udaje i za 3,5 funta maszynę znaleźć. :)
...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja swojego za 2$ dostałem :)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Gobo pisze:ja swojego za 2$ dostałem :)
Nic już nie mów, Gobo, nikt Cię tutaj nie lubi :evil: :wink: .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

patrzcie misiaczki brodate moje kogo dzisiaj dorwałem
Obrazek
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

ładnie, ładnie :wink: Ja jutro wrzucę zdjęcia moich nabytków. Podpowiem, że jest tam duuużo rarytasów, między innymi kumpel Gotreka, Snorri, krasnolud na kiblu i kilka innych :wink: Ale samego Gotreka nadal mi brakuje :(
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ja wolę wcześniejszą wersję Gotreka. Ten wygląda fajnie tylko z profilu, od przodu robi się z niego cienki bolek a nie porządnej postury krasnoludzki heros. Starszy Gotrek ma dla mnie najwięcej "gotrekowatości" natomiast wersja "Gotrek-dzierżyciel tarczy" jest dla mnie żałosna (podobnie jak podobna wersja Bugmana).
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Faktycznie, pojedynczy bohaterowie niosący tarczę nie są być może super, natomiast jako całość model mi się podoba. Zobaczę, jak wyjdzie mi malowanie...

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Mi model White Dwarfa na tarczy też się podoba i zamierzam na niego zapolować w przyszłości, ale na razie pochwalę się tym, co ostatnio nabyłem:
Skoro jesteśmy przy Gotreku i Slayerach:
Obrazek
Obrazek
Wracając do White Dwarfa:
Obrazek
I jeszcze takie cuda:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A na zakończenie:
Obrazek
Obrazek

Szczerze mówiąc spodziewałem się, że moje zakupy pójdą bardziej w ilość niż w jakość, ale zdobywszy takie modele gdzież bym śmiał narzekać :wink: Poza tym trafił mi się jeszcze kompletny swivel gun, kilka ChDeków z III edycji i parę preslottowych kraśków... Nie chcecie jednak wiedzieć, ile mnie to wszystko kosztowało #-o
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

ODPOWIEDZ